Opinie Złota jesień

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Witam w wątku marketingowo- reklamowym i składam tradycyjnie nudniasty meldunek. L/55, P/55
    Wklejacie, to i ja też.

    [​IMG]

    Dwukolorowych, pełnych wszelakiego listowia snów Państwu życzę. Dobranoc. I umykam.. umykam. ..lulu ;):)
     
  2. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    pnącze kwiatowe, czyli to z kwiatkami z koła tak? u mnie jakoś goździki nie schodzą poniżej 10:30 więc chyba robię coś nie tak, ale bardzo dziękuję za oświecenie mnie, że posiadam na pnączu coś tak wartościowego ;) po tylu latach gry wychodzi na to że jestem daleko w lesie w taktyce i strategii, no i że muszę to szybko nadrobić, raz jeszcze dzięki :)

    roślinki rosną, z wypadajkami krucho, ale dalej wierzę że skończę :music:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    .... zeby jeszcze te zolte liscie zechcialy leciec i byloby super.
    Troche cos nie tak na 2 czerwone 1 zolty.
     
  4. monia_87

    monia_87 Forumowy żółtodziób

    Skad mam wziac hydrant ?? :(
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Na rynku kupisz w dziale Produkty.
     
  6. jadwiga67

    jadwiga67 Aktywny autor

    witajcie jesiennie ja do 40 dobijam, event fajny i te końcowe nagrody kuszą , aby grać. liście wymiotło gdzieś poza granice pewnie na export poleciały więc czekam ........napewno evencik ukończę .
     
  7. allasad

    allasad Forum Pro

    witam
    M to 42/75
    K to 50/75
    brak lisci wszystko wymiecione do jutra.
     
  8. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    21 i 26 na 75. Słabo ale dziubię pomału :) Nagrody fajne wpadają jakieś próby, drzewka i zagrody :DPowodzenia!
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2017
    adikamila lubi to.
  9. magdysia

    magdysia Czeladnik forum

    witam coto jest miechunka
     
    xBabciaEwa lubi to.
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To roślina z wyspy do odkrycia w 6 komnacie w świątyni .
     
  11. duringd

    duringd Zaawansowany

    Pisałem już o tym. Jagódka pisała. Nikt nas nie słucha... :(
    Z małych pól dropsy lecą lepiej niż z dużych. Im dłużej rośnie uszlachetniony badylek, tym różnica między dużymi i małymi polami jest większa.
    Sprawdzone empirycznie.
    Polecam zakumplować się z alchemikiem i popracować trochę w szklarni. Przy pucharach na drzewie (runa „Żywa legenda”) na poziomie co najmniej 25% kasztanka może nie być już potrzebna. Ewent siewny trwa u mnie zwykle 4 doby. SN chlapię dwa pierwsze siewy...
    Dobre. :D
    Też jestem bezrobotny. Niestety zasiłku starcza tylko na pięć skrzynek energetyka owocowego marki „Czar teściowej”. To za mało na moje potrzeby. Ostatnio mój znajomy z pośredniaka polecił mi markę „Zemsta sołtysa”. Podobno tańsza. I nazwa taka farmerska... Muszę spróbować.
    Inny mój znajomy z pośredniaka o imieniu Gnumeric (z wykształcenia arkusz kalkulacyjny) powiedział mi godzinę temu, że badyl w komplecie. Teraz tylko czekać na dropsy. Warto być bezrobotnym. Ciekawych ludzi poznaje się w PUPie (PUP - Powiatowy Urząd Pracy).

    19 zadań do pnącza. Badyl w komplecie. Dropsy w okolicach półmetka.
    Dobranoc. / Dzień dobry. (niepotrzebne skreślić)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2017
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    I w tym temacie, to by było na tyle ... powodzenia i dobranoc ;)
    ... napisał i udał się na zasłużony odpoczynek ...

    [​IMG]
     
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Cześć sąsiad :) to prawda ja od zawsze sieję na małych polach jeśli chodzi o zbieranie wypadajek :D
    badyl już też mam cały za 3,5 h dojrzeją mi warzywa na wyspie i farmie...część zebrałam a w to miejsce postawiłam zagrody.

    Ciekawostka: liście leciały z borsuków, biedronek, kangurów.... a to przecież zagrody z krótkim czasem... teraz będę stawiać jakieś dłuższe.

    Jeśli chodzi o zadania to 59 i 58 za mną :) czyli 5 zadań do pnącza... ale co tam lecę dalej ale już na spokojnie na zagrodach i drzewkach wszystko sobie powolutku wyleci... szkoda czasu na kolejny zasiew goździków czy cebulki....

    Udanego weekend kochani :p ja zostawiam dzieci z teściem, a sama lecę się edukować :D a co każdy czas jest dobry na zmianę zawodu xD :cry:
     
  14. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Witam o poranku..:)za oknem gesta mgła..-.-
    Na farmie chyba hulał wiatr bo z listeczkami coś ten teges.:eek:.ale ogólnie jest nawet nawet..:p
    Gratuluje wszystkim którzy nakarmili te głodomory i zamknęli im paszcze.:).bo u mnie jeszcze buczą , meczą i wołają jeszcze , jeszcze , mało , mało...:cry::cry:
    Stanęłam na 62/62 czyli nie jest źle...Pnącze już od wczoraj wieczorem zadyndało sobie w chmurkach...Teraz pilnować liści..coby nawet lekki wiatr ich nie wywiał...:wuerg:
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    zainteresowalbym sie rowniez mikserem znajdujacym sie w spa..dzieki jego bonusom mozna skrocic czas wzrostu o 30% co wedlug mnie jest wynikiem rewelacyjnym8)
    https://docs.google.com/spreadsheet...lxqShJPJyM/pub?single=true&gid=15&output=html

    22 zadania do konca eventu...
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    skonczylam siac badyl,zakrecilam kolem i wpadlo 100% do stodoły ...zbior niezapominajki za 7 godzin....na wyspie tez posadzilam cos i bedzie za 9 godzin -rewelka -.-
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Dostałam właśnie +1 do stodoły :music::music::music: Zadania 60/100 i 50/100.Zielska z farmy brak 5900 a z Bahy 3590.Powoli do przodu.. :)
    Zarabianie na kupce zostawiam młodszym stażem-krezusem nie jestem ale jakieś tam 130 mln mam...:p
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    A ja nie wiem czy dobrnę do końca :(
     
    empatyczna i gosiagosia60 lubią to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale dlaczego?? Czasu jeszcze dużo...Co Ci nie idzie?Siać przecież umiesz a nic więcej robić tu nie trzeba....
     
    empatyczna lubi to.
  20. abask

    abask Komandor forum

    A już sama nie wiem... Właśnie wydałam roślinki i nie zostawiłam na sianie ( oprócz 10) Gram jakoś tak bezmyślnie i bez zapału :(
     
    tigre, empatyczna oraz gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.