Opinie Złota jesień

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lluukas

    lluukas Czeladnik forum

    To faktycznie sporo tego Super nawozu bym musiał mieć :p
    Mimo wszystko bardzo dziękuję za cenne informacje!!! tego eventu pewnie też nie ukończe ale może kolejne będą już lepsze :)
    Pozdrawiam :)
     
  2. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Samo kasztankowe pnącze bez drzew nawozowych niewiele Ci pomoże... pochłania dużo SN. A drzewa z Super Nawozem masz?
     
    jagódka133 lubi to.
  3. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    No to zaczynam prawą stronę bo już nie mogę się doczekać :)
     
    jagódka133 lubi to.
  4. lluukas

    lluukas Czeladnik forum

    tak mam 2 drzewa
     
  5. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Jest jeszcze dużo czau więc może się uda. Siej w dzień eventówkę , na noc coś długiego. dostosuj zbiory do swojego czasu dnia. Bo jeśli niema Cię np. cały dzień w domu to może lepiej zasiać coś długiego a eventówkę podgonić wieczorem. Pomarańczowa dalia podlana rośnie tylko 3:12 z wodą więc nawet po południu da radę dwa razy ją zasiać ... poza tym żeby zdobyć pnącze wystarczy zrobić 120 zadań ze 150...
     
    gosiagosia60 i jagódka133 lubią to.
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    no i doba minęła czerwonych liści wypadło mi jak do tej pory 306, więc po odliczeniu tych na start wypadło 178 (siejąc tylko eventówkę). Za kilka minut raport z liści żółtych.
    Żółte 256 minus to co na star to wypadło 178 (również z eventówki)


    Ale numer pierwszy raz wypadło mi w ciągu doby tyle samo dwóch różnych dropów.

    P.S jaśka mam jednego w pasku, puchar na drzewie 28/30 czyli nie na maxa

    Odkryłam 4 drzewka i wyrosło: akebia XXL, balsamowiec, mangrowiec XL, nerkowiec XXL :) jestem zadowolona :) ciekawe co z resztą ale nie mam gdzie postawić.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2017
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    No.. i przy pomocy duzych pól i nieregularnych zbiorów już jest 21 zadań po lewej stronie :) coś czuje, że da się to w tym tempie skończyć
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie całkiem Robaczku jest tak jak piszesz :)

    Aby pnącze kasztankowe zadziałało i uszlachetnione rośliny rosły 1 sekundę na super polu potrzebujemy:
    1. mieć w slotach w szklarni roślinę z uszlachetnieniem tylko "miłość do super nawozu" (wyjątek stanowią róże, które muszą mieć 2 uszlachetnienia "miłość do SN" i "podwójna miłość do SN".
    2. w slotach (tam gdzie cmj tylko złote sloty) białą niewinność i kerststol.
    3. siejemy goździki czy inne uszlachetnione rośliny na super polach podlewając tylko super nawozem.
    4. z każdego SP wypada nam 1 "wypadajka".

    edycja: uwzględniając do tego co napisałam posty (zresztą słuszne:)):
    - 391 Norbijasa
    - 392 SMOD Ateny
    U mnie na obecną chwilę stan eventu 55/75 i 45/75:)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2017
  9. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    A widzisz dobrze że mnie poprawiłaś ... ja tego pnącza nie mam więc nigdy dokładnie nie wnikałam w to jak ono działa, napisałam tak jak mi się wydawało... nie sądziłam że tylko super nawóz wystarczy byłam przekonana że trzeba podlać wszystkim
     
    gosiagosia60 i bacowa70 lubią to.
  10. GOCHA76

    GOCHA76 Młodszy ekspert

    można kupić wielbłąda? nie ma na targu
     
    jagódka133 lubi to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest jeszcze jeden warunek ktory,musi byc spelniony...czas wzrostu na super polu musi byc min 36 h
    przykladowo lawenda tez ma w szklarnii bonus milosc do sn/...a jej sianie z tym bonusem nie da wypadajki z kazdego pola..bo czas jest zbyt krotki....
    [​IMG]
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W tym układzie choć pewnie wszyscy już tę runę mają odblokowaną, ale trzeba jednak też o niej pamiętać, czyli do tego wszystkiego musi być odblokowana runa Szybsze dojrzewanie: super nawóz skraca wzrost roślin o 60% (bez runy 50%) a zwykły nawóz o 10% (zamiast 5%). Bez niej chyba by nam trochę % do 1-sekundowego dojrzewania zabrakło.
     
  13. тяυѕкαωкσωα

    тяυѕкαωкσωα Aktywny autor

    A na Windows Phone też jest jakieś rozwiązanie, żeby móc grać i robić eventy?
    A w temacie: ja biorę się za lewą stronę, szybsze kołatanie serducha mam na myśl o zdobyciu bażancików :inlove:
     
    grzeaga, gosiagosia60 oraz abc2016 lubią to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a to tez racja:)
    brakuje mi jednego zadania do pnacza
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Widzę, że Doktor już doszedł... a raczej dobiegł do pnącza xD i mu już teraz sandałowce i inne korki szumią:p /gratulacje R./
    U mnie jest na razie tak:

    [​IMG] :p

    21 to już całkiem nieźle. Też myślę, że Ci się uda :) Powodzenia :)
     
  16. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    A masz odblokowany posąg wielbłądów w świątyni?
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapraszam do lektury i do zadawania ewentualnych pytań w tym wątku: >>Farmerama na urządzeniach mobilnych<<.

    A tutaj życzę powodzenia w zdobywaniu bażantów.

    U mnie na chwilę obecną jest tak:

    postęp.png

    Robię spokojnie, bez zbędnego zużywania SN, bez koszyków, itd...w nocy też nie wstawałam :)
     
  18. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    Ehhh... te żółte liście okropnie lecą.... w takim tempie to wątpię, że zakończę event... na obecną chwilę mam ich 157 o_O
     
    picantinio2012 lubi to.
  19. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Jakbym nie zaczęła siać, to już bym napisała, że ... skończyłam :D Bo niektóry typ czasem skończy event zanim zacznie :p Swoją drogą skoro problem z wkurzaniem mają .... wkurzeni, to można i wypada się chwalić. A co?
    Ja też sie pochwalę. Po wczorajszym rozsiewie nasion na noc z minimalnym dosiewem około 24 nasion na moje kilka ekstra pól, dzisiaj właśnie zebrałam kolejne plony i 5 kroków na prawicy i lewicy zrobione. Skończę zatem realizacje mojego planu najpóźniej jutro. Oczywiście bez wysiłku, bo w końcu jestem na zwolnieniu. Trzeba robić tak, by sie nie narobić ;)

    Wysokość zasiłku dla bezrobotnego eventowicza wypłacana jest tym razem w ... liściach. Może i to zajmujące zajęcie, ale .... sprzątania od zarąbania :D Gratuluję wypoczynku....
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Obiecane /trochę to trwało , bo listonosz/-ka/ wolno dochodziła z pieniążkami:p/, z góry przepraszam za zniszczony weekend xD.

    [​IMG]



    Screen duży , żeby był dobrze widoczny.

    Powodzenia dla robiących swoim tempem , macie dłuższą przyjemność .... zazdroszczęxD.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.