Opinie Złota jesień

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Sieję i sieję a przybywa jakby chciało a nie mogło:wuerg: Kasztan schowany,kropelki ściskam jak aaa nie napiszę. Podsumowanie na koniec dnia -żółtych liści 306.czerwonych 298 o rety zdążę?? :oops::cry:';)
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne posty usunęłam, bo nawet słowa na temat gry w nich nie było o samym evencie wspominając.
    Tak dla przypomnienia temat wątku: event "Złota Jesień"
     
    tigre lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    [usunięte]

    Jest taki test, trzeba się udać pod pewien pałac w wawce i dotknąć pewnego fragmentu pewnych rzeźb.
    Jak rzeźby zaryczą...

    W każdym razie ja na pewno nie należę do żadnych tutejszych ekskluzywnych klubów czy koterii.
    Po prostu jak złapię fazę, to wszędzie mnie pełno i może to stwarzać takie wrażenie.
    Poza tym od dawna pływam z rekinami (no, ostatnio jeden mnie lekko dziabnął) 8)

    Dobra, dość tego OT - nieodwołalnie idę coś posiać.
    Meldunków o wypadajkach wklepywać tu nie będę... bo i tak wiem, że zbiorę tyle, ile trzeba. Bez Jaśków, bez kasztanka, na duużym luzie.
    Straszne.

    Post edytowałam. Wycięłam cytat usuniętego posta.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 listopada 2017
  4. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    no właśnie gumka przeleciałaxDxDxD

    w temacie eventu Złota jesień: jeszcze chwila, jeszcze momencik i będzie zbiór roslinki a potem lulu
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zła ja Cie prosze...o jedno tylko.. moge tylko tu misia wkleic ?juz nic nie w temacie nie napisze :music:
    to wkleje sobie tego misia...
    [​IMG]
    aczkolwiek ten misiu to tak nie do konca nie w temacie....:pon sie tak nad offem poklonilxDi nad tym ze jeszcze 22 minuty do zbioru :sleepy:uwielbiam badyle z roznymi czasami :wuerg::cry:
     
  6. kruszynka09

    kruszynka09 Czeladnik forum

    10 lewej strony iii max na prawej :pczyli do pandy której nie mam. Najgorsze ze mam szczotki a krokodyli nie zdobędę :cry:
     
    jagódka133 lubi to.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wreszcie może mi się uda skończyć jakiś event. Pierwszy od kilku miesięcy :)
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Patrz ..a Doktorek już doszedł:music:
    Znaczy do pnącza:p
    I nasze szczotki do uzębienia może sie przydadzą. No dobra. szczotka
    Brawo Ty:)
     
  9. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    aaa, jak traszka to mam dwie, no to obejdziemy się bez salamandry :)
     
    gosiagosia60 i jagódka133 lubią to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Azile - Twój post z samym cytatem usunęłam.
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a dlaczego moze?napewno skonczysz-łatwy jest -dasz rade;)
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    wy tak poważnie xD
    to mamy jakiś inny warsztat w grze bo moja elektrownia to zjada 2 salamandry :p
    ale wiesz że jak zrobisz event to zaczniesz być widzialny ;):pxD

    w sumie wiecie co
    najlepsze są nudne eventy
    ledwo się dziś zaczął a wątek jest tak dynamiczny jak nigdy dotąd xD

    pomarańczowa dalia do zebrania za 40 min
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wiesz jak Doktor wkleił screena to pomyślałam,że rząd za florki kupił no ten dający PD z ozdobnych ,ale po Twoim poście tak patrzę i myślę sobie ile też SN boski wypaprał ,i ile bonusów na kole:music: znam go od lat i wiem że sianie to dla niego najgorsza kara xD:cry: a tak szast prast i św,spokój :D hamak ,szum sandałowców dobry trunek to Cysorz lubi,a nie ganianie z obłedem w oczach i liczenie liści
    Moich szczotek pilnuję jak cerber.Na własnej piersi hodowane i tanio nie oddam ;)
    Na noc zasiane długorosnące i idę w kimono :)
    Dobrej nocy Farmery niech Wam się liście sypią obficie :)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Prawdziwy Przodownik Pracy:inlove: 300% normy(plus te bonusy z koła)
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nieustannie. Chcesz wiedzieć o mnie więcej, zapraszam pod adres https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/mod_zgredek.12486/

    No nie wiem... Twój post delikatnie mówiąc "nie za bardzo dotyczy eventu", więc muszę go usunąć. Zła też już dziś tyle razy usuwała Twoje posty, że jeszcze jeden nie na temat i pewnie skończy się to banem :(
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A jak,to przykład dla młodych graczy 8)xD:cry:
    Młodzieży droga,brać przykład i uczyć się jak się robi eventy
    Zasypiam na klawie :sleepy:
     
  17. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    a ja razem z Tobą :sleepy: zamiast spać to czekam na tego badyla 8) to będzie najdłuższe 18 min mojego życia xD :cry: już wszystko przejrzałam co miałam przejrzeć.... nawet prezentów świątecznych szukałam dla dzieci xD :cry:
     
  18. pomponiada

    pomponiada Zaawansowany

    mnie zostało 6 minut do zbioru. już czekam w pełnej gotowości w piżamce na zbiór i lulu.
    stan na koniec dnia
    36/75 i 16/75. nie jest źle
     
    gosiagosia60 i jagódka133 lubią to.
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    18 minut? U mnie badyl będzie rósł jeszcze 34 minuty :(
    A jako prezent namów na farmę i kup pakiecik florenów ;)
     
  20. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    w wielkich mękach ale doczekałam, badyl zebrany, koniczyna na polach na wypadajki, a ja pędzę lulu bo już na oczy nie widzę
    wszystkim życzę słodkich snów
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.