Opinie Złodziej ciasteczek - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 7 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event nareszcie zakończony i zostały jeszcze 363 badyle w nadmiarze. Pnącze zostanie uruchomione około 17-18, bo wcześniej nie mam czasu.
     
    stoone1 i Aisha1969 lubią to.
  2. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    nie mam dwóch pierwszych podwójnie
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    No i nie skończyłam... nie powinnam nawet zaczynać misji 24 godzinnych pracując... po prostu nie mogę w pracy obrabiać farmy... Jeżeli jeszcze raz napalę się na robienie - proszę mi przypomnieć, że jeszcze ani razu nie skończyłam...
     
    stoone1 i krasnoludek10 lubią to.
  4. kamder

    kamder Hrabia forum

    Pnącze wisi :)
    [​IMG]
    Zrobiłem wszystkie misje, więc mam też drugi komplet itemów :). Jakby komuś brakowało, to mogę dać ;)
     
    krasnoludek10 i QAtaner77 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobra, znowu się pomyliłem. Mam na oddanie oprócz zwykłej jeszcze wesołą. Ale na zwykłą już się ktoś zgłosił jakby co.
     
    stoone1 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas misji już dawno minął, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.