Opinie Złodziej ciasteczek - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 7 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Megan

    Megan Komandor forum

    Ileż można odświeżacz grę, przez prawie godzinę nic się nie zmienia, to mam czekać do jutra?
    Jeżeli tak się dzieje nie tylko u jednej osoby to chyba jest coś nie tak z grą, już kilka razy tak było i takie błędy pojawiały się, gdy nie u wszystkich graczy było wszystko w porządku.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wiem, że nie grasz od wczoraj ale różnie bywa, mnie np. już nie raz zdarzyło się, że prawie usunęłabym wszystkie pola z rośliną jak robiłam miejsce pod JC na wypadajki :) No ale może PT coś zaradzi. Pozdrawiam.
    Sprawdziłaś teraz i nadal nie ma roślin?
     
    PoloMit, ankagdw oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z godzinnym opóźnieniem, ale rozsiewam.
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ewa nie usunęłam napewno. Zebrałam żółty groszek, usunełam małe pola , rozłozyłam duże i zasiać chciałam badyl. Zaczął się kręcić kwiatek, przelogowałam i ani badyla na polu ani w stodole. Do tej pory nie mam i jestem godzinę w plecy.:(
     
  5. Megan

    Megan Komandor forum

    Są już nasionka do rozsiewu.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z otrzymanej odpowiedzi wynika, że nikt inny takiej sytuacji nie zgłaszał. No ale zaczekaj na odpowiedź z PT.

    Super :) Ten złodziej ciasteczek u Ciebie zamierzał też podprowadzić rośliny ale mu nie wyszło ;)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Do 24h?:p
    8)
    Gratuluję. U mnie nie ma :sleepy:
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A to zależy jak bardzo tam nabroiłaś :p bo jak jesteś jedyna z takim problemem no to nie jest raczej wina po stronie gry :)
     
    PoloMit, krasnoludek10 oraz ankagdw lubią to.
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_O Grzeczna byłam. 8) Jak zawsze :pxDxD:cry: Na Mikołaja czekam to jestem bardzo grzeczna:p I jak bodzi todzi nic nie napsułam:oops:
    A 5 ziarenek po jakim czasie sie uzupełnia?( pytam w razie "W", bo pewnie szybciej one mi się dopiszą)
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak zwykle co 5 godz. jest wyrównanie do 5 sztuk.
     
    PoloMit, krasnoludek10 oraz ankagdw lubią to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :sleepy::sleepy:uhhh to pysznie...:oops:
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No to złodziej ciasteczek złapany:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Bonusy wpadły niespodziewanie.
     
  13. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Gratulacje:D, ja dopiero pierwszy zasiew zrobiłam;)
     
  14. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    0 21.10 zbiór pianek i będzie koniec eventu :p:music:
     
    Anetta41, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Doczekałam się. Odpowiedzi. Nic z niej nie wynika. Roślin dalej nie mam. Super.:eek:
    Nie możecie mi dopisać tego badyla skoro nie jesteście w stanie sprawdzić co się zdarzyło?:eek: Czy z góry zakładacie , że skoro nie jesteście w stanie zweryfikować problemu to jest moja wina?
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    ale mi się kołem zakręciło ,niedługo też skończę :)
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ja mam jeszcze 16 minut do przydziałowych 5 sztuk -.-
     
    Anetta41, PoloMit oraz Aisha1969 lubią to.
  18. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    bardzo Ci współczuję najgorsze jest to czekanie inni już kończą a Ty nawet zacząć nie możesz u mnie za 40 minut zbiór z całego pola jeszcze dwa i też powinnam skończyć ale nigdy nic nie wiadomo
     
    Anetta41 i Aisha1969 lubią to.
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    często po kilkunastu minutach te 5 tki wpadają ale nie w tym evencie jak widzę :(:( mi do kończ brakuje 80 szt badyla ale to dzięki tej 200% tce do stodoły za 2h zbiór :)
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    5 godzin minęło żelaznej piątki nie ma.-.-
    edit: jest. startuję z rozsiewem:sleepy:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.