Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Esterka23 ja nie widzę tam znamion przestępstwa ani łamania regulaminu forum; przypominam, że jeśli uważasz inaczej, forum nie jest miejscem roztrząsania tego typu sporów - możesz napisać zgłoszenie do Pomocy Technicznej;

    jeżeli ktoś użyje słowa "ulubiony" w formie ironicznej, nie świadczy to od razu o obrażaniu, co najwyżej o braku większej sympatii, ale to karalne nie jest


    edycja: po Twojej edycji swojego posta muszę również coś dopisać - wycięłam ten fragment, ostrzegam słownie tym razem
     
    zagma i moni15382 lubią to.
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    ankagdw moja prośba, by nie obrażać innych Użytkowników dotyczyła wszystkich; Twój post usuwam; nie jesteśmy tu po to, by wytykać sobie błędy nawzajem, prawda?
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no niby prawda :) czasem jednak ciezko sie powstrzymac :p no ale coz masz racje ,ze ktos tu musi byc madrzejszy ;)
     
    gosiagosia60 i Zła_Kobieta lubią to.
  4. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a jednak prosiłabym, by się starać przynajmniej :) jakby się każdy postarał, to byłoby na forum i w ogóle w świecie przyjemniej :) i nie mówię tu o jakimś nadmiernym czy nieszczerym słodzeniu, ale o zwykłej uprzejmości i życzliwości :) i takiej postawy i atmosfery wszystkim życzę :)
     
    gosiagosia60 i ankagdw lubią to.
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no mowie przeciez ,ze masz racje-obiecuje ,ze sie postaram ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  6. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    cieszę się niezmiernie :D

    a jak tam ten upalny dzień upływa?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 sierpnia 2015
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Anka, staraj się, staraj, bo ja nie chcę tu sama zostać :cry::cry::cry:xD

    KJa mogę jedynie przeprosić za moją inteligencję i poczucie humoru ;)
    Na szczęście Ananke też te dwie cechy posiada i paluszkiem delikatnie grozi, a nie biczuje od razu ;)
    Chociaż taka chłosta...:music: też może być przyjemna. Szczególnie podczas upałów przy użyciu biczy wodnychxDxDxD
     
    gosiagosia60 lubi to.
  8. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    zaraz tam bicze... może baseny, drinki chłodne.. ;) ;) chłodnik by ktoś podał, bo ja kompletnie nie umiem robić.. o_O
     
  9. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A o co chodziło o mnie?
     
  10. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    plis, nie to znowu, przecież tam nic nie było... jakaś rozdmuchana sprawa.. :eek: ustaliliśmy, że wszyscy dla wszystkich będą uprzejmi i przebywanie na forum będzie przyjemne :)
     
    ankagdw, Zła_Kobieta oraz gosiagosia60 lubią to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry:
     
    zagma lubi to.
  12. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no halo?! a nie?
     
    Zła_Kobieta i gosiagosia60 lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No tak 8) Dlatego mi tak wesoło ;)
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  14. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Aha, no to rozumiem. :D

    PS: O co chodzi z "Kibicujemy naszym w TOP 1000"?
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba do mnie to pytanie,bo mam taki napis w sygnie.Kibicujemy swoim sąsiadom i znajomym w obecnym TOP-ie.
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  16. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Aha, a myślałam, że Reprezentacji Polski w jakiś meczach. xD (Chodzi mi o gospodynię)
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Chodzi dokładnie o to, co Gosi :)

    Chłodnik litewski może być?
    [​IMG]
     
  18. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    mniam :) dziękuję :)
     
    MOD_Kleopatra lubi to.
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no prosze -zajrzalam tutaj i jak milo sie zrobilo :music: odpowiednie podejscie wladzy i mozna?mozna 8)nikt po karku scierka nie dostal i kulturalnie sprawa sie rozwiazala sama :p
    Zetka ja wpadam do iebie na ten chlodnik .lubie ale poza mna nikt go nie lubi wiec nie gotuje :oops:a jest przeciez taki pyszny :music:
     
    MOD_Kleopatra lubi to.
  20. Tutaj u Was zawsze jest miło :)
    Młodnik podajecie to ja też podam ogórkowo-ziemniaczano-koperkowy, wczoraj go wyczaiłam na wagę w Intermarche, zaraz zrobiłam pychotka :)

    [​IMG]
    Smacznego :)
     
    ankagdw lubi to.