Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    W słoiku ;)
    W stolicy na przyjezdnych wołają słoiki. Zapewne domyślasz się, dlaczego (przywożenie jedzenia w słoikach z domu).
    Jest tam świetny bar "Warszawa", gdzie podają knedle z mięsem w słoiku.
    Tak mi się jakoś skojarzyło, a i odgrzać łatwo w mikrofali xDxDxD
     
    ankagdw lubi to.
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_OxDxD:cry::cry::cry:hahahaa dobre :p kurcze to jak mieszkalam ponad 2 lata w Warszawie to słoik bylam o_O:pxD:cry::cry:
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ano byłaś... :pxDxDxD
    Ale przestałaś :)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to to juz sloik nie jestem :p hahah smiac mi sie chce z tych sloikow :p
    a na Krakusow jak mowia oprocz sknery?
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Nie wiem, jak z Krakusami jest.
    To ze słoikami swojego czas było dość nagłośnione.
    Ale Ty Krakusem też nie jesteś :)
     
    ankagdw lubi to.
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    z ciekawosci pytam :p
     
  7. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Proszę, proszę co za multicitizeny się tu spotykają ;)xDxDxDxD Ja mam za sobą jedynie Bydgoszcz, Toruń i Poznań - obecnie znowu mieszkamy w Bydgoszczy i coś czuję, że się tu zestarzejemy, ale sercem zawsze będę w Poznaniu - jakoś tak bardzo polubiłam to miasto. Tam wszystko było piękniejsze i łatwiejsze.

    P.S. spóźnione życzenia imieninowe Madziu - ale zawsze szczere i serdeczne. Mam nadzieję, że od dziś każdy kolejny dzień Twojego życia będzie lepszy od poprzedniego;) Zostawiam buziaka i bukiet w ciekawej aranżacji xDxDxDxD:
    [MOD]

    Niestosowną grafikę usunęłam, proszę w przyszłości o stosowniejszy wybór obrazków.
    Panów z kwiatami oczywiście można zamieszczać, ale w garniturze prezentują się znacznie lepiej.
    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 czerwca 2015
    patrycja9922 i ankagdw lubią to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  9. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Właściwie dla Zetki przydałby się jeszcze jeden bukiet
    [​IMG]
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    po tamtym moze zaraz zostac tylko wspomnienie i czerwona wzmianka , ze fee xDxD:cry::cry::cry:
     
  11. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    No coś Ty - przecież tam nic nie widać - równie dobrze mógłby być Pan w slipkach, a to przecież nic takiego. Że za co niby ta czerwona miałaby być - za kwiaty, toż to byłyby dosłownie szczyty? :pxDxDxDxDxD
    I widzisz zapewne poczucie humoru moderatorów zdzierżyło moje kwiatki:pxDxDxDxD
     
    patrycja9922 i ankagdw lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie zdzierżyło jednak :p a nie mowilam :p:DxD:cry::cry::cry:

    Moniko (Waderko droga) prezentuja sie stosowniej ale czy lepiej ?:pxD:music:
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Na szczęście pana z kwiatami obejrzałam sobie dokładnie kilka razy i go zapamiętałam. 8);)xDxDxD
    Z panami w garniturach jest ten problem, że trzeba ich długo rozbierać, a ludzie w moim wieku są niecierpliwi. :p
    Dlatego Baśka mi gotowca sprezentowała xDxDxD
    Dobrze, że przynajmniej drugiego bukietu mi nie zajumali i na nowego pana powinno wystarczyć xDxDxD
     
    ankagdw lubi to.
  14. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Ale ten miał fantazję.... :pxDxDxDxD i najwyraźniej dość dobrą kondycję xDxDxDxDxD. To już prawie cały sukces xDxDxDxDxD
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Z taką kondycją kilku bym wśród znajomych znalazła :p
    Nad fantazją trzeba by popracować xDxDxD
     
  16. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Zła... :p:p:p Kilka dni mnie tu nie było... i ominąłem to i owo... :p:p:p Spóźnione... naj, naj, naj... xDxDxDxDxDxDxDxD I nic nie wkleję, bo znając życie ze dwa tygodnie na bank... chociaż... i tak pewnie mnie tyle do następnego razu nie będzie... xDxDxDxDxDxD
     
  17. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Szkoda Jasiek, że Cię ominął doręczyciel kwiatków - Anka mi urlop wróżyła xDxDxDxDxDxDxD, a był taki słodki :pxDxDxD Z resztą moja focia w stringach u Jolci też :(:cry::cry::cry::cry:
     
  18. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Witam. ;) Oj dawno mnie tutaj nie było... :p Co tam u Ciebie? ;)
    Miłego wieczoru. :)
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jasiek.... życzenia od Ciebie i bez foci są cenne ;):)

    Fakt, doręczyciel był słodki i dlatego MOD do domu sobie go zabrał :music:xDxD:cry:xD

    Mała Szajbo, u Ciebie niedługo wakacje, a u mnie starość po prostu xDxDxD:cry:
     
  20. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Yhm, chciałam tylko powiedzieć że w domu na taki "kwietnik" to ja miejsca nie mam.. nikogo nigdzie nie zabierałam, pewnie w Internecie owy "pan" gdzieś jest, ale miejsca na naszym forum to on nie ma i miał nie będzie, u mnie w domku tym bardziej :p
    Dzieci małe czasem się u mnie pojawiają a taki hmmmm pan to lepiej żeby w garniturze chodził. xD
    Pozdrawiam nocą i proszę pamiętać o hmmm jak by to ładnie ująć.. adekwatnych i stosownych treściach umieszczanych na naszym forum. :)
    Rozpisałam się, przepraszam już mnie nie ma, słodkich snów i miłego poranka. :p