Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Supeł przecudnej urody jest :inlove: i te mleczyki na zielonej trawce wokol...:music:i fotka dobra lepsza niz te co w necie lataja :inlove:na tapete na pulpit jak znalazł
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mogę to zdjęcie wykorzystać na pulpit i sygnę? Mogę, mogę???
    Dziękuję za tak piękną niespodziankę :):inlove::inlove::inlove::D:D:D

    Wiesz, jakby kolega z jakiegoś powodu zaczął na Supła narzekać, to ja w ciągu paru godzin po niego przyjadę xDxDxD. Tak, że niech się chłopina nie martwi, co zrobić z pieseczkiem ;)

    Anka... Materiał mam zanieść do Ciebie, czy stąd go zabierzesz? Bo to przecież zbrodnia by była nie wykorzystać tak pięknej fotki :)
    Ślicznie proszę :)

    Jeśli chodzi o wesele, na szczęście póki co mamy z Młodą ten sam punkt widzenia. Najpierw grzeczny obiadek i tort w knajpie z najbliższą rodziną. Później, wieczorem balanga w jakimś domu działkowca z zaprzyjaźnionym DJ Skubaniec bardzo dobry jest) i garem bigosu xDxDxD
     
    ankagdw lubi to.
  3. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Zetka do Supła masz na pewno bliżej niż ja, bo on sobie w Sosnowcu mieszka. Niestety jest nieodrodnym syneczkiem swojej Pańci i nawet na spacer z Tobą nie pójdzie :D Co do wirtualnej adopcji Supła, myślę że jego Pani nie będzie miała nic przeciwko.
    Supeł jest teraz najpiękniejszym owczarkiem jakiego znam, ale jego historia jest bardzo smutna. Trafił do Edyty w wieku 6 miesięcy i ważył 5 kg :eek:>:( Cud, że Edyta go odratowała :inlove:
     
    -norbijas- i ankagdw lubią to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pewnie ,ze zrobie - super material :)
    co do okrucienstwa nad zwierzetami to sie nie wypowiem nawet bo slow nie umiem dobrac ktore by sie miescily w regulaminie forum -.->:(
     
    -norbijas- lubi to.
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Już lubię Edytę :) Za poświęcony czas, energię i kasę, bo wiem, ile poświęcenia wymaga leczenie i doprowadzenie do formy owczarka.
    Sama dwie suki ratowałam, ale tutaj do tego wszystkiego rzeczywiście trzeba było cudu.
    Dobrze, że po tym świecie kręcą siętacy ludzie, jak Twoja znajoma :)
     
  6. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Ania ja też się nie wypowiadam, ale dziada który doprowadził szczeniaka na skraj śmierci głodowej to bym >:(>:(>:(>:(>:(
    A tu jedno z moich ulubionych zdjęć Supliska:
    [​IMG]

    Zetka Edyta jest jedną z tych osób, za które warto w ogień skoczyć.

    Supeł nie jest jej jedynym psiurem, jest jeszcze Bajka, Borys, Bercik i Bona - wszystkie z odzysku. W tym roku odeszła Sarunia a w zeszłym Szymuś.
     
    bacowa70, -norbijas- oraz ankagdw lubią to.
  7. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Tu też jakaś bieda z gośćmi - nie sądziłam, że zastanę mój ostatni post na tej samej stronie...
    Bieda z nędzą - nawet Jolki za bardzo nie widać, gospodyni śpi za kanapą - chyba już w nałóg wpadła:pxDxDxDxDxDxD
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    przeca jestesmy 8) i wcale u Zetki nie taka bida z goscmi;) milo Cie widziec po dluuuugiej przerwie ;)
     
  9. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Oj tam, oj tam - nie znowu taka długa - są tu tacy, co dłuższe mieli:p
    Jest jedna święta prawda - jak kocha, to wróci xDxDxDxDxDxD
     
    ankagdw lubi to.
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a co u Ciebie? jak dzieciaczek? bo pamietam ze rehabilitowalas..lepiej?
    edit: doczytalam u Ciebie w watku -juz wszystko wiem ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2015
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Baśka, Ty mi tu na brak gości nie narzekaj, bo ja w jakość idę, a nie w ilość i do mnie sama elita zagląda :D:D:D

    Zaglądaj i Ty częściej :)

    Ja sobie jutro idę do łapiducha, żeby mi nadgarstek obejrzał, bo dalej boli i jakoś wcale nie mniej :p
     
    ankagdw lubi to.
  12. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Gdzie się człowiek nie obróci to o jakieś futro się potknie :D

    [​IMG]
     
    Zła_Kobieta i ankagdw lubią to.
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  14. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Coś widzę, że nie tylko ja niepełnosprytna jestem xDxDxDxDxD

    A tak poważnie, to jak ja się żalę mamie, że mnie coś boli, to zwykle słyszę "to już ten przedział wiekowy" :pxDxD
     
    ankagdw lubi to.
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Anki obie - dziękuję :inlove::inlove::inlove::D:D:D
    Te futra są już takie wszędobylskie :)

    Baśka, bo my takie pracowite jesteśmy, pracujemy ponad miarę, to i wyrabiamy te 300% normy. xDxDxD:cry::cry:
    Też czasem na wiek zwalam, ale nie wszystko się da, a poza tym do mnie nie dociera, ile mam lat :p
     
    ankagdw lubi to.
  16. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Ja co roku 18 xDxDxDxDxDxDxD
    Jakby dobrze policzyć (odjąć wiek dzieci), to mój mąż za pedofilię do kryminału powinien trafić xDxDxDxDxDxDxD
     
    ankagdw lubi to.
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_OxDxDxDxD:cry::cry::cry:Basiaaaaaaaaaaa:cry:xD:cry:
    bry z rana :) na kawe wpadlam do swojego katka pod schodami dlugo nie posiedze bo pogoda piekna sie robi -trzeba 4 litery z domu ruszyc ;)
     
  18. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Ja też lecę do pracy, na szczęście dziś pierwsi klienci o 10:00
     
  19. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Posłodzone... :D:D:D:D:D:D:D:D

    AVE Elito... xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    ankagdw i Zła_Kobieta lubią to.
  20. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Skoro tak - to jestem xDxDxDxDxDxD
    Ja to ten pierwszy od lewej xDxDxDxD
    [​IMG]