Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kaszel mi nie dokucza na szczęście :p
    Najgorszy kaszl to jest po cięciu jamy brzusznej.
    Ale za lekarstwo dziękuję, w apteczce zachowam :)

    Ewa - ja ryb nie łowię, bo to strasznie nudne zajęcie. Usiedzieć spokojnie kilka godzin po prostu nie potrafię. :p
    Kiedy otworzysz swój domek?
     
  2. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam.
    Tylko nie zalecane za często, aczkolwiek podobno dobry sposób;)8) na odchudzanie
     
  3. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    przeca wiem, ale jakoś zacząć musiałam, nie? ;)
    a domek otworzę jak dojrzeję, to pewnie będzie późną jesienią :p
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    To Ty jeszcze zielona jesteś?
    Chociaż u Ciebie jeszcze maki w pełnym rozkwicie i do makówek im daleko ;)xD
     
  5. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    ZetKa, przecież mnie widziałaś i sama wiesz, że do dojrzałości to mi jeszcze dużo brakuje ;) przynajmniej tej umysłowej ;)

    a w głowie to mam toto :
    [​IMG]
    i jakoś dobrze mi z tym

    buziaki :)
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Oj, Ewuś, a takie dobre wrażenie sprawiasz ;)
    Ja też czasem w dowodzie muszę sprawdzać, ile mam lat, bo sama sobie niedowierzam w tej kwestii xDxDxD
     
  7. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam i pozdrawiam, miłego dzionka.
    Nie ważne ile masz, ale na ile się czujesz :p ja w przyszłym roku zmiana kodu na 4 z przodu :sleepy:
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kod czwórkowy wisi u mnie już od paru lat :p
    Tylko, że ja się czuję jakbym u progu trzydziestki stawała. Obrazek psuje mi tylko dorosła córka. Chyba przestanę się do niej przyznawać ;)xDxD
     
  9. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    U mnie ta 4 też już jest :ptyle mogłoby zostać podoba mi się :p
     
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mnie czwórka nie przeszkadza. Zakładam, że jak za kilka lat obróci mi się na 5 to też jakoś się nie przejmę specjalnie, tylko będę nadal sobą :p
    No dobra... Znając siebie i moich znajimych będzie wielka i głośna impreza z dużą ilością jedzenia i alkoholu xDxDxD

    Na dzisiaj zostawiam:
    [​IMG]
     
  11. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Hejka. :D
    To ja się lepiej nie odezwę ze swoim wiekiem hahah. :D
    Na imprezkę chętnie wpadnę. :D
     
  12. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    hej jak tam tski
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    mnie moja 5 z przodu nie przeszkadza,dobrze czuje sie wsrod ...........młodek bo takie mam kolezanki w pracy,w sumie wogole czuje sie ....na duzo mniej niz mam,kurcze jak to jest 8)


    ZKa zostawilas koktajle i wszystko wypili :(

    a ja dla wszystkich zostawiam.................mam nadzieje ,ze odrobine zostanie dla Ciebie ;)

    [​IMG]
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wróciłam przed chwilą do domu i odkryłam mojego jedynego TSa i wpadłam w zdumienie połączone z zadowoleniem. Stajenny po dłuższym odstawieniu się postarał i dał mi boćki :) :D:D

    Mała Ewa - koktajle wypili i dobrze. Niech im na zdrowie i w biodra idą xD
    Pizzę pochłaniam, bo bez kolacji jestem :p. Dziękuję :)
     
  15. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Ale Wy stare jesteście! Ja właśnie w weekend obchodziłam urodzinki - 21xDxDxDxDxDxDxD Mniej mieć nie mogę, bo by mi męża do paki wsadzili - dzieci dowód naoczny, że pożycie z nieletnią było xDxDxDxDxDxDxD
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Oj tam, zaraz stare. Nie stare, tylko doświadczone :p
    A zaletą mojego wieku jest to, że mam dorosłą córkę i idąc na imprezę nie muszę kombinować, z kim ją zostawić :D.
    I po piwo można wysłać xD
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Przyczlapalam sie przywitac;) i kawke zostawiam:music:bez cytryny-fuujc jak mozna cytryne w kawe wsadzac :wuerg:to profanacja tego zacnego trunku aa i na mnie nie dziala:oops: moze zalezy jakie stadium kaca sie ma xDxD:cry:
    [​IMG]
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Aniu, bardzo dziękuję za kawkę. Była dzisiaj potrzebna :)

    Przeskoczyłam właśnie na 90 poziom i dalej mi się nie chce :p. Co na dobre wychodzi, bo zanim to dalej nastąpi, to ja wnuków doczekam xDxDxD
     
  19. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Pewnie że tak. Wczoraj poskładali stacjonarkę, żeby na większym monitorze mieś większe pola xDxDxD;)