Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Staram się nie łykać na ból głowy. Ale dziękuję, że mi przypomniałaś, bo te na nadciśnienie muszę łyknąć. To może i ból głowy przejdzie :p
     
  2. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    No ja też nie łykam wszelkich przeciwbólowych. Niestety bardzo niszczą te tabletki płytki krwi. :(
    No to przy okazji przypomniałam. :D Nie zapominaj o tych jakże ważnych tabletkach. :)
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Staram się nie zapominać, ale czasem moja skleroza jest większa od mojej silnej woli xDxDxD
     
  4. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Hmm. Ja posiadam sklerozę galopującą. :D
    W jakim stopniu zaawansowania jest Twoja? :D xD
     
  5. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Hej Zetka,dzięki mniaaaaaaaaaaam,normalnie się zaśliniłam :eek:xDbiorę ten :p

    [​IMG]


    A za to dla Ciebie pyszna kawka,mocna z cytrynką żeby głowa Cię przestała boleć ;)xD

    [​IMG]
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dziękuję za kawkę :)
    Może taka z gruntem pomoże :)
    Bo rozpuszczalne wypiłam dwie i nic :p
    Ale kawa z cytryną...

    Stopnia zaawansowania mojej sklerozy też nie pamiętam, ale obawiam się, że prowadzi tryb osiadły w mojej głowie xD
     
  7. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    No skleroza uciekać raczej nie zamierza. :D
     
  8. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Zetka ja osobiście nie próbowałam tej kawy z cytryną,bo kaca nie miewam,głowa boli mnie tylko czasami i tabletki forte pomagają,ale słyszałam już kilka razy,że to dobry sposób na ból głowy,no i teraz wyczytałam,że :
    "Cenionym przez wielu środkiem zwalczającym kaca jest kawa espresso z cytryną. Taka mieszanka faktycznie tłumi ból. Dowiedli tego nawet naukowcy z kliniki uniwersyteckiej we Freiburgu. Kofeina i kwas cytrynowy blokują powstawanie enzymu regulującego prostaglandyny. Cóż to takiego? Prostaglandyny to hormony, które wspomagają przenoszenie uczucia bólu.

    Ponadto według badań naukowych kofeina wspomaga też działanie prostych leków przeciwbólowych, takich jak na przykład kwas acetylosalicylowy."
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mądra ta kawa. Tylko, że cytryny nie mam. Ale w przyszłości wypróbuję :)
    Dzięki Ewa :)
     
  10. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    A nie ma za co,jak wypróbujesz to powiesz czy działa,będzie wiarygodne źródło xD;)

    A co do cytryn,to od niedawna za kazdym razem jak kupuję,to zastanawiam się dlaczego one takie drogie ?:eek:U mnie kg 12-14 zł,takiej ceny cytryn jeszcze nie widziałam-.-
     
  11. amdep

    amdep Moguł forum

    Dziękuję za wizytę w moim nowym domku, z rewizytą przyszłam, a tu widzę Gospodyni z bólem głowy, nie można za bardzo tej biednej głowy zawracać... ;)

    Więc tylko zostawię olejek, którego zapach podobno pomaga - był składnikiem "soli trzeźwiących". ;)

    [​IMG]

    "Jak działa olejek lawendowy

    Przede wszystkim aromaterapeutyczne, doskonale odświeża mieszkanie, neutralizuje brzydkie zapachy, działa antybakteryjnie i przeciwwirusowo, pozwala zwalczyć choroby górnych dróg oddechowych, łagodzi ból głowy."


     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 września 2014
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Troskliwe jesteście dziewczyny aż miło :)
    Ból głowy przeszedł prawie całkiem. Podejrzewam, że miał związk z pogodą. Do południa była u mnie piękna pogoda, a późnym popołudniem rozpętała się burza :p

    Lawendę chowam do apteczki
    [​IMG]
     
  13. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    No cóż. Przez zmieniającą się tak pogodę migrena atakuje. :eek:>:(
     
  14. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    ojej, widzę że u Zetki zlot "lekarzy" i cała apteka :D Mam nadzieję, że dzięki poradom nic już nie dolega
     
  15. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    witam miłą gospodynią i gości :)
    przyniosłam cos do zjedzenia
    [​IMG]
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Amidamaru, dziękuję za super śniadanko :)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 września 2014
  17. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Ło matko! Tylko mnie nie leczcie kawą i torcikami kawą nasączanymi - bleeee! Dziwię się, że ktokolwiek może dobrowolnie ten trunek do ust wziąć - nie będąc masochistą... xDxDxDxDxDxDxDxD I jeszcze się nim zachwycać - niepojęte xDxDxDxDxD
    No cóż - ja lubię kawę z mlekiem, ale bez kawy ;). Kawa w jakiejkolwiek postaci działa na mnie przeczyszczająco - zwykle wraca :wuerg:xDxDxDxDxDxD No dobra - na studiach praktykowałam przedegzaminacyjny wlew tego czegoś do gardła - bez przełykania (bo wtedy mniej czuć) i z zatkniętym nosem. Lubię za to zapach świeżo zmielonej kawy - taki z młynka, a nie z paczki (bo pachną inaczej)... Ale smak - nie do zniesienia:wuerg: Podoba mi się ta zielona mordka:wuerg:
     
  18. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Ewcia pijam kawę tylko z cukrem i z cytryną nie boli mnie głowa i nie mam kaca nawet tego moralnego jest super nie wiem jak dziala ,ważne że skutecznie:):):):):):):):):):)
     
  19. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam i pozdrawiam. Miłego dzionka.
    Ja znam inne, najlepsze na świecie lekarstwo na kaszel, kichanie i różne inne dolegliwości :sleepy::music:
    LAXIGEN
    Wypij łyżkę stołową i później spróbuj kaszlnąć :p:D:D:D
     
  20. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    stuk puk, zamknięte
    spoglądam przez dziurę
    i cóż widzę?
    cały pokój w wodzie
    a Zetka z wędką siedzi na komodzie...

    a może to nie tak było? ;)