Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Taj, kiełbaski są dziełem rąk moich, przynajmniej częściowo :)
    Świniaka nie ubiłam, kiełbasek nie ukręciłam, tylko kupiłam , ale resztę sama zrobiłam :)
     
  2. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Już kiedyś widziałam takie coś w internetach. Prosta sprawa, paróweczki, ciasto francuskie. Trzeba spróbować :)
    Póki co, wchłonęłam karkóweczkę z kiszoną kapustką :D
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze między paróweczkę i ciasto żółty ser wkładam :)
    W zależności od nastroju i kiełbaski jeszcze papryką można w środku posypać :)
     
  4. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Musiałaś TO powiedzieć. No po prostu musiałaś przypomnieć o tym cudownym, ciągnącym się, gorącym żółtym serze... -.- Dziękuję. Znowu muszę wyczyścić klawiaturę... :p
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Powinnaś się cieszyć, że zdradziłam Ci tajemnicę smaku moich kiełbasek :p
     
  6. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Ja pamiętałam ten cudowny składnik, tylko pisanie o nim tak pobudza moje kubki smakowe, że za chwilę się odwodnię :D
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Przyznam się, że też uwielbiam ten ciągnący się żółty ser. Dlatego zawsze moja porcja pizzy czy innego dania ma podwójną ilość :)
     
  8. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    A ja durna ile razy zamawiam pizze, to zapominam o tym podwójnym serze :cry: Wiesz, zamawiasz pizze, zastanawiasz się jaką, zazwyczaj biorę pół na pół różne pizze... Dodatki, zamianki, sosy... i o podstawie podwójnej zapominam. Muszę chyba z kartką chodzić. -.-
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Albo zacznij robić sama. :)
    Moja tak wygląda:
    [​IMG]
    Ser pod spodem i oprószona serem po wierzchu :)
     
  10. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    :p Piękna pizza. Ty jednak lubisz katować moje kubki smakowe... :D Przyjdą długie zimowe wieczory, to będę tworzyć...
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wiesz, na szybko możesz stworzyć coś prostszego:
    Bierzesz kilka kromek chleba, kładziesz żółty ser, pomidor, paprykę, jak masz pieczarki, czy wędlinę. Możesz na wierzch jeszcze jeden plaster sera dać i do piekarnika. Super kolacja :)
     
  12. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    No racja, kolacja super. :D Tylko co na to mój żołądek (na noc takie ciężkości) i co na to moje biodra w niedalekiej przyszłości :D Ale fakt, czasami można popełniać takie grzechy... :p
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Fuj. Kto zaślinił cały wątek?
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Pomyśl o tym w ten sposób, że dbasz o niezmarnowanie czerstwego pieczywa :)
     
  15. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    No i masz... Przylazł i zaś będzie mi wyżerał. -.- Se zrób, upoluj, nie wiem... ja tu byłam pierwsiejsza :D

    ZetKo, na czerstwe pieczywo - grzanki francuskie - w jajku i na patelnię... Omnmnomnmom :)
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No tak. Gdzie coś gotują, tam Nina zawsze pierwsza :)
    Idę, bo nie mogę na to patrzeć spokojnie :p
     
  17. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    A zostań. Się podzielę. Znaj dobroć :D Weź jakiś lek na wątrobę czy coś i siadaj :)

    Edycja: idę spać. Zgredku, nie zjedz wszystkiego pod moją nieobecność :) Do jutra, spokojnej nocy :)

    Kolejna edycja: dzień dobry, wstawać śpiochy :D
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2014
  18. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    AVE Zła... xDxDxDxDxDxDxD
     
  19. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    ZetKa pewnie za chwilę wpadnie tu ze zdjęciem jakiejś potrawy, że mi ślinianki wybuchną... :music:
     
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wprawdzie na obiad kotlety mielone zrobiłam, ale fotki nie ma, bo jedliśmy dość szybko.
    Po późnym obiedzie poszliśmy na koncert: