Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Bo na Zetkowym było nałożone dla dwóch albo nawet trzech osób :)
     
    waderówek i ma-ter lubią to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dojechać to nie jest żaden problem. Wyzwaniem jest zaparkować, ale z tym też sobie jakoś dam radę. Najwyżej zatrzymam się w jakimś przejściu podziemnym. Pewna pani już pokazała, że tak się da :D
     
  3. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    rozumiem, że orientacyjnie w porze obiadowej (12-13) na Jana Pawła w Brooklynie :D

    może nie bierz z niej przykładu :D ale wierzę w Twoje umiejętności :D
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dokładnie :)
    Pozwolisz, że najpierw wysiądę z samochodu, a potem Ty zajmiesz się tym parkowaniem?:music:
     
  5. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a mnie po drodze zabierzecie;);), będę czekać na Pl. Narutowicza
     
    ma-ter i waderówek lubią to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ewentualnie:cry::cry:xDxD
    No nie wiem... tyle kilometrów do nadłożenia ;);)
     
    ma-ter, waderówek oraz AnnDżelina lubią to.
  7. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    czy psom się śni??? Mój śpi, chrapie i wierzga nogami:)
     
    waderówek, AnnDżelina oraz ma-ter lubią to.
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Śni się :)
    Moje nawet szczekały przez sen, ale to takie dziwne szczekanie było. Porównywalne do gadania ludzi przez sen.
     
    waderówek, AnnDżelina oraz ma-ter lubią to.
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    a czasami poszczekuje i popiskuje:D:inlove:
    no właśnie...trafne porównanie :D
     
    waderówek i AnnDżelina lubią to.
  10. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    hejka, plan wycieczki już ustalony? Czekam z niecierpliwością:):):). Jeszcze nie byłam w amerykańskiej knajpie i nie wiedziałam, że taka jest. Kilka razy obok niej przechodziłam i nie zwróciłam uwagi na takie cóś:p:p:p
     
    waderówek, AnnDżelina oraz ma-ter lubią to.
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Myśmy trafiły tam przypadkiem szukając miejsca, gdzie można napić się kawy, ale też zjeść obiad przed drogą. Weszłyśmy, wystrój raczej pod młodszych klientów. Jedna pomimo, że wyglądałyśmy ja rumuńskie imigrantki albo uciekinierki z taboru cygańskiego zostałyśmy obsłużone po królewsku :)
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D
    Na widok Złej, której wprawdzie nigdy nie widziałam, też wolałabym po królewsku ją potraktować, żeby nie narazić się i swojej knajpy
    na dyskryminację rasową, ubiorową czy jakąś tam jeszcze:D
    Jeśli ktoś wydaje się wam dziwny, w ubiorze, zachowaniu itd., to radziłabym potraktować go z pełnym szacunkiem.
    Bo może się to okazać arcyciekawy człowiek.
    A nawet jeśli nie arcy, to zwyczajnie ciekawy też wart jest zauważenia:)
    Miłej sobotniej biesiady:)
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Bo tylko Zła potrafi biegać po mieście w koszulce z napisem "Uwaga! Zła Kobieta" xD
    [​IMG]

    Jeszcze zdarza mi się biegać w stroju średniowiecznym, ale raczej okazja do tego musi być :)
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Aaaaa! Zapomniałam!:D Ty z rycerzami kumplujesz:D
    I nieważne czy do osobistego pojedynku dochodzi, czy też buhurt jest uskuteczniany:D.
    Zła wspiera rycerzy, do piersi;)xD przytula.
    Zła goi ich rany, piecze placki, wodę ze źródła donosi, no i w ogóle panuje, żeby zbyt wiele emocji nie poszło w ruchxD
    Jednego jednak Zła nie robi, tak to sobie wyobrażam, białej chusteczki rycerzowi nie rzuca:D
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ano nie rzuca. Ale wiadro wody zimnej na łeb wyleje, jak potrzeba :D

    Jeśli chodzi o rany, to miałam okazję takiemu jednemu opatrunki zmieniać. 500km od domu, warunki polowe, a ten sobie siekierę wbił w stopę. Pogotowie, szycie i trzeba było dbać, żeby chłopakowi zakażenie się nie wdało. Kilometry bandaża, litry wody utlenionej, a i tak na antybiotykach się skończyło.

    Dlatego kochane dzieci. Jak już bierzecie się za rąbanie drewna pamietajcie o zabezpieczeniu antypoślizgowym siekiery, bo takie trach w stopę bardzo boli.
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To ja na to jedno!
    Ponieważ zachwyca mnie ta rycerska pasja.
    Latem, gdybyś potrzebowała córki Jagienki, albo służby, co to przynieś, wynieś i pozamiataj, to ja chętnie.:)
    Cudna, oryginalna pasja.
    Tylko słyszałam, nigdy nie widziałam.
    Chętnie bym tego doświadczyła. Bardzo, zresztą:)
     
    ma-ter lubi to.
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    W pobliżu Wrocławia są turnieje i pokazy rycerskie w Oleśnicy, Chojniku. Troszkę dalej, ale nadal przyzwoita odległość - zamek Bolków, Legnickie Pole i piękny, jakże piękny zamek Czocha :)
    Koło marca kwietnia pewnie wyklarują się plany, gdzie będę gościła w tym roku. Oczywiście, że Cię zaproszę :)
     
    ma-ter i waderówek lubią to.
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D:inlove::D
    Oleśnica:inlove: Bolków:inlove: no i Czocha:inlove::inlove::inlove: ileż ja tam urlopów spędziłam:inlove: Całe jezioro, a raczej zalewy Złotnickie. I ta zapora....

    Mega głębiny!!!!
    Zła!!! Już się ode mnie nie odczepisz:D;)
     
    ma-ter lubi to.
  19. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    czy bardziej na pn też się wybierasz z rycerską drużyną? np. Jarmark Tumski...
     
  20. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ZK wagon prince polo już czeka a Ty gdzie?????????????xDxDxDxDxD
     
    ma-ter i grakula16 lubią to.