Opinie Wzburzone wody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    W tegoroczne Halloween królują strachy na haczykach! Przez cały październik bierz udział w różnych akcjach i zbieraj przedmioty specjalne, które można wykorzystać podczas akcji "Wzburzone wody".

    1.PNG


    2.png
    Środa, 13.10.2021, godz. 14:00

    3.png
    Wtorek, 02.11.2021, godz. 22:00


    4.png



    Pozdrawiamy,

    6.png

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. tabeh

    tabeh Zaawansowany

  3. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

  4. agatka8383

    agatka8383 Forumowy żółtodziób

    Zastanowie sie czy bede robić jakoś mam uraz do tego ewentu wolałam pierwszą wersje tego ewentu
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ta plansza mi się nawet podoba, ale patrząc po pierwszej edycji z nią, to ryb raczej za dużo nie połowię, nie wspominając o mizerności wypadania rzadkich pereł-.-
     
  6. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Robię, lubię :D przydadzą się trzy puste pnącza na kiszonki z paska :D
     
  7. andrzejmila

    andrzejmila Czeladnik forum

    Bardzo nie lubię tego eventu, nagrody z łowienia przypadkowe, wszystko przypadkowe :(
     
  8. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    W ostatnim ewencie tego typu nie trafiła mi się ani jedna perła. Kiepsko to widzę, ale będę robić co mogę. Może tym razem będę miała więcej szczęścia?
     
  9. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    pierwszą wersję bardzo lubiłam tej nie cierpię coś tam podłubię a z tymi perłami to wszyscy wiedzą
     
  10. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    poprzedni event pozostawił po sobie tylko niesmak, jak będzie teraz? Okaże się wkrótce. Powodzenia wszystkim życzę
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie zapomnijcie oddać 1 niedźwiedzia w środkowym bąbelku.:p
     
  12. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Nie przepadam za lowieniem. Zawsze zamiast fajnych ryb trafiam stare kalosze i wydeptane lapcie...
    Nie robie :)
     
  13. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    A gdzie te żetony zbierać???
     
    krasnoludek10 i bona53 lubią to.
  14. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Dobre pytanie no właśnie, gdzie?
     
  15. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Z wykonywania zadań ewentowych przy budowie wież.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 października 2021
  16. annapop71

    annapop71 Młodszy ekspert

  17. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Nie zapomniałam, otworzyłam skrzynki, poszłam łowić i szok - od razu mam 6 pereł ...
    Równie udanych połowów wszystkim życzę :)
     
  18. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Tych starożytnych, które mamy wybudować w ,,Upiornej podróży w czasie - choć to w sumie nie wieże , a monumenty, ale na upartego można je uznać za wieże :p a kolejne żetony będą do zdobycia w dwu kolejnych ewentach, czyli w przyszłym i przyślejszym tygodniu.
     
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    w strefie pełni zaczął się ewent upiorna podróż w czasie,tam budujemy 3:) wieże:)
     
  20. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Super,dzięki
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.