Opinie Wywar czarownicy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Nudny nie nudny ,ale dla desek zrobić trzeba
    Idzie na zimę więc materiał na przytulny kąt jak znalazł:p
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Deski mam.
    Niepotrzebne, chcesz...? xD

    Jeśli będę się w tym babrać, to tylko dla monet.
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja jednak mimo wszystko proponuję zrobić spis :p wg mnie jeśliby BP miało zrobić podział to zrobiłoby tak jak z balonem czyli... wg numerów targu :) Chyba nie chciałoby im się bawić w rozdzielanie graczy na inne grupy, więc gdzieś tam byłoby światełko w tunelu, no ale to nic pewnego. Oczywiście mogę się mylić


    Ale zrobić excela (mam jeszcze tamtego starego, więc rozpisane jest) i 32 zakładki, to jednak zajmie o wiele więcej czasu niż wtedy.
    Oczywiście jeśli moja teoria co do układów wg targu się potwierdzi

    O! nawet wtedy rozpisywałam tymi samymi kolorami, które teraz są w fiolkach :D


    No i są potrzebne osoby, którym dałabym dostęp do edytowania pliku - wszystkim nie dam, bo pewnie pamiętacie co się wtedy działo -.- osoby te niech zgłoszą się na sówkę ze swoim mailem, bo tylko tak umiem dać dostęp do edytowania


    Jedyny problem może być z nr.targu (trzeba będzie wierzyć na słowo), ale odkąd jest excel, który sam policzy to chyba nie będzie to aż taki problem... A może będzie?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2018
  4. lonli

    lonli Młodszy ekspert

    Serum wampira zwiększa plony pełni, w tym roślin specjalnych.
     
  5. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Desek Ci u mnie też dostatek ,ale przyjmę i te dwa metry jako wróżbę solidnie postawionej chałupy:p
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak masz na innych polach rośliny, to opcja nieopłacalna.
    Zajmuje diamentowy slot, a działa tylko na rośliny w strefie pełni.
    W takim układzie lepszy CMJ - działa na wszystkie rośliny.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2018
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Rysiu gdyby serum zajmowało złoty slot byłabym pierwsza, która by go używała.:)
    Serum zajmuje slot diamentowy i dlatego nie warto go używać, no chyba, że na farmie mamy drzewka i/lub zagrody.

    [​IMG]
     
  8. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    matko i córko a ja wogóle nie kojarze eventu z robotami heheh jakaś pomroczność mnie dopadła i nie wiem jak bedzie wygladał ten event skoro podobny do robotów ...jak juz wyzej pisalam czarna magia :) ale zapewne z Waszą pomocą to opanuje hah
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ha, ha , wróć, pewnie że diamentowy, tak jak CMJ.
    I to miałem na myśli.
    Gram akurat w inną grę i tam zachaczam o złoto, to pewnie dlatego się walnąłem.
    Już poprawiam.
     
  10. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Damy radę;)
    Ja tego z robotami nie robiłem :)
     
  11. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    xDxDxDxDxDale się uśmiałam oby cię wysłuchano i dołączam się do próśb choć płonne raczej nadzieje na wysłuchanie
     
  12. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    hehe ja nie wiem czy robiłam bo nie pamietam :p za duzo tych eventow ... ale oczywiście ze dam radę z pomocą meża i forum ..nic mi nie jest straszne :)
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Tych idiotyzmow typu serum na diamenty jest wiecej i na warzywa i nne,eh:p.Kuponikow 0,nagrody mizerne,przyspieszacze pd,tpd,nadal i szybko wciagaja nas na 200:eek:,Nie wiem czy bede chcial dochodzic,a jak juz to wybiorczo,na krolikaxD
     
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    Jeśli wybiórczo, to nie na królika, a jeśli na królika, to nie wybiórczo 8)
    Króliki charakteryzują się wyjątkowo niskim poziomem wybiórczości xD
    Jest taka opowieść na ten temat, częściowo w języku zakazanym 8)
    Jak się kiedyś spotkamy na jakimś wolnościowym forum, chętnie zacytuję, bo to jest dowód na brak wybiórczości u królików xD

    A ja tak czekam i czekam na moją zindywidualizowaną promocję florkowo-maszynową... i coś czuję, że się nie doczekam, ech.
    Bez maszyn i florków mowy nie ma, nie robię.

    Aha, przy okazji: dlaczego zakładacie (tam wyżej), że te kombinacje będą różne dla różnych targów...?
    Napisali w FAQ, że mechanika taka sama jak w robotach, bardzo wątpię, czy by im się chciało to jeszcze dzielić, stachanowców to ja w firmie nie widzę.
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Norbi napisał
    Nie wiemy czy będzie podział, a jeśli będzie to czy będzie podział wg targów - takie przypuszczenia
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, jak fajnie, że u nas nie ma tej info 8)xD
    Ale mnie to nie wygląda na podział według czegokolwiek - po prostu każdy sobie rzepkę skrobie, nagrody owszem te same, ale nie przypisane do jakiejś konkretnej kombinacji.
    No to resztki zabawy przy tym evencie właśnie idą się czesać.
    Jak miło 8)


    EDIT: fragment podlinkowany przez Norbiego, w moim przekładzie:

    • Nagrody, jakie daje konkretny przepis, są kwestią przypadku. Oznacza to, że stosując ten sam przepis na różnych kontach można otrzymać zupełnie inną nagrodę. Podstawową tabelę nagród zawiera niniejszy poradnik. Oznacza to, że:
      • Ta sama kombinacja na dwóch różnych kontach może dać zupełnie odmienne nagrody – nie tylko podstawowe, ale też bonusowe.
      • Powtórzenie takiej kombinacji daje już tylko nagrodę podstawową.
      • Nagrody bonusowe, jakie user A otrzyma z danej kombinacji, user B może dostać z zupełnie innej kombinacji. Nagrody bonusowe dostanie zatem każdy, choć z różnych kombinacji
    Osobiście nie widzę tu niczego, co sugerowałoby odgórny podział graczy na jakiekolwiek podgrupy - można oczywiście zbierać dane itd, ale radziłabym co chwilę uświadamiać ludzi, że to nic pewnego.
    Bo inaczej będą okropne pretensje ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2018
  18. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a takie fajne było pospolite ruszenie ... eh.
    tak się zastanawiam co ja na tych polach pełni ostatnio zasiałam- mam nadzieję że nie zębate pomidory xDxDxDxDxD
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pospolite ruszenie może trwać... bez gwarancji ;)
    Przynajmniej forum na chwilę wyjdzie ze stanu śmierci klinicznej, to już coś 8)xD
     
  20. rysio

    rysio Ambasador forum

    Cty "event trudny" oznacza bezlitosne przykrecenie wypadajek bliskie zera?
     
    Mikasek- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.