Opinie Wystawa

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Co do imprezówek, to własnie sprawdziłam, mam ich 175 - uciułane. Fakt, 2-3 lata temu od czasu do czasu kupowałam, ale to w erze przedskrzynkowej xD:p;) Teraz ze skrzynek i eventów mam tyle, ze nie muszę ich kupować. Kręcę tylko w czasie eventów siewnych coby zdobyć bonusy (z marnym skutkiem), częściej ich w ogóle nie widuję, to nie kręcę i tak sie nazbierało.

    Nie widzę nic zdrożnego w kupowaniu czegokolwiek, jak kogoś stać i ma taką potrzebę, to czemu nie?

    W temacie eventowym.... hortensja na polach czeka na zebranie po starcie, mam nadzieje, że co ma wypaść w obu eventach to wypadnie....gorzej będzie chyba z mini grą, bo skleroza u mnie wraz z wiekiem coraz większa :eek::p;)
    Powodzenia wszystkim :)
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    karteczka w krateczkę, długopisik i skleroza nie ma szans
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    27.105 x Kartka koniczynki oraz 1.365 x Folia to przecież wcale nie dużo jest xD. Ze sklepiku pierwsze co to wykupuję wszystkie wypadajki- kierownice, kluczyki i opony.
     
  4. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    235 wypadajek, bez żadnych jaskow bo nie mam ani jednego. Narazie nie wiem czy to dużo czy mało. ( z rzepy)
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    U mnie 187, ale zwierz stał.
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie też zwierz - 183
     
  7. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    wypadalce 275;) kluczyk 80 :popona 80:p kierownica 100:p luzikxDxDxDxDxD
     
    usiamik46 i matthero lubią to.
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie folią sypnęło całkiem nieźle - 520 sztuk na starcie z gryki (z Jaśkami oczywiście). Teraz byle tylko ten badyl możliwie szybko wysiać, bo w gry pobawię się pewnie w weekend. Event robię głównie z przyzwyczajenia, no ale ulepszenia domku na drzewie, dają dodatkową motywację ;)
     
    talarek1961 i usiamik46 lubią to.
  9. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    co trzeba zrobić żeby , byłoby można mieć więcej imprezówek niż 100?
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Rockowa, to Ci poleciało nieźle :) U mnie ze śnieżki 324 sztuki :)
     
    olgs3 lubi to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jesli chodzi o imprezowe-nie ma limitu.Limit jest na zwykłe. Dostaje się je ze skrzyń,z pnącza i z misji w spółdzielni. Można też kupić podczas eventu "wyprzedaż imprezowych wejściówek" lub można za florki kupować pojedyńcze sztuki. Są też do kupienia za farmarki w sklepiku
     
    talarek1961 i olgs3 lubią to.
  12. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    zbierać imprezówki z misji, eventów, skrzynek, pnącz, itemów i możesz mieć nawet 500 imprezówek. Nie ma wtedy żadnego limitu.



    U mnie też goryczka bo doczłapałam się do smoka... poleciało 466 wypadajek. Oczywiście z JC
     
    talarek1961 lubi to.
  13. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    madziales, do 100 ograniczony jest liczba posiadanych zwykłych prób na kole. Imprezówki możesz kolekcjonować bez górnego limitu. Ograniczenia są tylko przy kupnie za floreny, ale już to co zdobywasz w eventach, ze skrzynek, pnącz czy kupujesz za gotówkę, nie ma ograniczeń. Przy okazji na przyszłość z takimi pytaniami zapraszam >>tu<<.

    Sookie i jagódka dzięki :)


    Ano nie narzekam :) Ale u Ciebie też niezły wynik :) Jaśki jednak robią różnice, o ile ma się ich tak z naście :)
     
    talarek1961 i Sookie lubią to.
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Jeszcze tylko 1 tysiąc i będzie ok :)
     
  15. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    a ja miałam jute, zwierzaki i warsztaty - tylko 136 :(
    Jak Wy to robicie ze macie tak dużo wypadajek?

    A czesci do traktora w równch czesciach po ok.120


    ps. czy dlatego ze juta na super polach?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2019
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    cały sekret tkwi w JC czyli Johny Cytrynie. Zwiększa on prawdopodobieństwo wypadania przedmiotów o 5%. Jeden nic nie pomoże ale jak ma się ich kilkanaście to wtedy różnica jest kolosalna w ilości wypadajek.
    Siejemy na małych polach! Nigdy na dużych czy super polach.
     
    talarek1961, gosiunia007 oraz tabeh lubią to.
  17. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Dzieki ,
    wszystko jasne
     
  18. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    przestawiacie te Jaski z pola na pole przed kazdym zbiorem ?
     
  19. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    mnie się nie chce i to pewnie błąd. Na dwóch polach stoi po 6 i faktycznie więcej wypada niż z pola nr 3
    Gierki za mną dwie. Po 41p. Poprzednio też tak było. Zmieszczenie się poniżej 11 wymaga dużego szczęścia
     
    talarek1961 i frixi77 lubią to.
  20. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    no wlasnie mi sie tez nie chce hehe mam po 2 /3 szt na polach moze trzeba sproowac:)

    A tak wogole to gdzie jest jakas informacja o tym co daje domek i jego ulepszenia bo nigdzie nie widze ??

    Event zaczelam co bedzie dalej nie wiem :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.