Wyspa Tiki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika skaliwa, 1 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Na planszy Wyspa Tiki nie wyświetla mi się piłka siatkowa , mam tam puste miejsce. Czy tylko ja tak mam, czy u kogoś te ten problem występuje?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie ma w grze ani Wyspy Tiki ani piłki siatkowej. Czy masz na myśli którąś z plansz Bahamaramy (Plantacja, Tropikalny las, Kryształowe wodospady) i produkt z z fabryki fok czyli Mięciutką piłeczkę? Czy nie wyświetla Ci się fabryka czyli Sauna parowa?
     
  3. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    W evencie na planszy Wyspa Tiki miedzy gumową kaczką a kompasem powinna być do znalezienia piłka siatkowa, ale jej u mnie nie ma, bardzo jest to mylace, gdy mam ją znaleźć, a jest w tym miejscu puste miejsce.
    edit: na pierwszej stronie wątku eventowego są plansze poglądowe wraz z opisem i tam jak byk ta piłka jest.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ach to o event Ci chodzi. Ja jeszcze nie szukałam i dziś już nie będę bo oczy mnie bolą. Zajrzyj do wątku z rozmowami, tam Gracze z pewnością Ci podpowiedzą.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Pytań więcej nie mam.... przejrzałam wątek pod tym kątem, ale nikt o tym nie pisał. Dziwne, czy tylko u mnie tak jest, a mam trzy konta i wszędzie jest tak samo. Miłego wieczoru i dziękuję.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że w podanym wątku już Gracz podpowiedział #78.
    Również miłego wieczoru życzę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.