Opinie Wyprzedaż podwórkowa i tropikalna zagadkowa zagroda "Spolia"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hmm... Może z kołem pogadaj;)
     
    magdusia668 i pretorianka lubią to.
  2. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    skończyłam rano, miałam trochę dopalaczy z koła po 100 i 200%, więc nadrobiłam roślinkami i zwierzakami
     
    magdusia668, pretorianka oraz MaraAcoma lubią to.
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Pogadałam 36 razy, ale to jak gadanie dziada ( baby) do obrazu.... :cry:xD Zgrzytając zębami sieję forsycję
    na małych polach z SN i włączonym zastępczym kasztankiem z " Urodzinowych życzeń":cry:xD O ! I mogę jeszcze włączyć bonus z sezonu. :)I Ostał mi się jeden, jedyny ostatni bonus z "dyniowego prezentu"

    **********************************

    Edycja: O 20.30 zakończyłam siew forsycji. Jej miejsce zajął goździk. Chyba się uda :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 kwietnia 2020
  4. sinope

    sinope Czeladnik forum

    Ja odnośnie zagadkowych zagród - nie wiem czy to ja mam pecha czy coś jest nie tak - z pakietu + dodatkowo 25 zagród wybieg dla surykatek wyskoczył mi tylko i wyłącznie ten, który należał do pakietu. Z żadnej zagadkowej zagrody z 55 postawionych nie wyskoczyła ani jedna surykatka.
     
  5. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Losowość jest dość spora. Na swojej Farmie dobre "zbiory" zawsze mam w pierwszym dniu wyprzedaży (albo tylko tak mi się wydaje xD), a w kolejnych same żółte i pomarańczowe wypadają :p
    Mi na szczęście się udało i oprócz gwarantowanych otrzymałam jeszcze 2 wybiegi dla surykatek, ale nie wszyscy niestety mieli tyle szczęścia :cry: Jak zauważysz w wypowiedziach, zdobycze są różne ;)
     
    magdusia668 lubi to.
  6. majka47

    majka47 Analityk forum

    Aja muszę się pochwalić kupiłam 3 tajemnicze zagrody,wczoraj postawiłam i poszłam spać,zapomniałam całkiem,zbierałam wszystko jak zwykle,a teraz zauważyłam,że mam surykatki.życzę wszystkim powodzenia.
     
  7. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No i udało się. Rzutem na taśmę. Po prostu SN cały czas był w robocie.

    [​IMG]
    To jednak sobie pośpię.8) Nocy dobrej wszystkim życzę. ;)
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Moje eventowe TS-y wciąż siedzą w pasku i wciąż zapominam o ich wystawieniu... Na surykatki nie liczę, ale może choć modliszki wpadną...:music: Czuję jednak, że będzie jak zwykle, czyli pomarańczowe anakondy, żółte aksolotle i jakiś warsztat...:sleepy:
     
  9. olo530

    olo530 Okazjonalny autor

    oddałam Kostery wychodowane,przyjęło,dokupiłam-są w stodole ale wyprzedaż podwórkowa ich nie widzi....co z tym począć?????
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Chodzi Ci o zadanie 8? Tam oddaje się 40 zbrojników, a nie kostery. Sprawdź co dokupiłaś, jeśli to faktycznie kostery, to pozostaje ponowne wybranie się na zakupy;)
     
    magdusia668 i tereska1108 lubią to.
  11. olo530

    olo530 Okazjonalny autor

    ok ,pomyliłam zbrojniki z kosterami,dzięki.
     
    magdusia668 i BA_Marion lubią to.
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No nie, sprawdzone na mojej farmie, tylko że warsztaciku też nie było,
    tylko pom.x2 + żółte. I na co mi to było???:wuerg::cry:xD
     
    magdusia668 i BA_Marion lubią to.
  13. hondaqwert

    hondaqwert Młodszy ekspert

    Z TS - surykatek brak:(, ale jest jedna modliszka:)
     
    magdusia668 i Miśkowo lubią to.
  14. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie koniec wyglądał tak :)
    [​IMG]
    Zbrojników nie posiadam wcale, a agamę otrzymałam 1 na G&T. Ceny na targu były na tyle wysokie, że ukończenie nie było dla mnie opłacalne. Modliszki za to dały spory zarobek, więc i tak zadowolona jestem :p
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Prawie jak wróżkaxD Pomarańczowe krokodyle i nosorożce, zwykłe zebry... Nie narzekam, mogło być dużo gorzej;) Modliszki wkrótce będę miała z sezonu, surykatki też kiedyś wpadną:)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.