Opinie Wyprzedaż podwórkowa i tropikalna zagadkowa zagroda "Spolia"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    I są! Kolejne surykatki :inlove: A do tego modliszki i różowe wielbłądy :inlove: Podoba mi się ta zagroda, aż kusi kupić więcej :DxD
     
  2. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    U mnie na targu modliszki po 1.200.0008). Zakupiłam zwierza do piątego zadania. Jaki i hipopotamy zrujnowały mnie finansowo. Zastanawiam się czy ich nie sprzedać z powrotem i odpuścić sobie ten event. Co robić:sleepy:?
     
    magdusia668 i MOD_Cookie lubią to.
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Te nowości to chyba specjalnie odłożone tylko dla Ekipy. Jak się gra, to się ma.
     
    magdusia668 lubi to.
  4. sonfi

    sonfi Młodszy ekspert

    gdzie można kupić ten pakiet zagród? u mnie są tylko pojedyncze do kupienia
     
    magdusia668, MOD_Cookie oraz ewanta lubią to.
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    faktycznie - u mnie też :)
    wejdź na bahamę , kliknij czerwony koszyczek i potem zwierzątka i tam będzie dostępny pakiet.
    za całe 630 florków
     
    magdusia668 i MOD_Cookie lubią to.
  6. ania5757

    ania5757 Baron forum

    kupiłam i ja
    bo moze i mi się poszczęści
    3 zagrody
    odkryłam za floreny-bo niecierpliwa jestem
    dostałam lwy-żólte wytw masła i jakies inne byle co
    czyli zła passa nie minęła
    ale co jakiś czas -mówie -sprawdzam
    bo szkoda byłoby przeoczyć ten szczęśliwy moment
    event też robie -tempo takie sobie
     
    magdusia668 i MOD_Cookie lubią to.
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety tym razem coś eksperymentują i pakiet jest widoczny tylko z poziomu czerwonego koszyka, albo newsów w grze. Z poziomu zegara eventowego przenosi tylko do oferty z pojedynczymi zagrodami. W tej edycji na pewno nie zostanie to zmienione. Najwcześniej przy kolejnej sprawdzą co da się z tym zrobić.
    A co do zagród... tym razem kupiłam pakiet. Przynajmniej jedne surykatki gwarantowane mam :)
     
    magdusia668 i MOD_Cookie lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie ma tak dobrze. Kupiłam wczoraj pakiet i surykatki mam a i owszem, ale tylko tę 1. gwarantowaną zagrodę. Z pakietu nie wpadły ani jedne, na otarcie łez dostałam jedne modliszki, to chyba dla mnie odłożyć zapomnieli -.- :p
     
  9. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    A ja mam na koncie ofertę urocze zagrody tiki i tam są gwarantowane modliszki i surykatki i po 15 potencjalnych jeszcze każdej z nich.
     
    magdusia668 i MOD_Cookie lubią to.
  10. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Też miałam taką ofertę i skorzystałam, bo w pierwszej wyprzedaży nowości nigdy nie dostaję nic ciekawego :oops: A tak wpadły kolejne modliszki, gwarantowane surykatki i jeszcze kilka fajnych zagród ze Spolii. I niestety tylko z nich... :p Dzisiaj odsłoniłam pozostałe 15 i nic szczególnego nie dostałam :sleepy:
     
    magdusia668 lubi to.
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]

    No i z głowy. Event odfajkowany. Łatwo i przyjemnie. Powodzenia i miłej soboty :music:
     
  12. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Przyszłam ponarzekać - ponoć to pomaga (do Ekipy wstępować nie będę i to nie tylko dlatego, że i tak by mnie tam nie chcieli). Na kilkanaście (12?) zagród dostałam głównie żółte lwy. Z ciekawszych rzeczy pomarańczowe żyrafy sztuk 2. Modliszki też się trafiły (sztuk 1), ale te akurat wykluły się ze starszych ("własnych") TS - więc się nie liczy. Jestem oburzona.
    ;)
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bo to trzeba ponarzekać zanim wystawi się jakiekolwiek tajemniczości :p, później jest za późno;). Tak więc ja event zakończyłem, tajemniczości jeszcze nie wystawiłem, więc narzekam zawczasu, na pewno wyjdą same starocie, wszystko pójdzie do paska:pxD
     
  14. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Witam. event powoli idzie do przodu,już jedną zagadkowość wystailam i zebrałam(nie napisze co sobie pomyślałam bo dzieci mogą to jeszcze przeczytać:p). Teraz idę wystawić drugą zagadkowość i jak nie wyjdzie mi nic ciekawego to obiecałam sobie nauczyć się liczyć do 5 po fińsku(coby nawet badziewna nagroda przyniosła jakiś zysk)xD
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ach te miliony pd, nawet nie widzę, by pasek drgnął u góry :D
    Polazłam po te potencjalne surykatki - no a trza było się zatrzymać na "potencjalne" xD:cry:
    Zamieniły się skubańce w pomarańczowe nosorożce i delfiny :p(ale te to chyba inny ts był)
    :p
    Narzekałam przed jeszcze i co? nie działa ta teoria :p
    Trzeba się pogodzić z innością w moim przypadku na wieki xD:cry::p
    Aczkolwiek jeszcze 1 tam jest potencjalny Ts-ik do którego nie dotarłam jeszcze, więc teoria ma jeszcze 1 szansę xD

    Nie ma też modliszek :sleepy:

    Chyba sobie narysuję :pxD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2020
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kupiłam ten pakiet ale mam tylko te gwarantowane, z tajemniczości nie wypadły żadne "dodatkowe" ani modliszki ani surykatki :(
     
    ania5757, magdusia668 oraz MOD_Cookie lubią to.
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    a u mnie brak takiego pakietu :cry:
     
  18. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    gratuluję no to i Miecio zadowolony i pewnie zluzujesz biedakowi kwarantanne :D
     
    magdusia668, ania5757 oraz MOD_Cookie lubią to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w sumie pakiet jest lepszy od tego za 60 zeta.....
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    No agama z tym kolnierzem bedzie chyba najwiekszymi schodami w tym evencie,mam 1 szt.wystawiona a ofert 0:eek:
     
    magdusia668, MOD_Cookie oraz ania5757 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.