Opinie Wypieki otchłani

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie słabiutko, trochę na własne życzenie, mam tak:

    [​IMG]
    Ale nie odpuszczam, dzisiaj tanie oazy, jutro krokus, mam nadzieję że dam radę.:)
     
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Ewent teraz idzie masakryczne, przez brak Tych pustych fiolek. Jestem na 5 zadaniu z 12 8)
     
    hiacynta i robins71 lubią to.
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie tak
    [​IMG]
    pnącze wczoraj zdobyte , więcej nie robię .
    Powodzenia farmerki i farmerzy i uważajcie na siebie , zdrówka wszystkim życzę .
     
  4. kamilla36

    kamilla36 Forumowy żółtodziób

    Hej skąd wziąć nocny dąb??
     
    niebo016 lubi to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    nocny dąb to drzewo rosnące na mrocznych polach.
    Szczerze mówiąc sprawdź czy jest u Jacka w sklepie. Bo nie pamiętam czy tam czy w jakiś mrocznych misjach do zdobycia:oops:
     
    niebo016, gosiagosia60 oraz robins71 lubią to.
  6. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany


    Fakt, dramat całkowity i z tego co widać problem jest wszechobecny i dotyczy praktycznie każdego z nas. Tak mnie zastanawia czy my nie mamy jakiegoś admina, team leadera czy jak to się tam w BP nazywa, aby przekazał deweloperom gry, że coś im się w zmiennej określającej szansę na wypadajkę przecinek w złą stronę przesunął? Może jakaś mała interwencja?

    No nie wiem, tak tylko mówię, że może coś ten tego. Bo ja rozumiem, że event ma być jakimś wyzwaniem (chociaż, co do wymaganego poziomu zaangażowana w przypadku wielu eventów mam poważne zastrzeżenia), ale może niech przestaną mordować w nas radość z wykonywania eventów. Myślę, że chyba nie tylko ja zauważyłem, że coraz więcej farmerów po przeczytaniu opisu eventu rezygnuje z udziału i wybiera hamaczek. Z czegoś to wynika. Może warto to wziąć pod uwagę.

    Napisałem co myślę, teraz możecie mnie zlinczować.
     
  7. kamilla36

    kamilla36 Forumowy żółtodziób

    w sklepie Jacka niestety nie ma, a w żadnej misji też go nie ma, w jednej jest XXL ale bez zwykłego nie można go nigdzie ustawić.
     
    niebo016 lubi to.
  8. kamilla36

    kamilla36 Forumowy żółtodziób

    ale skąd wziąć to drzewko - nigdzie go nie ma?
     
    niebo016 lubi to.
  9. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    niebo016 lubi to.
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ano z czegoś ta rezygnacja wynika
    w moim przypadku niechęć do klikania w te poletka :sleepy:
    w dodatku gdy końcowa nagroda nie jest ''łał '''

    co do wypadajek
    różnymi dostępnymi bonusami i innymi dobrodziejstwami w grze można kombinować jaki badyl siać i jak często
    i powinno zadziałać
    chociaż wiem że to często trudne i wkurzające
    w dodatku ta niemoc że inni już mają a ja jeszcze ich szukam wrr ;)

    tak to już jest i to od zawsze jak dobrze kojarzę
    w tych eventach gdzie jest więcej niż jedna wypadajka
    zawsze był jest i będzie problem z jedną
    chyba specjalnie by za łatwo nie było

    co masz uszlachetnionego ?
    jaki jest Twój badyl wypadajkowy
    cebula ? róża ? inne ?

    Kombinuj i Powodzenia życzę [​IMG]
    *****

    Ps
    nie robię ale sieję do stodoły
    takie różne raczej krótko rosnące rośliny na dwóch łąkach
    leśna w drzewach
    i powiem Wam że maskara jest z tymi wylotkami
    pustych fiolek tylko 378 (flakoników 847 )
    to nawet na minimum według rozpiski Rysia by nie starczyło :cry:

    e dobrze że nie robię xD bym się wkurzała na maksa [​IMG]
    a tak lajcik [​IMG]
     
  11. kamilla36

    kamilla36 Forumowy żółtodziób

    niebo016 lubi to.
  12. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    Pomocy :cry::cry::cry:to już chyba koniec mojej przygody z wypikami.Nie dosyć że idzie mi bardzo wolno to jeszcze strzeliłam babola.Nie zauważyłam bo z moją metryką to tylko się w okularach gra,czego nie zrobiłam i teraz mam kłopot.Jestem w 5\12 zadaniu i wybrałam mroczne wypieki a tu trzeba dostarczyć ogary szt 1, a u mnie zero,zdobyć jamę ogarów na tą chwilę jest niemożliwe,kupić ogary się nie da.Więc mam prośbę do ludzi o dobrym serduszku,czy może ktoś ma nadwyżkę ogarów i miałby chęć mi pomóc bezinteresownie i wysłać takiego ogara.:inlove::inlove:
     
    niebo016 i bona53 lubią to.
  13. bona53

    bona53 Mistrz forum

    A to się da wysłać ???
     
    niebo016 lubi to.
  14. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    wyjątkowy jest ten ewent. Nawet z poziomem 224 jest ciężko z wypadajkami. Już nie będę dokładać złotówek tak jak kiedyś, kiedy dawali "cytrynę" za zakupy. A jak ma być koniec farmy w grudniu to po co ładować zł lub inną walutę???:sleepy::sleepy::sleepy:
    Obecny stan to 10, 6/12
     
    niebo016 i robins71 lubią to.
  15. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    aktualnie tylko na G&T:oops:
    Tak, przepadnie, według poradnika z sezonu preclowego item działa od 18.10.2020 (14:00) do 25.10.2020 (14:00).
     
    niebo016 i robins71 lubią to.
  16. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Wow, dzisiaj jest BB i na dodatek zniżka na 1 SP, co za niespodzianka - nigdzie tego nie ma w ogłoszeniach, można podgonić hodowlą flakony :music::D
     
    niebo016 i robins71 lubią to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A te wieści to skąd?
    Ja pnącze już mam
    A tu:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/baby-boom-i-wesoły-dzień-obniżek.76777/
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    powoli event idzie do przodu, pnącze powinno być wieczorem ;)
     
    niebo016 i robins71 lubią to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ogara wysłać się nie da, kupić takich zwierzaków na targu też nie, ale zajrzyj do sklepu Jacka w strefie Pełni, tam za mroczne plony możesz kupić dowolną ilość zagród jak tylko masz wymagane ilości mrocznych plonów. Jama piekielnych ogarów jest też wśród nagród misji stałej "Cerber, czy to ty?".
     
    niebo016 lubi to.
  20. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    Dziękuję za informację. Złe decyzje mają swoje konsekwencje. Trudno, leżaczek.Wszystkim walczącym o ciastka życzę powodzenia
     
    niebo016 i robins71 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.