Opinie Wypieki otchłani

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abask

    abask Komandor forum

    Gdzie pojawiają się te nowe skrzynie? Czytam i czytam i nie znajduję odpowiedzi.
    Do pnącza to mi jeszcze daleko :(
     
    Anetta41 lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skrzynia wypieków otchłani jest otrzymywana za zapełnienie łącznie 24 pater. Trafi tam gdzie trafiają wszystkie skrzynie, czyli do inwentarza, zakładka Towar konsumpcyjny:)
     
  3. abask

    abask Komandor forum

    Czyli to tylko jednorazowo ta skrzynia?
    A te pozostałe, które zamieniono?
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszystkie skrzynie z towarami trafiają do tego inwentarza. Zawsze.
     
  5. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Zrobiłam ten sam błąd. Można było chyba uniknąć w tym evencie ogara... nie zauważyłam. Trochę mi szkoda bo mam 9 zadań już od wczoraj :sleepy::sleepy::sleepy:
     
  6. abask

    abask Komandor forum

    Wiem gdzie trafiają.. Pytam skąd je brać. Oprócz tej z wypiekami z otchłani bo to już wiem.
     
  7. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Pnącze jest i powoli idę dalej. Jeszcze 570 fiolek z upraw i będzie całość zrobiona. Do jutra wylecą. Zużyłem do tej pory 44 sn i 44 Zoski na rozsiew berberysa
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi Ci o to, skąd wziąć skrzynię demonicznych kości i skrzynię par z horroru, to są do zdobycia w evencie - w 10 i 11 scenie.
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pnącze jest.
    Aktualny stan:

    [​IMG] [​IMG]
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Na chwilę obecną jest tak :
    [​IMG]

    Jeszcze 244 fiolki i będzie całość. Ale to już jutro
    Siałem na wypadajki astra bo mi był potrzebny do misji.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wreszcie i ja upiekłam co trzeba było do pnącza.:)

    [​IMG]

    Jeszcze 42 godziny, czy dam radę dojść do końca? No nie wiem, nie wiem.:oops:
    Coraz trudniejsze te ewenty.:cry:
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jeszcze 3 czekoladowe galaretki,,,sporo sn,tnz,sp,,wydałam:(
     
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    10/16do pnącza, kiepski szanse
     
  14. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Ja się człapie jeszcze 19 zadań zrobionych
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zrobiłam pnącze, zmagam się z kolejnymi fiolkami,mam nadzieję ,że uda sie zrobić całość.W swoim tempie i bez rozrzutności sn i innych dóbr;)
     
  16. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry wieczór. Z racji tego że można hodować za 1 SP a że kolorowańców miałem mało, musiałem uzupełnić braki.I pomyślałem że upiekę dwie pieczenie na jednym ognisku.Z hodowli leciały puste flakoniki, kolorowańce do stodoły tak że do końca pozostało mi zrobić 132 flakoniki i 197 fiolek.Czasu pozostało 39 godzin rano zbiór badyla i drzew.Potem coś krótkiego na 3 zbiory i finito(tak myślę);).Ps.Oaza załadowana na przyszły event hodowlany(po 33 zwierzaki z każdej kategorii) potem się okaże co się sklonowało:).
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mnie się chyba nie uda całego eventu zrobić -stoję tu 17/24. brakuje 360 fiolek i aż 292 flakoników.
    za 2 godziny zbieram len, jak sypnie fiolkami to postawie wszędzie drzewa. a jak nie to trudno , szkoda mi zużywać zielone i nawóz do drzew.
    ważne, że pnącze jest :)
     
  18. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Tez posadzilem drzewa ale jak juz rosly tutaj ktos przypomnial ze drzewiaste leca z oaz wiec juz pnacze stoi a dalej nie robie nie ma po co... Po 1 zeton do 2 eventu aby miec 3 imprezowe... pfi szkoda fatygi
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tak jak przewidywałam asterek pozwolił mi dziś skończyć event w całości:)
     
  20. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    za jakieś 5h ostatni zbiór drzewek i mam pnącze. nie jestem aż tak ambitna, żeby brnąć w to dalej...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.