Opinie Wypełnianie skarpet

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Ghost, 13 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Bardzo przyjemny ewent , nawet sianie mnie cieszy , to znak , że idą święta .
    Zrobi się szybciutko i luzik . xD
     
  2. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry popołudniowe;) a mnie cieszy że nie trzeba demolować młyna niech się SP kręci do następnego hodowlanego.
     
    6elka4 i magdusia668 lubią to.
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    nagrody jak dla mnie tez niezle witaj dawno cie niebylo
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj .
    Jestem cały czas , ale poprzedniego ewentu nie robiłam i nie pisałam , bo o czym . xD
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    ja troche liznelam to co bylo najtansze pingwin sie trafil a nie mialam jestem zadowolona ten pojdzie na luziku
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to był pierwszy ewent , którego nie zrobiłam , ale ten robię , mam nadzieje , że wypadajki polecą . xD
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    z nimi jest u mnie roznie dzisiaj posieje gozdziki
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Słusznie , ja też kwiatki posieję , a na wyspie imbir i gitara .
     
    ANIUTKA1959, magdusia668 oraz olgs3 lubią to.
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    a ktory na wyspie nie wiem z czego najlepiej mnie wypadaja i zastanawiam sie co siac
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Posiej to co najdłużej rośnie u Ciebie na wyspie.
     
    ANIUTKA1959, magdusia668 oraz olgs3 lubią to.
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    dziekuje tak myslalam mam tam tez zagrody je tez zostawie oj musze doczytac czy z nich wypadaja tak to mozna zostawic
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zostaw , wypadają xD
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Na szybko przeczytałam poradnik.Robię :) Wodospadów i leśnej tradycyjnie nie ruszam.
     
  14. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no to jest extra w tym evencie ze każdy zgarnie te nagrody które najbardziej mu się podobają :)
     
    magdusia668 i olgs3 lubią to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Też robię.Na wszystkich polach,żeby jak najszybciej zielsko wysiać...Trochę tych wypadaj trzeba...Nadzieja,że może przed świętami trochę kurek odkręcą...
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja tym razem wszystko sru do paska - szybko wysieję i poustawiam coś , sama nie wiem jeszcze co .
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    eventu Wigilia czyli misji jak rozumiem w spółdzielni która ma wspierać event bożonarodzeniowy - tu ok
    ja mam dylemat - pytanie - związane z eventem więc zdaje się że mogę tutaj

    jak ktoś nie robi tego eventu ani zadań to nie będzie możliwości zrobienia bożonarodzeniowego?

    jeśli coś ze sobą jest powiązane wspierane itp to zdaje się że powinna być informacja dalsza jakaś:oops:

    może ja czegoś nie widzę?
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    z tego co czytalam jest to powiazane wiec musisz robic wszystko
     
    ANIUTKA1959 i magdusia668 lubią to.
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    te misje będą dawac w nagrodach roślinki eventowe oraz wypadajki, dlatego wspierajaca,

    jak nie robisz pierwszej części to i tak musisz zrobić srebrne kampanie oddając rosliny zwierzaki i owoce za 8 tys sg

    i dalej będzie wspierający drugi event :)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba trzeba zrobić-więc kalosze na nogi i w pole ;)