Opinie Wypełnianie skarpet

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Ghost, 13 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    i z misji roślina eventowa w nagrodach zaczyna się nieźle
     
    magdusia668 lubi to.
  2. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Nagrody za stworzone niespodzianki otrzymasz od razu.

    Chodzi o to, że utworzone niespodzianki przez Ciebie obdarowane zwierzaki otworzą podczas eventu Wigilia.
     
    Nutka i zagma lubią to.
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    zrozumiałam dokładnie tak jak napisałeś.... ale po tamtym poście zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno dobrze zrozumiałam... jadę teraz na tabsach (nie, nie tych od głowy ale od anginyxD :cry: ) dzięki za wyjaśnienie :)
     
  4. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Dz. Dobry :) ostatnio się nudziłam xD to teraz z przyjemnością wezmę się do siania :D.
     
    ANIUTKA1959, 0olimpia0 oraz magdusia668 lubią to.
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Przeoczyłam tę informację czytając poradnik.
    Dziękuję :).
     
  6. wooolf1

    wooolf1 Zaawansowany

    Chyba tym razem nie trzeba rozsiewać tulipana,bo 1100 otrzymamy z misji8)
     
    eliza9070 lubi to.
  7. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Brak info o evencie Wigilia, czy ja nie umiem znaleźć ?
     
    olgs3 i abc2016 lubią to.
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tak jak ja rozumiem, to on się 21.12 zacznie, więc 20.12 będzie dopiero poradnik...
     
    olgs3 lubi to.
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Jaki spokojny, przedświąteczny event:D A już się bałam, że ktoś przekombinuje i wykombinuje coś z kombinowaniemxD
    Eventówki nie trzeba rozsiewać:inlove: Roślina trochę krótka, ale nawet w nawale pracy można co te 4 godziny przysiąść przy kompie z kawą:) Fajnie się składa, że do zrobienia eventu wystarczą tropiki. Na farmie królują warsztaty i tadam - nie muszę ich usuwać:D:music:
     
  10. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Zapowiada się dość spokojny i - co ważniejsze - mało męczący event... :D Misja wspomagająca da tyle rośliny eventowej, że bez problemu obejdzie się bez rozmnażania jej przy użyciu SN i SNZ - zawsze jakaś oszczędność. Rozsiew od razu na małych polach. ;)
    Nagroda w postaci kolejnego pnącza dającego farmarki? - teraz będą chociaż dwie, bo poprzednik jeszcze nigdy nie dał mi więcej niż 1 sztuki/skrzynię. :p
     
  11. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Dzięki :)
     
    abc2016 lubi to.
  12. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    A już miałam nadzieję że te wodospady to tak na stałe poza eventami... ale zdemoluje żeby jak najszybciej wysiać badyla... przy okazji trochę zaktualizuję to co tam stoi, obym tylko do następnego eventu nie musiała znowu robić demoliszu... Farmarek nigdy za wiele więc pnącze chętnie przytulę. Jeśli będzie można robić cały czas takie same paczki dla zwierzaków to będę robić te za które dostanę imprezową wejściówkę i punkty na wyspę.
     
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja dzisiaj robiłam aktualizację ale trudno się mówi wszystko wywalę aby jak najszybciej mieć eventówkę z głowy.... (czyt. oszczędzić kupony na kombajn) i potem logowanie 2 razy dziennie :) i święta da rade ogarnąć xD :cry:
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    nie bardzo rozumie mnie wychodzi dlo 1 zwierzaka 16 paczek poprawcie jesli sie myle
     
  15. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Czesc.
    Trzy paczki dla kazdego zwierzaka- tych jest cztery czyli razem dwanascie paczek.
    Miksujesz dowolnie- opakowanie i prezent. Mozesz oddac trzy razy ten sam zestaw. :)
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    to wiem jednak w opisie pokazane jest cztery u gory i tyle samo na dole co daje cztery razy cztery 16 moje pytanie jest czy to sa dodatkowe czy tylko wybieramy
     
    ANIUTKA1959 lubi to.
  17. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Wybierasz. Jezeli na przyklad robisz prezenty dla pierwszego zwierzaka i interesuja Cie tylko darmowe i imprezowe wejsciowki to oddajesz groch i zboze slodowe. Jesli chcesz inne nagrody dopasowujesz towar, ktory oddajesz. Do kazdej paczki musisz oddac cos z gornego rzedu i dolnego- sprawdzasz sobie odpowiednik w nagrodach i biezrzesz to co Cie interesuje.
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    a ja chytra myslalam ze zdobede wiecej nagrod dziekuje
     
  19. Karo*

    Karo* Forum Pro

  20. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Właśnie przez te kupony zazwyczaj sieję na maksymalnej dostępnej powierzchni... potem przerzucę na duże pola i ręczny zbiór... oby event w czasie świąt nie był przekombinowany i żeby nie wymagał częstego zaglądania na farmę
     
    ANIUTKA1959 i Nutka lubią to.