wypadajki i rośliny eventowe

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika johanaa1988, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za wprowadzeniem wypadajek i roślin dzień przed rozpoczeciem eventu

  1. tak

    9 głos(ów)
    39,1%
  2. nie

    14 głos(ów)
    60,9%
  1. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Wypadajki i rośliny ewentowe powinny pojawić się dzień rozpoczęciem eventu. Już chyba był jakiś chyba event gdzie wypadajka pojawiała się wcześniej o ile dobrze pamiętam.
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ja jestem na nie. Skoro tak ustawiono event to znaczy, że te wypadajki będa leciec tak żebyśmy je mogli w tydzień uzbierać. Wtedy widocznie było potrzeba ich więcej wiec leciały wcześniej
     
    kheme, tosia oraz skaliwa lubią to.
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    nie rozumiem dlaczego miałyby być wcześniejo_Owcześniej jest OO i to wystarczy aby się przygotować, i bawić cały tydzień a nie pół minuty od rozpoczęciao_O:sleepy:
     
    skaliwa i chrumcia91 lubią to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    johanaa1988 jak Ty to sobie wyobrażasz? Co prawda zdarzało się już, że wypadające przedmioty eventowe wypadały wcześniej, np... baterie przez eventem Recykling, ale rośliny? Jeszcze nigdy tak nie było i być nie może. Gdyby została wprowadzona możliwość siania roślin eventowych o dzień wcześniej to tak jakby dzień wcześniej event ruszył, widzisz w tym jakiś sens?
     
    tosia, skaliwa oraz chrumcia91 lubią to.
  5. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Takim sposobem zaczynamy eventy (zadania) w dzień ich rozpoczęcia (1 dzień), a nie często bywa w 2-3 dzień jego trwania. Bo trochę to trwa zanim uzbieramy wymaganą ilość. Wypadajki jeszcze jakoś jest się w stanie uzbierać ale rośliny mają określony czas wzrostu i zanim zbierze się określoną liczbę mijają kolejne dni a potem i tak okazuje się i owszem wypadajki może mamy ale brakuje roślin. "Starzy wyjadaczek" i tak tego nie zrozumiałą myślę o dobrze ogólnym nie swoim bo czy wykonam etap, dwa czy trzy... to moje ale wtedy ewent by się zaczynał jak należy a nie dopiero w momencie jak uzbieramy wymaganą ilość... Uzbieramy nie uzbieram
     
  6. Azile

    Azile Komandor forum

    Ale ja nie rozumiem tego, przecież jak pojawiają się roślinki to znaczy że event jest otwarty, bo on przecież polega na sianiu roślinek eventowych więc jeśli będą dzień wcześniej to znaczy że dzień wcześniej się rozpocznie, więc po co? To ja już byłabym bardziej za tym aby przedłużyć czas zdawania np kończy się 6 a zdać możemy jeszcze na drugi dzień, tak to często funkcjonuje w różnych grach na zasadzie że ktoś pracował i nie zdążył wpłacić...
     
    ania1713, tosia oraz skaliwa lubią to.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale powiedz mi, starzy wyjadacze to Ci ktorzy grają po kilka lat i cos osiągneli tak?
    to skoro się starali i to osiągneli i dzięki temu coś z tego maj, to dlaczego inni maja miec od razu tak samo łatwo?
     
    ania1713, Azile, tosia i dalsza osoba lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    johanaa1988 wydaje mi się, że nie za bardzo rozumiesz co to jest event. To jest wydarzenie z określonymi zadaniami i należy je wykonać w określonym czasie. Jeśli nie jesteś w stanie w tym określonym czasie wykonać zadań to znaczy, że albo masz za niski poziom, albo obierasz złą strategię i dobrze byłoby czytać w wątkach eventowych dobre rady "starych wyjadaczy". Nie każdy Gracz musi czy może kończyć wszystkie eventy, ja też kiedyś eventów nie kończyłam, ale jak byłam na niższym poziomie, nie przykładałam się do przygotowania do eventu czy też obrałam złą strategię, to normalne że nie skończyłam, to logiczne jest i pretensje mogłam mieć tylko do siebie.
    Jak dla mnie Twój pomysł nie ma żadnego sensu, bo tak jak już napisałam- w momencie otrzymania eventowych roślin startuje event, więc jeślibyśmy otrzymali dzień wcześniej rośliny to tak jakby event dzień wcześniej ruszył.
     
    Azile, tosia, skaliwa i dalsza osoba lubią to.
  9. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Kolejny pomysł "od czapy".... event - każdy tutaj polega na wysianiu odpowiedniej ilosci roslin i oddaniu ich do zadań, wypadajki są dodatkiem (istotnym), kazdy event ma czas rozpoczęcia i zakończenia podany w poradniku.... to ja juz kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tym pomyśle.....żeby zamiast 18.11 zaczął sie 17.11?, a co z kalendarzem imprez? Kazdy jakoś sobie planuje zajęcia na czas eventów zgodnie z kalendarzem, a tu nagle .... bach! mozna wysiewać rośliny dzień wcześniej? Ale byłby krzyk tych którzy o tym nie wiedzieli.....
     
    Azile, tosia oraz chrumcia91 lubią to.
  10. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Było tak przed powrotem utylizatora. Ale i tak NA NIE!
     
  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    MobilisA075 zmniejsz lub zmień sygnaturę, ta jest niedozwolona: