wypadajki eventowe

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Rielle78, 13 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Rielle78

    Rielle78 Zaawansowany

    Witam mam pytanie dlaczego z trzeciego pola nie wypada sadza mam postawiony puchar polepszony i tych wypadajek jest strasznie mało puchar stoi na drugim polu a nie wypada mi ze trzeciego -.-:eek:
     
  2. plurtaczka

    plurtaczka Okazjonalny autor

    Sadza wypada tylko z głównej łąki i z dzikiej łąki
    [​IMG]
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Rielle78, Producent gry zdecydował, że w tym evencie sadza wypada tylko z 2 łąk farmy - głównej łąki i dzikiej łąki. Te informacje znajdują się w poradniku >>klik<<.

    Czy masz jeszcze pytania?

    plurtaczka, dziękuję za pomoc.
     
  4. Rielle78

    Rielle78 Zaawansowany

    aha rozumiem tylko nie wiem co posadzić bo miałam posadzone róże ale wypadajek sadzy mało było :oops:
     
  5. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Czym dłużej rosnące rośliny (w podstawie), tym teoretycznie większa szansa na uzyskanie z nich wypadajek. Niestety nie ma jednej dobrej odpowiedzi na Twoje pytanie, tym bardziej, że wypadanie jest oparte na losowości i z tej samej rośliny raz może wypaść więcej sadzy, innym razem mniej.
    Poszukaj czegoś rosnącego dłużej niż róże, a jednocześnie dopasowanego do tego, kiedy masz czas zbierać. Z wypadajkami nie mniej ważne niż co sadzisz, jest też to, żeby zbiory odbywały się regularnie, czyli, żeby roślina nie stała na polach po osiągnięciu dojrzałości.
    Poza tym event jest dość długi, więc sadza jeszcze powinna zdążyć wypaść :)

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.