Wymiana niewykorzystanych eventowych roślin i wypadajek na "monety gwiazdki"

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika KudaBunda, 31 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co sądzisz o pomyśle wymiany niewykoszystanych eventowych roślin i wypadajek na "monety gwiazdki"?

  1. świetny pomysł

    42 głos(ów)
    66,7%
  2. może być, ale trzeba go dopracować

    15 głos(ów)
    23,8%
  3. kiepski pomysł

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. wolę wymieniać na PD i SG

    6 głos(ów)
    9,5%
  5. nie mam zdania

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. KudaBunda

    KudaBunda Zaawansowany

    Mam pomysł na niewykorzystane eventowe rośliny i wypadajki które zawsze wymieniane są na SG i PD.
    Zamiast wymiany na SG i PD, wymieniać je na tzw "monety gwiazdki" które po każdym evencie będą trafiały do naszej stodoły i czekały na wykorzystanie ich podczas specjalnego eventu organizowanego np 3 razy do roku.
    Za te "monety gwiazdki" będzie można zakupić nagrody z poprzednich eventów (itemy, pnącza, zagrody i drzewka). By nie było to zbyt łatwe, to "ceny" musiałby być dość wysokie ;), a nagrody te dostępne byłyby dopiero po min 3 miesiącach od zakończenia eventu.
    Nie każdy mimo ciężkiej pracy ma szansę zdobyć wszystko, to byłaby okazja aby uzupełnić swoje pnącza, zdobyć zagrody i drzewa o których się marzyło. Dodatkowo jest to okazja na świetny event.
    Zapraszam do dyskusji dotyczącej tego pomysłu :)
     
    Keczmer lubi to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Świetny pomysł :) Ja zawsze mam nadmiar wypadajek, a szczerze mówiąc wymiana na SG i PD jest dla mnie niezauważalna (za duży poziom, za dużo kasy :p ), więc jakakolwiek zmiana byłaby mi na rękę :)
     
    Keczmer lubi to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo oryginalny pomysł. Faktycznie wymiana resztek na PD/SG jest niezauważalna, a tak można byłoby zmagazynować trochę zasobów podczas eventów i użyć ich do zdobycia nagród, gdy coś poszło nie tak.

    Pomysł dodaję do spisu treści.
     
    Keczmer lubi to.
  4. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Pomysł bardzo ciekawy, mam tylko obawy, że BP nie zgodzi się na to choćby z tego powodu ze sg i pd jak sam napisałeś są minimalne. Stare itemy można kupić po jakimś czasie za florki, a to jest realna kasa natomiast gwiazdki jednak nie są realną kasą. Chciała bym się mylić :sleepy:
     
  5. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Bardzo fajny pomysł.

    Jak wyżej - wymiana na SG i PD jest niezauważalna... ;)

    Możliwe, że BP nie będzie zachwycone pomysłem dokładnie w takim kształcie, ale mogliby ruszyć głową i zrobić to tak, aby "wilk był syty i owca cała". :p
     
  6. KudaBunda

    KudaBunda Zaawansowany

    zawsze podczas takiego eventu można dodatkowo wystawić koszyki z sakiewkami pełnych monet, oraz możliwość kupienia 1szt takiej monety za 2FL. Znając życie zawsze ktoś się skusi na zakup "monet gwiazdek" (albo gwiezdne monety - brzmi romantycznie) za floreny, choćby dlatego że wypatrzył coś w sklepie i chce mieć to już teraz a nie przy kolejnym evencie. BP też miałoby okazję zarobić na takim evencie, "wilk syty i owca cała" ;)
     
  7. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    może być al na gwiazdki i złote banany:)
     
  8. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Super oryginalny pomysł. Jestem na TAK.