Opinie Wylot z gniazda

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    No to 5 dni odpoczynku, wyciągam i ja hamaczek. Po weselu trzeba przyjść do siebie.
     
  2. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    To pierwszy event który odpuszczam. Nie dość że w sezon trzeba wpakować towaru to jeszcze tu. Dziękuję, poleżę xD:). Wszystkim na hamakach słoneczka życzę 8)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po pierwsze:
    Nie "nie idzie", tylko dla mnie jako hurtownika cofająca lista jest nie do zaakceptowania.
    Nie mam zamiaru jej przewijać po wystawieniu każdej rośliny, ani wpisywać z ręki nazwy każdego badyla.
    Więc od wejścia unity nie handluję wcale.
    Może kiedyś doczekam się naprawy.
    Po drugie:
    Na każdym targu jest super zarobek na koszyczku, więc nie patrz na to czy komuś coś idzie, czy nie.
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ekhmmm o_O Przepraszam najmocniej ... czy to jakiś słaby żart z tym eventem?:oops::eek:Hamak.-.-8)
     
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Przeczytałam, że wskakuje nowy event, jakiś z pisklakami... więc pędzę czytać poradnik ;)
    W nagrodach nic ciekawego, jak dla mnie, a życzą sobie "kokosów" ze stodoły...
    Nawet nie muszę się zastanawiać, po prostu nie robię :D, a niech te nieopierzone ptaszki siedzą dłużej w gnieździe :D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 maja 2021
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Po raz n-ty czytam poradnik. Wymagania - po 20 szt. z kilkunastu zwierząt, po 80 szt. owoców z kilkunastu drzew. Czy to jest "czyszczenie" stodoły? Czy to są te "kokosy" ze stodoły? Rozumiem, że jest tu parę w miarę nowych rzeczy i nie wszyscy zapewne je mają. Ale wg mnie ilości towaru potrzebne do tego eventu są śladowe, nawet niezauważalne dla stodoły. Event do zrobienia szybciutko, a czas zależny od ustawionego kurka z wypadajkami. Powodzenia robiącym, odpoczynku na hamaku innym, a generalnie wszystkim dużo zdrowia i udanej zabawy. I oczywiście weekendowego uśmiechu.
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam nadzieję,że samo się zrobi,;),wystawiłam potrzebne drzewa:),,szkoda mi zwierza,ale jak oponki będą to dam:p:cry:
     
  8. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Punkt widzenia zależny od każdego z osobna :), dla mnie tych zwierzaków po prostu szkoda, bo sezony wyczyściły mi z nich stodołę, poza tym nie mam za dużo owoców i roślin do produkcji dla nich paszy, w sumie, nie mam kiedy uzupełnić zapasów, gdyż ciągle siedzę w jakimś evencie ;), więc adekwatnie do nagród, ten event jest dla mnie nieopłacalny :)
    Co nie zmienia faktu, że dla kogoś innego może być i atrakcyjny ;)
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Niby tak. Szkoda tylko , że nagrody marne. Item ,który jest nagrodą główną nigdy nie opuści paska więc gdzie tu sens? Wolę oddać towar do sezonu szczerze mówiąc. Mało kiedy leżę na hamaku ale w tym przypadku jest to jedyne zasadne zajęcie dla mnie ;)
     
  10. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Moim zdaniem po to są eventy aby wykorzystywać w nich nagromadzone dobra;) bo co mi z tych zwierzaków ,owoców drzew czy roślin skoro leżą sobie w stodole a eventy nie zrobione;) Ale to moje zdanie...PowodzeniaxD
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Też jestem tego zdania. Robię 90% eventów. Ten się mieści w pozostałych 10% ;):p
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Co wypadnie to dostaną, generalnie za item do paska, no może jako zapchajdziurę na pnączy dwupolowym może znajdę miejsce ,ale bez presji na dokończenie. W związku z tym ja dołączę też do hamaczkowania?
    OMG drugi raz w mojej karierze farmerki, to wydaje się niemożliwe, a jednakxDxDxD
     
  13. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Tego itemu nie da się postawić na pnącze.
    W poradniku pisze:

    "Może być ustawiony wszędzie z wyjątkiem Strefy pełni księżyca, Wybiegu dla zwierzaków domowych oraz Cudownego pnącza".
     
  14. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    hejka. event jak event tylko zależy co dla kogo. mi tak szczerze to lotto więc .... a każdy niech robi jak uważa. nie rozumiem po co te przepychanki :pchcesz to bierz albo leż :) pozdrawiam i miłego odpoczynku bo szału nie ma z itiema. powodzenia
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    O widzisz to jeszcze jeden argument przeciw eventowym zmaganiom;)
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wg anglików na pnączu da się (cloudrow):
    [​IMG]
    https://board-en.farmerama.com/threads/flying-the-nest.40478/
     
    Karakuliambro, krasnoludek10 oraz olgs3 lubią to.
  17. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    Nagrody niestety dosyć słabe, też chyba rozwieszę hamaczek.
     
  18. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Zobaczę, zastanowię się. Wyjeżdżam na weekend obstawiam całą farmę drzewami. JAk wrócę to zobaczę ile dobra wyleci, ale nagrody .... nie urywają, więc w razie co nie ma czego żałować.
     
    AngelGina i krasnoludek10 lubią to.
  19. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Eeeee... nie. Raczej nie. A właściwie - zdecydowanie nie xDxDxD
     
    AngelGina, -toja_71- oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. 22vader

    22vader Zaawansowany

    jak chociaż jedna osoba to zrobi to się zdziwię
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.