Opinie Wylot z gniazda

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Na wszystkich miłośników opowieści czeka w spółdzielni nowa misja! Pomóż pisklakom rozwinąć skrzydła i przeżyj przygodę pełną zabawy oraz nagród!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Piątek, 07.05.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Poniedziałek, 10.05.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Brak PNS, brak pnącza.

    Nic nie zmieniam na Baśce, co wypadnie ze stałego układu, tyle zrobię.
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Nie uciekło tam kawałek poradnika?

    A ten domek dla ptaków to co daje?
    Nie wiem czy już całkiem oślepłam, ale nie widzę nic info na jego temat.

    Towaru chcą mega od tralalala domek i ulepszenia dają- a info o domku? :oops:
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Domek zużywamy w zadaniach.
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    E a ja bym chciała taki item xD
    To mamy tyle oddać towaru za ten item na 2 pola jedynie?

    To jakaś seria będzie?
    Bo jak to jednorazowa akcja, to nie widzę, tu żadnego wow.

    Szukam motywacji no:pxD:cry:
     
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja nie znajduję motywacji, nie muszę trenować swoich umiejętności na Bahamie :p, ani nagrody cząstkowe ani ostateczna nie zachęcają mnie do oddawania wymaganych rzeczy ze stodoły.
    Chyba że to faktycznie jakaś część większego wyzwania ale to mogliby to napisać..
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    No dokładnie nagrody śmieszne, to jakaś konkurencja dla darmozjadów sezonowych?
    Jeszcze item co 32 h

    Gdzieś jest haczyk, albo to bez sensu zapchaj dziura na 3 dni;)
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja spróbuję, niech Jaśki niebożątka trochę się przewietrzą:D Zresztą Miecio zaraz by mi skrzypiał, że umówiliśmy się na zbieranie wszystkich eventowych itemów i pnączyxD
     
  9. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    oj chyba nie wszystko nam powiedzieli bo jeżeli to tylko tyle to ja sobie daruję coś marne się wydaje na tą chwilę
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie róbcie sobie nadziei, nie ma w tym evencie nic, czego nie widać w poradniku. Ot, taka szybka misja dla pasjonatów eventowania:)
     
  11. Robinchłód

    Robinchłód Czeladnik forum

    Myślę że jak event na baśce to wypadało by zbierać w nagrodach TPD a nie PD.
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Skoro tak, to tym bardziej utwierdza mnie to w postanowieniu - nie robię ;)
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bo ja wiem.
    Widzę tu - przynajmniej w założeniach - korzyść obopólną 8)

    Pasjonaci mogą sobie eventować...
    ... a firma może coś zarobi na tych pakiecikach drzew i zagród, skomponowanych w sam raz dla graczy początkujących, a przez to gorliwych że hej.
    I wilk będzie syty, i owieczka (prawie) cała xD
     
  14. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    hm...ale z tego co widzę tu nie ma nic do robienia. Wypadajki sobie wylecą same z drzew. Jak chcesz, to je oddaj do misji, nie chcesz to nie oddawaj i tyle.
    nagrody faktycznie nie powalają, ale to juz kwestia indywidualna
     
  15. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Szkoda mi zwierzakow na takie cos... Tym bardziej ze sezon ciagnie wiecznie te same zwierzaki i drzewa... Od jutra kolejne nowosci a ja jeszcze nie mam poprzednich - poprzednich...
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Do robienia nie ma, ale łącznie 240 zwierzaków nie licząc też owoców do oddania, to jednak same wypadajki niewiele pomogą, trza wrota stodoły otworzyć i wcale nie małe wartości oddać, to nie kury, słonie czy jabłuszka.

    Jeszcze żeby tam gdzieś punkty sezonu dali chociaż.
    Myślisz że się skuszą na pakieciki?
    Prędzej poczekają na gt i wtedy będą początkujący gorliwi :pxD:cry:
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Poważnie zastanawiam się nad nierobieniem tego eventu8) Wielu zwierzątek nie mam a zasoby SG i tak mi spadły ze 100 mln do 28 mln i dalej nie wiem jak je szybko odrobić... Mógłbym w sumie sprzedawać jakieś fajne zwierzęta hodowlane, ale mam jeszcze z nimi całą masę misji, którą pokończę chyba na stare lata jak farma jeszcze będzie wtedy istnieć-.-
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm, no dziwi mnie tylko jedno
    poziom trudności: wysoki;
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie chodzi o ilość towaru ze stodoły do oddania;) Nagrody mnie rajcują tylko w zadaniach 4, 6 i 7, ale to chyba za mało aby mnie przekonać do robienia.
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No nie wiem czy to może określić poziom trudności wysokim
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.