wylogowywanie się

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kobea, 1 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Ja też mam problem z wylogowywaniem się. Ciasteczka wyczyszczone a problem istnieje na dwóch różnych laptopach. zamykam farmę krzyżykiem
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Problem występuje na kliencie czy na przeglądarce (jakiej)?
     
  3. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Na przeglądarce Edge. Ale przedtem nigdy tego nie było
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja również obecnie gram na Edge i nie mam z wylogowaniem się żadnych problemów. Wyczyść pamięć przeglądarki (od początku) i sprawdź w ustawieniach zaawansowanych zaznaczoną opcję, włącz ją lub wyłącz, być może to pomoże (ja mam wyłączoną):

    wylog.png

    Daj znać czy problem ustąpił?
     
  5. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Niestety nie zadziałało
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Opcja jest wyłączona czy włączona, kliknęłaś Zapisz?

    Pamięć przeglądarki wyczyściłaś (od początku)?
     
  7. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Próbowałam i z włączoną i z wyłączoną za każdym razem zapisywałam i nawet się wylogowywałam. Wyczyszczone wszystko cleanerem
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czyli klikasz na ten przycisk : x.png i nie działa? Nie wylogowuje z gry i nic się nie dzieje?
     
  9. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Dokładnie tak. Po jakimś czasie ukazuje się komunikat
    Niestety… nie można przejść do tej strony

    Czcionkę zmniejszyłam do regulaminowej 4

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lipca 2021
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To coś tutaj przeglądarka szwankuje, sprawdź proszę czy jest aktualna, ewentualnie zaktualizuj. Po prawej stronie na górze strony kliknij 3 kropki, zjedź na sam dół, wybierz Pomoc i opinie >> Microsoft Edge - Informacje. Powinna się zaktualizować.
    Zamknij i otwórz przeglądarkę ponownie, zaloguj się do gry i sprawdź to wylogowywanie jeszcze raz.
     
  11. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Przeglądarka jest aktualna. Próbowałam na Firefoksie i Chrome i dokładnie to samo. Po prostu nie czyta strony wylogowywnia
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziwne, nikt inny nie zgłasza takiego problemu, ewidentnie u Ciebie coś jest nie tak. A skoro na wszystkich przeglądarkach to może coś z programem antywirusowym (coś blokuje). Może antywirus wymaga aktualizacji.
    A jak czyściłaś pamięć tej Edge, tak krok po kroku?
     
  13. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Ja czyszczę programem cleaner

    Niedawno widziałam jeden post odnośnie problemu z wylogowywaniem. Poleciłaś wyczyścić ciasteczka i dalej korespondencji nie było więc może pomogło

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lipca 2021
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A spróbuj wyczyścić normalnie historię przeglądania Edge, czyli po prawej stronie u góry trzy kropki >> Historia, znowu trzy kropki, zaznacz tak jak na obrazku:

    wycz.png

    Kliknij Wyczyść teraz, zamknij i uruchom przeglądarkę ponownie.
     
  15. kobea

    kobea Czeladnik forum

    Wszystko zrobiłam wedle instrukcji, ale tak jak wspomniałam na początku na innym laptopie również wylogowywania nie działa, więc to chyba jednak nie wina mojej przegądarki tylko jakiś zong w grze. Może po prostu napiszę do pomocy technicznej
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro problem występuje na różnych przeglądarkach i laptopach to jest co najmniej dziwne, szczególnie, że jesteś jedyną osobą zgłaszającą taki problem.
    Jeśli chcesz to możesz oczywiście napisać do PT ale moim zdaniem to po Twojej stronie (sprzętu, oprogramowania) leży przyczyna.

    A skoro tutaj nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.