Wylogowanie się - brak możliwości.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dortom_d, 2 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dortom_d

    dortom_d Forumowy żółtodziób

    Widziałam posty o braku możliwości wylogowania się, ale tematy już są zamknięte, więc otwieram nowy temat. Ja też mam problem z wylogowaniem się. Ciasteczka wyczyszczone , dzieje się to na dwóch różnych komputerach. Farmę zamykam przez zamknięcie okna. Natomiast syn nie ma takiego problemu ze swoją farmą ani na swoim kompie ani na moim. Wylogowanie następuje poprawnie.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Taki problem zgłaszał 1 Gracz, jesteś drugą osobą. A skoro na tym samym komputerze z jednego konta wylogowuje bez problemu to być może trzeba coś zmienić w ustawieniach na Twoim koncie. Chodzi o opcję w czerwonej ramce:

    [​IMG]

    U poprzedniego zgłaszającego to nie miało wpływu ale sprawdzić nie zaszkodzi.

    Masz tę opcję włączoną czy wyłączoną?
     
  3. dortom_d

    dortom_d Forumowy żółtodziób

    Nic to nie zmienia. Problem pozostał bez względu na opcje. Brak możliwości wylogowania trwa dopiero od kilku dni, przed tym nie było żadnych problemów.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?

    Post z samym cytatem usunęłam.
     
  5. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    wracam tu, bo mój post zamknięty. Dopiero dziś mogłam się zalogować na wersji gry normalnej.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kwiat11111 to super, że mogłaś się zalogować do gry, dziękuję za informację.

    Z tego co widzę Autor dalszych pytań nie miał więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.