Wylogowani z "Klienta"

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marysia49, 18 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marysia49

    marysia49 Czeladnik forum

    Podczas wylogowania przekierowuje mnie do przeglądarki, czy mam złe ustawienie ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Po wylogowaniu z autonomicznego klienta otwiera się okno domyślnej przeglądarki i u wszystkich Graczy tak jest, może kiedyś to się zmieni.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. marysia49

    marysia49 Czeladnik forum

    Dziękuję , zrozumiałam. Jeżeli można to temat z otwieraniem skrzynek - zawsze po otwarciu jednej skrzynki wracamy do początku, jest to bardzo czasochłonne i niewygodne.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ten problem został już zgłoszony a do czasu usunięcia można nieco sobie ułatwić otwieranie skrzyń. Wpisz w wyszukiwarce inwentarza np. Skrz i będą wyświetlone tylko skrzynie.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?

    krasnoludek10 Twój post usunęłam, nie był w niczym pomocny.
     
    19maka49 i krasnoludek10 lubią to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ewa,mnie nie przenosi do przeglądarki-klikam na ten"krzyżyk" wyżej i się zamyka po prostu...
     
    MaraAcoma lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Podejrzewam, że nie masz wybranej żadnej przeglądarki jako domyślnej, dlatego też po zamknięciu klienta nie otwiera się w żadnej strona główna gry.

    marysia49 czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    gosiagosia60 lubi to.
  7. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Mam Operę wybraną [​IMG]
    I jak zamknę Klijenta to nigdzie mnie nie przekierowuje po prostu zostaje zamknięty
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    =Repez- być może w przypadku Opery tak jest, ja mam ustawioną Chrome i po wylogowaniu z klienta otwiera się okno przeglądarki z główną stroną gry. Jeśli chcesz to możesz zmienić ustawienia domyślnej przeglądarki na Chrome i sprawdzić.

    Czy Autorka wątku chciałaby jeszcze o coś zapytać?
     
  9. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Zmieniłem na Chrome [​IMG]
    Otworzyłem Klijenta i zamknąłem go i nigdzie mnie nie przekierowało tylko pulpit został po zamknięciu Klijenta

    Tak zrobiłem zalogowałem na Konto i wylogowałem i nie przekierowało mnie nigdzie
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2021
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    =Repez- nie chodzi o otworzenie aplikacji i jej zamknięcie tylko o zalogowanie się i wylogowanie. Próbowałeś zalogować się do gry i wylogować za pomocą znaczka x w oknie gry nie w oknie aplikacji?
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie wiem dlaczego u Ciebie tak jest, u mnie po zamknięciu okna klienta nie otwiera się domyślna przeglądarka ale jeśli tylko wyloguję się z gry to okno klienta samo się zamyka a otwiera główna strona gry w oknie domyślnej przeglądarki czyli Chrome i wiem, że u wielu Graczy też tak jest.

    Czy Autorka wątku chciałaby jeszcze o coś zapytać?
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    iwonka1955 otwórz proszę własny wątek, w którym będziemy szukać dla Ciebie rozwiązania. Tutaj Twój post usuwam.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.