Wybieg solo????

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika izabell2468, 1 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Witam :D
    W ostatnim FAQ - Aquarama oraz hodowla chomików podana jest informacja, że za jednego Chomika łobuza otrzyma się na wybiegu całe 40 PD. Ponieważ są to śladowe ilości ciekawa jestem, czy ktoś z graczy korzysta z tych wybiegów solo. Czy też jest to po prostu pewna możliwość w grze, z której praktycznie nikt nie (lub niewiele osób) korzysta?
    I druga sprawa: chciałam sobie z ciekawości taki wybieg solo postawić (jakby na to nazwa wskazywała) na Wybiegu dla zwierzaków domowych - i okazało się, ku mojemu zdumieniu, że to niemożliwe o_O, wybieg solo można postawić tylko w którymś z ogrodów ozdobnych, a mam je zapełnione po brzegi itemami, więc nie mogłam wypróbować.

    Ciekawa jestem opinii graczy na ten temat:music::p
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj izabell2468.

    Nie wiem czy jest jakiś sens otwierać oddzielny wątek do tak mało istotnego (przynajmniej dla mnie) przedmiotu jakim jest Wybieg solo, jeśli jednak znajdą się chętni do szerszych dyskusji i wymiany zdań to dodamy go do spisu w tym dziale. Jeśli wątek nie znajdzie zainteresowania to zostanie zamknięty.

    Dla mnie tak jak już wspomniałam - wybiegi solo są zupełnie zbędne i szkoda dla nich miejsca. A ustawić ich na Wybiegu dla zwierzaków domowych nie można (tam u mnie też miejsca już brak) bo te wybiegi to nie Farmerskie jajka - zwierzęta domowe.
     
    izabell2468 lubi to.
  3. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Wygląda na to, że jest to zupełnie chybiony pomysł BP, chyba że za jakiś czas uatrakcyjnią te wybiegi, tak jak się to stało z kącikiem zleceń i klientami z zadaniami przez włączenie ich do Nagród sezonowych.

    Wątek otworzyłam, bo myślałam, że ktoś ma może jakiś sposób na korzystanie z tych wybiegów solo.