Opinie Wszystko zakurzone - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 10 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Uwaga, farmerze! Rozgrywaj codziennie misje z serii "Wszystko zakurzone" w spółdzielni! Zdołasz ukończyć wszystkie sześć? Nie ociągaj się, masz tylko 24 godziny na każdą!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 11.04.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 17.04.2024, godz. 14:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta lubi to.
  2. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z badylem z CMJ raczej nie powinno być problemu, gorzej z wylotkami. Ale nie wiem czy warto za kolejne dedykowane pnącze (powariowali, no powariowali z nimi8)-.-8)) z dodatkiem skrzyni dóbr Croft i 120% więcej PD/TPD z przedmiotów ozdobnych przez 8 godzin, za którym już chyba mało kto goni... A z drugiej strony jak tak tymi dedykacjami sypią, to może coś szykująo_O
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tygodniowe nigdy mi nie podchodziły.
    Sianie na dzikiej, wylotki na głównej.
    Co dwa dni inny badyl, inna wylotka.
    Nie za bardzo jest jak to podgonić, szkoda kuponów i dyniowych na 3 krotne akcje.:(
    A ściągać itemy na tydzień dla 120%, które efektywnie bym odpalał co dwie doby (60%/24h), to mi nie leży.o_O
    Myślę, że z czystym sumieniem dołączę do klubu "hamakowiczów".:p
    -------------------------------------------------------------------------------
    Zapomniałem o dedykowanym +1/6h dla bobrów.:oops:
    Robię!!:D
    ------------------------
    Żartowałem.:p;)
    xD:cry:xD
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Widzę itemy zbliżone PD do parasolek (przycinanie, grabienie).
    Itemy są podwójne, jednak wątpię, czy opłaci się skórka za wyprawkę.
    Przynajmniej mi.

    Nie robię, ne przeliczam.8)

    Chyba że BP wsłucha się w głosy graczy i coś zmieni ze dwa dni przed końcem ewentu.
    xD:cry:xD
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wolałabym, żeby wszystko działo się na jednej łące, ale zdaję sobie sprawę, że dla wielu nazbieranie w krótkim przecież czasie wystarczającej liczby wypadajek z roślin eventowych byłoby trudne. Jakoś więc przecierpię te przekładanki... Oby tylko nie zapomnieć o wrzucaniu towaru do misji przed upływem jej czasu. Przy tej mechanice zawsze o to najbardziej się bojęxD
     
  6. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Jak na razie dam sobie spokój , sianie - brak czasu i mało sn, nagrody średnie
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    się zastanawiam czy wszystko odkurzać xD
    itemy ładne :inlove:
    no ale jak to ja , lubię wybiórczo i na skróty :pxD i bez latania za wylotkami


    misja 2
    zdobyć itemy podlewanie i sianie
    I srebrna
    II całość
    różanecznik 1935

    misja 4
    itemy przycinanie i malowanie + piccolo
    I srebrna
    II całość
    dzwonek -1960

    misja 6
    item grabienie +rząd chmur
    I srebrna
    II całość
    gwieździsta petunia 1305

    a najlepsza wersja - misja VI a itemy na panda :pxDxD
     
  8. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Siać na dzikiej, wylotka na głównej. Zmieścić się w czasie.
    Pnącze fajne, postaram się zrobić.
     
  9. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

  10. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Nie chce mi się, w szczególności że nagrody ponownie demotywujące - będę chciała plus jeden do bobrów, to sobie dodatkową neonową zagrodę wystawię; wystarczy mi +4. :p
     
  11. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  12. dorro007

    dorro007 Baron forum

    A te wiadra to wylotki? Czy zamawiać na allegro trzeba?xD
     
  13. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    No chyba dla tego +1 dla bobrów zrobię xDxDxD

    [​IMG]

    Ale chyba coś tam zrobię jak zwykle 8)
     
  14. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  15. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Gdyby było na wyspie to by się zrobiło.
    Pewnie pyknę tylko dla najlepszych itemów, ale tam gdzie potrzebna jest wypadajka. Ewentualnie jeśli z koła (ale specjalnie kręcić nie będę) spontanicznie wylecą bonusy to może i roślinę eventową posieję. Na pewno nie będę robić od deski do deski. Na razie na polu stoją itemy i dziś na pewno nie będę tego zmieniać.
     
  17. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Coś tam pewnie dłubnę, ale całości nie zrobię, bo zwyczajnie obowiązki dnia codziennego mi na to nie pozwolą, w tygodniu na sianie mam kilka godzin po pracy i jeden zbiór/zasiew przed wyjściem rano, więc event niestety raczej nie dla mnie:(
     
  18. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jestem na chorobowym ...czasu mam po kokardę ,więc robię xDxDxD
     
  19. Angel

    Angel Komisarz forum

    Tutaj się pobawię, w przeciwieństwie do tego eventu "obok". ;):)
    Wikingów odpuściłam to teraz podłubię:music:, a że stale coś innego, wylotki tu, sianie tam, taki kwiat, inny, wypadajki różne...może być, przynajmniej nie jest nudno. ;)
     
  20. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Ingrid mnie nie ruszyla i ten event takze. Ani hodowlany ani ten nie jest wart mojej uwagi :)

    Superasnie-hamaczek :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.