Opinie Wszystkiego najlepszego Farmeramo! (Urodzinowe wypieki)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 17 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    Event zmordowałem...
    Starałem się układać ciastka sam, bez pomocy, ale przy kilku planszach musiałem się jednak wspomóc podpowiedziami fantastycznych, bezinteresownych Farmerów, za które bardzo dziękuję :)
    Z dodatkowych nagród zdobyłem tylko drzewka produktowe, floreny i piccolaka, wykorzystując oczywiście dodatkowy czas...
    Coś tam pewnie jeszcze wpadło, ale mało istotnego, więc nawet nie pamiętam ;]
    Bardzo dziękuję za rozpisane plansze :)
    ------------------------------------------------------
    Mechanika eventu bardzo fajna, ale ilość czasu potrzebna na zdobycie dodatkowych nagród zdecydowanie za mała.
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Urodziny dobiegają końca. Nie napiszę nic odkrywczego, jeśli stwierdzę, że gierka sama w sobie była ciekawa, tylko presja czasu skopała wszystko. Ktoś nie uwzględnił faktu, że w tych trudniejszych gierkach najpierw trzeba troszkę pomyśleć, a dopiero potem działać, natomiast czasu wystarczało tylko na klikanie. Tu na szczęście z pomocą przyszli gracze :) Dla mnie pomocne były nie tyle rozpiski, co screeny (jestem wzrokowcem;)). Przerzucałam je sobie do painta i za pomocą "wytnij" "wklej" układamy ciasteczka na sucho po swojemu :p. Dopiero po takim "przećwiczeniu" udawało mi się zwykle mieścić w czasie. Chyba tylko w jednej planszy całkiem się zamotałam i musiałam ją powtórzyć, ale ostatecznie udało się zgarnąć wszystkie nagrody.
    Wielkie ukłony dla tych, którzy udostępnili swoje screeny:inlove:, bez tego by się nie udało.
     
  3. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Nie zapomnijcie odebrać dziś urodzinowego prezentu!;)
     
  4. paterka

    paterka Czeladnik forum

    Zakończyłam imprezę i dziękuję wszystkim miłym graczom, że dzielą się swoim doświadczeniem. Dzięki Wam zdobyłam pikolaka.
     
  5. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione :)
    [​IMG]
    Jakoś udało się zrobić dzięki wielu poradom na forum :). Ze sklepu wszystko wzięte.
    Mogliby dać możliwość wyłączenia animacji, żeby mniej czasu tracić, jak i również odrobinę łatwiejsze plansze w przyszłości, bo te są trochę za trudne by zrobić za pierwszym podejściem w czasie :(
     
  6. gosiekd

    gosiekd Młodszy ekspert

    Również dziękuję za rozpiski, niesamowicie pomocne! Kłaniam się w pas! :inlove:
    Presja czasu odbierała siłę i chęć działania szarym komórkom, tym bardziej, że pomyłki ciężko było anulować, 5 ruchów wstecz często nie wystarczało na wyższych poziomach. Dzięki Wam powtórzyłam plansze i dostałam to, co chciałam z nagród dodatkowych. Ale przyjemność czerpana z tej imprezy... mało satysfakcjonująca.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2023
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jeszcze raz śliczni dziękuję za ściągi :inlove:
    Ostatnie zadanie z Piccolo zrobiłam bez przedłużania czasu o_O
    Pozostałe wejściówki umożliwiły mi powrót do niewykonanych zadań. Te pierwsze zrobiłam bez ściągi, a te dalej dzięki forum ;).
    Niemniej jednak im więcej się tego układa tym łatwiej, dlatego też na początku biadoliłam na krótki czas, to teraz wydaje mi się, że (powtarzam się) jak jeszcze powtórzą z 3 razy tą mechanikę, to będzie dla nas to małe piwo po obiedzie :p (mam nadzieję, że nie takie jak dla dozorcy z "Domu" xD).
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    dla mnie ewent słaby, tak mało czasu a uzupełnienie kosztowne bo z jednego zbioru tylko3 pakunki. Nagrody wyjątkowo słabe. Nigdy więcej takiego ewentu.
     
    grania., KsiądzxD oraz bogusiania lubią to.
  9. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Event skończony, dzięki Wam udało mi się zdobyć dodatkowe drzewka i ćmy :)
    Śmiem twierdzić, iż jakiś sfrustrowany programista zafundował nam tę imprezę urodzinową -.-lub ta 13 jednak pechowa ;)
     
    grania., incasent oraz bogusiania lubią to.
  10. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Próbowałam 2 razy robić poziom 39 według tej rozpiski i 2 razy się nie udało ułożyć poprawnie ciastek. 2 razy doszłam do ruchu 7-1, ale ten ruch nie pasował, jeszcze kilka według tego, co niby pasowało - i dalej blokada. Dopiero rozpiska wg Farmy_Piotra z postu 328 była okey, ciastka ułożone, jak trzeba. Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich graczy, którzy udostępnili nam swoje rozpiski, co pozwoliło cieszyć się dodatkowymi nagrodami na tych niezbyt przyjaznych urodzinach Farmeramy :)
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    krok 10-5 powinno być 5-10 :)
     
    Anetta41 i bogusiania lubią to.
  12. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Ja ten event zrobiłam powyżej normy . A dlaczego ? Ponieważ za pierwszym razem przeleciałam wszystkie rzędy tj. planszy do poziomu 40 nie bacząc na dodatkowe nagrody z plansz - byle do pnącza . Kilka nagród dodatkowych przez przypadek się złapało . Dopiero jak robiłam drugie podejście zaczął się taniec i za późno spostrzegłam , że można dodawać czas do układania ciasteczek / kapnęłam się dopiero jak byliśmy połowie robienia eventu - tak w niedzielę - i to z postów innych graczy ... Wykorzystałam dwa bonusy z koła fortuny po 100 % , oraz od siebie bonus uprawy 100 % trzy razy dawałam i jeszcze jeden bonus od siebie 100% .

    Gdyby nie te bonusy dodatkowe i pomoc innych graczy przy rozpisce planszy w życiu bym nie ukończyła tego eventu także jeszcze raz wszystkim jeszcze raz dzięki za rozpisywanie tych plansz - że też im się chciało :)

    Co prawda i tak wszystkich tych plansz nie zrobiłam bo zostało mi ich jeszcze do zrobienia 8 plansz - ( ale to były nagrody farmarki , punkty sezonowe , sianogrosze , punkty doświadczenia ) na koniec chciałam zdobyć jeszcze skrzynię narzędzi 3xxl - ale nie wyszło .

    Także w tym evencie było siania , siania i siania i nerwówka przez ten czas układania ciasteczek - nie wiem kto miał taką fantazję żeby dać taki czas do układania ciasteczek 8)


    W każdym razie długo nie zapomnę tych urodzin 13 Farmeramy - właśnie przez ten czas . Bo event w sobie samym był fajny . Nawet mi się podobał , bo lubię takie układanki - ale ten czas chyba z kosmosu wzięty :sleepy:


    P.S.

    I za każdym razem ( prawie ) jak siałam ten badyl używałam super nawóz zośki - to też tego mi trochę popłynęło . No i oczywiście robiłam na super nawozie który też poszedł sporo .
    I jak się nie mylę to przy takich eventach nie dawali oczywiście do kupienia super nawozu - no chyba , że mi coś umknęło :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2023
    Anetta41 i bogusiania lubią to.
  13. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    no tak, to była pierwsza rozpiska czeski błąd :oops: i w głowie układana...
     
    Anetta41 i bogusiania lubią to.
  14. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Ja już na zawsze zapamiętam sobie ten ewent - a konkretnie gierkę :music: lecz nie przez ten czas wzięty z kosmosu, lecz dlatego, że zbyt późno zorientowaliśmy się jak to faktycznie z tym czasem jest 8)
     
    bogusiania, tereska1108 oraz JJoanna lubią to.
  15. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Nic nie szkodzi, i tak jestem bardzo wdzięczna za pomoc :) Chociaż korzystałam z rozpisek wspaniałych graczy i z dodatkowego czasu - to i tak miałam problemy, żeby czegoś nie pokręcić i zmieścić się w czasie. Widocznie to nie na moją głowę taki łatwo blokujący się, bez możliwości prawidłowego ułożenia ciastek i grania dalej, event :)
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.