Opinie Wszystkiego najlepszego Farmeramo! (Urodzinowe wypieki)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 17 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    winiulka - Twój post z samym cytatem usunęłam.

    Event zrobiłam w 150%
    100% to było przejście wszystkich gierek. Oczywiście po kilkakrotnym przejściu niektórych i utknięciu na ostatniej czterdziestej znalazłam czas, żeby dokładniej poczytać i pooglądać forum i Wasze rady tutaj. Jestem w gronie osób wdzięcznych graczom, którzy zrobili takie genialne ściągi :inlove:.
    Gdy już zrobiłam te 40 gier, to wróciłam do początku i zaczęłam robić te gierki, w których znajdowały się intersujące mnie nagrody. Więcej nie robię. Podczas tyludniowej imprezy musi być też czas na odpoczynek ;)
     
  2. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Zrobiłem całość na szybkoxD a następnie wybrane nagrody z pomocą tabelek ;)dzięki za podpowiedzi. Pytanko a czy jutro nie miał być event na Baha? Ktoś coś wie?
     
  3. MC16n

    MC16n Czeladnik forum

    Festina lente - śpiesz się powoli. Gdy stwierdzisz, że nagroda dodatkowa jest warta jednego pudełka - spokojnie rozegraj całą planszę, nie bierz dodatkowego czasu - graj aż do ułożenia zostanie Ci jedno ciasteczko. Zrób sobie przerwę i oto po kilku minutach zielony przycisk przedłużenia czasu objawi się znowu. Sam się pojawi - nie trzeba go prosić, błagać. W ten sposób masz znacznie większe szanse niż obserwując nieubłagany zegar by w ostatniej sekundzie zresetować czas na grę. Zła strona medalu - to strata kilku minut. Cóż - czasem warto przystanąć..
     
  4. klontyp

    klontyp Forumowy żółtodziób

    Hejka mam pytanie jak przeszedłeś 39 i 40 bo ja nie mogę tego przejść proszę o pomoc Pozdrawiam
     
    Aisha1969 lubi to.
  5. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    To o czym piszesz, to jest jakaś rewelacja, tylu ukończyło wszystkie plansze i nikt nie zaobserwował tego, ani w FAQ o takiej rewelacji nie piszą, aż trudno uwierzyćo_O
     
  6. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    To już wiem dlaczego miałam go przy planszy 39 - sama ją rozkminiałam, olałam zegar i nagle zobaczyłam, że jest aktywny przycisk resetu czasu, więc skorzystałam z niego na 2 ruchy przed końcem. Ale sądziłam, że to jakiś jednorazowy błąd, a nie że zawsze tak jest 8)

    Kto szuka nie błądzi:
    https://board-pl.farmerama.com/thre...urodzinowe-wypieki.89191/page-17#post-2536096

    w/g kalendarza od piątku
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2023
  7. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Niestety nie u każdego ten ... ,,czar,, zadziała :p. Wczoraj próbowałam , wyczytawszy u naszych zachodnich sąsiadów , że jest możliwość takiego ,,cudu,, - cierpliwie przeczekałam ponad 4 minuty i zielony pasek się nie uaktywnił :music:najprawdopodobniej tym ,,cudem,, był po prostu jakiś błąd i tylko nieliczni zeń skorzystali - no chyba że... skorzystało więcej /zwłaszcza u tych Sąsiadów/ tylko nie rozgłaszano tego, bo wiadomo, że w tempie ekspresowym zostałoby naprawione .:p
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2023
  8. MC16n

    MC16n Czeladnik forum

    Zauważyłem, że tak to działa - gdy coś oderwało mnie od gry - wróciłem po kilku minutach i oczom nie dowierzałem. Przycisk zapala się po kilku minutach. Może dopiero po 5-ciu ale działa. Czekałaś za krótko. Sprawdziłem dzisiaj około 19:00 na przeglądarce i na kliencie. Działa i tu i tu.
     
  9. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Aż poleciałam na boczną sprawdzić i rzeczywiście działa - po 8/9 minutach przycisk przedłużania czasu się uaktywnił, o_O możliwe więc , że to taki... ,,wyjątkowy dodatek,, dzięki któremu można (było) uzyskać wszystkie dodatkowe nagrody , oczywiście kosztem 3-ch wejściówek - lecz i bez ,,pomocy,, owego dodatku uzyskałam te, które chciałam , takim samym kosztem /3 wejściówek/ więc akurat w tej kwestii niczego to nie zmienia . Lecz pod innym względem to już....:music: ale już nie ma co się nad tym zastanawiać - jutro ewent przejdzie do historii , co użyliśmy to nasze, a ...co nie zabija to wzmacnia :p;) podobno.
     
  10. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Też to zauważyłam na niższym poziomie. Oczywiście w czasie się nie zmieściłam, za chwilę - ale to długo nie trwało - ukazał się na zielono podświetlony napis, więc go nacisnęłam, 1 pudełko straciłam - ale i tak nie miałam szans skończyć prawidłowego ułożenia ciastek. Resztę, te kilka pudełek, wykorzystam jutro do zebrania przynajmniej kilku dodatkowych nagród :)
     
  11. MC20o

    MC20o Forumowy żółtodziób

    I właśnie o tym pisałem - spokojnie , bez pośpiechu ułożyć prawie wszystkie ciasteczka, poczekać cierpliwie aż pokaże się "zielono podświetlony napis" ... a to "cierpliwie" wcale nie takie proste ... Jednak przy skomplikowanych układach - przedłużasz czas często kilka razy - a tu możesz robić nawet 30 minut jedną planszę a nagroda dodatkowa to koszt 1 pudełka. Niestety - 40 plansz x 8-9 minut to kompletne szaleństwo :(
     
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Hejka :)
    Przede mną została ostatnia gierka i jedyna, w której będę się starać jak nie wiem co xD zmieścić w czasie :p.
    Muszę się przygotować intelektualnie :p Dziękuję za ściągę - już ją przesmarowałam na papier :)
    Teraz moje pytanie odnośnie czasu. Lękam się iż o tym o czym wspominacie wyżej to błąd, więc tak zgodnie z regulaminem to powinnam przycisk przedłużenia czasu włączyć z 3 sekundy przed końcem ?...W zasadzie w z poradnika ciężko wywnioskować.
    Druga sprawa to jak skończę, to rozumiem, że mogę wrócić do tych nagród dodatkowych, których nie zdobyłam, ale czy muszę po kolei, czy jak mi się podoba ?
    Z ciekawostek: tak uczciwie, bez przedłużania zdobyłam "aż" 15 nagród dodatkowych xD
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2023
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak Ci się podoba :)
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    to rzeczywiście działa u mnie po 10 min przycisk znowu się włączył ;) sprawdziłam z ciekawości bo wszystko co chciałam zdobyć już mam
     
  15. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Czy jest rozpiska 39 układanki?
     
    Aisha1969 lubi to.
  16. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Mam pytanie. Ma ktoś rozwiązania 37,38,39,40?
     
    Aisha1969 lubi to.
  17. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Post 416 na 21 stronie tego wątku - Powodzenia w układaniu :)
    ,
     
    grania., Aisha1969 oraz bogusiania lubią to.
  18. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Dziękuję
     
    Aisha1969 lubi to.
  19. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

  20. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Juhu udało się pnącze zdobyć.... po takiej przerwie od gry nawet nie pytajcie jak szło :D
    ale poszło , coś tam jeszcze może porobię dodatkowo :)

    powodzenia nadal walczącym
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.