Opinie Wszystkiego najlepszego Farmeramo! (Urodzinowe wypieki)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 17 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Hubert2626

    Hubert2626 Czeladnik forum

    Czy ktoś mógłby poratować chociaż zrzutem planszy 13? Jakoś nie doznaję olśnienia a pozostałe zrobione.
     
    Aisha1969 i bogusiania lubią to.
  2. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Zauważyłam, że im nagroda cenniejsza, tym układ trudniejszy i oczywiście niemożliwy do zrobienia w 20 s., a taki z zestawem skrzynek, czy z naklejkami to układa się łatwo i w czasie. Zostały jeszcze tylko 4 ułożenia żeby wykupić ostatni item i kończę z tą irytującą grą.
     
  3. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    to był trudny i nie fajny event!
    Dziękuję wszystkim którzy wrzucali fotki i rozpiski bez których nie dałabym rady zrobić tego eventu!
    Jesteście wspaniali!!!
    To jest najfajniejsze że tu znajdują ludzie się którzy chętnie wyciągną pomocną dłoń!
    Bardzo dziękuję jeszcze raz!:inlove:
     
  4. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Nareszcie koniec. Mam nadzieje, że te makaroniki jeszcze kiedyś będą, ale już nie na czas :p Dziękuję bardzo za wszystkie wrzucane zdjęcia z planszami. Baaaardzo mi one pomogły:p:inlove:
     
  5. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    rozwiazania 13-tki: 3-4, 3-1, 3-4, 1-3, 1-3, 2-3, 2-1, 2-3, 2-1
    Mam nadzieje, ze dobrze to zapisalam
    Pozdrawiaam


     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2023
  6. Hubert2626

    Hubert2626 Czeladnik forum

    Dziękuję :)
     
  7. FarmaMaii

    FarmaMaii Forumowy żółtodziób

    cześć podpowiem ciasteczka układam na tablecie 11 calowym bo na telefonie to nie trafię, nie trzeba najeżdżać myszką nastawiać itd bez podpowiedzi jadę tylko na jednej nie mogłam rozwiązać ale na spokojnie dałam ale nie wyrobiłam się w czasie jakieś 11 muszę poprawić bo nie wyrobiłam się w czasie ale najpierw skończyć chyba ostatnie 4.
     
  8. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Ma może ktoś rozwiązania planszy 14 , planszy 18 oraz planszy 28 ?

    P.S.

    I jeszcze mi brakuje planszy 17 , oraz planszy 22 .

    Za pomoc z góry dziękuję .
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2023
    Aisha1969 i bogusiania lubią to.
  9. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Powiem krótko : zapakowałam poprawnie wszystkie ciasteczka do poziomu 40 włącznie, ale tylko i wyłącznie dzięki naprawdę wspaniałej i bezinteresownej pomocy Super Wspaniałych graczy. Z mojej strony - czuję niesmak i niezadowolenie, bo żadna tu moja praca, wysiłek, myślenie, to nie moja zasługa. Sama bym sobie nie poradziła. Próbowałam kilka trudniejszych poziomów z początkową pomocą podpowiedzi, dalej sama - no i koniec. Nie ma szans na ułożenie w tak wyśrubowanym czasie no i te nieszczęsne blokady, nie dające możliwości kolejnego ruchu. Teraz mam 2 dni na wyprodukowanie pudełek i pozbieranie choć trochę dodatkowych nagród. Takiego eventu już nigdy nie tknę, bo nie lubię żerować na grzeczności graczy, gdy nie mam jak się zrewanżować. Wolę się męczyć, ale samodzielnie pokonywać przeszkody - tu się nie dało. Jeszcze raz dziękuję :)
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    -ola55-, nie przesadzaj proszę-.- Post usunęłam.
     
  11. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Jutro na osłodę nie udanego eventu BP daje nam prezent.
     
  12. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Jeszcze takiego eventu nie było,abym nie zdobyła żadnej nagrody ,czuję niesmak i niechęć dalej grać. Gra miała być rozrywką , a nie stresem i wyścigiem .Gram od początku ale coraz bardziej psujecie zabawę.Teraz zastanowię się czy zaczynać event.
     
  13. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    mam tak samo,ja event zrobiłam, ale tylko talary bez dodatkowych nagród,tam gdzie nie mogłam przejść nacisnęłam krzyżyk,wzięłam nagrody za talary,nie siałam tysięcy roślin i się nie denerwowałam bo szkoda mojego i słabego zdrowia,gra mi do tej pory sprawiała rozrywkę ,ale ten event to porażka i to nie tylko moja:cry:
     
  14. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Skończyłam:)) Tylko i wyłącznie dzięki Waszej olbrzymiej pomocy, bez podpowiedzi wg mnie zadania nie do zrobienia przy tak dużych wymaganiach ilości siania i wylotek. Aby zdobyć większość nagród musiałam przedłużać czas, więc tak naprawdę każdy krok kosztował 3, a bez podpowiedzi nawet 5 pudełek. O dziwo 40 plansza była dość łatwa do zrobienia i to za pierwszym podejściem.
    Gra zawiesza się po wypełnieniu do końca pudełka na czas wiązania kokardy, trzeba robić wtedy pauzę z ruchem, w przeciwnym razie kolejny ruch jest wadliwy ( ciasteczko wpada w zupełnie niezamierzone miejsce), trzeba go cofnąć i zaczynać jeszcze raz: na kokardę 2s, cofnięcie i ponowny ruch 5s - mam nadzieję że to niedopatrzenie programistów a nie celowa złośliwość.
    Zdecydowanie brakuje możliwości poćwiczenia na jakimś demo.
    Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, miłego dnia.
     
  15. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    za ulozenie 40 nawet poza czasem mogli by cos dorzucic zajelo mi to prawie godzine ale ulozone
     
  16. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    ...jeszcze tak pechowej 13 nie było u mnie ..dzieci urodzone ... księżniczka 13 . ..i .. książę 3 ..miał być na 13 ale jak to w życiu ...nie wyszło ...szkoda .... to są supre dzieciaki wrześniowe ...
    Ale.. że w gierce ci wychodzi kaszanka... bo tak ktoś zaplanował złośliwie 13 urodziny ...brak słow ... myślę , że to pogrzeb ... a nie żebyśmy świętowali ... nie ma co.. tylko porażkę a może koniec ... Farmy ...dzięki Farmo , za co , za super event ..który nie da się zrobić w oznaczonym czasie ...oby tak dalej ..powodzenia ..wielkie dzięki farmerom za rozpiski dla nas ...pomagaly nam zwykłym w gumofilcokach w polu
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2023
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A Gracze zamieszczali w wątku podpowiedzi (ja też z niektórych skorzystałam i pięknie dziękuję :inlove:), np. tutaj: #306
    Do każdej minigry, której nie rozegrałaś w wyznaczonym czasie możesz wracać aż do skutku, możesz też wielokrotnie przedłużać czas za 1 pudełko z ciasteczkami każdorazowo.
    Z tak wielką pomocą Graczy, rozpiskami i zrzutami plansz, do tego przedłużanie i minigry da się zaliczyć w czasie i otrzymać te dodatkowe nagrody, trzeba tylko niestety więcej eventówki wysiać na te dodatkowe pudełka, a czy warto to każdy musi ocenić sam.
     
  18. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    zdarzyło się komuś, że w czasie zdążył i nie dało tej 2 nagrody?
     
    bogusiania i Aisha1969 lubią to.
  19. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja po rozegraniu 16-tu gierek/bez podpowiedzi/ doszłam do wniosku że "nie warta skórka za wyprawkę".
    Event nastawiony typowo na wyczyszczenie farmerskich zapasów.
    Dla tych dodatkowych nagród nie ma sensu w znacznym stopniu uszczuplać
    moich zasobów SN i SNZ czy skąpej ilości bonusów do stodoły, a koło nie współpracowało - jak zwykle .
    Przestałam siać terror-badyla i na luzie robię to co chcę na farmie.
    Wcześnie już pisałam że ten event to kpina z farmerów i zdania nie zmieniłam.
    Farmerom którzy wrzucali rozpiski i zrzuty plansz należy się wielki ukłon
    i podziękowania od tych którzy z nich mogli skorzystać - jesteście Super.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2023
  20. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Ja także skończyłam - nareszcie .
    I takie mnie refleksje naszły ; dostaliśmy w poczęstunku urodzinowym coś...
    [​IMG]
    jak ten trunek :p bo gierkę samą w sobie śmiało można doń porównać :inlove: :music: i gdyby twórcy nie ,,wzbogacili,, smaku nadmierną ilością ,,alkoholu,, (bariera czasowa) oraz soli (2 wejściówki na planszę + 3-cia na przedłużenie czasu by dodatkową nagrodę dostać) to zapewne goście /a przynajmniej większość bardzo dobrze by się bawiła i zadowolona z imprezy wyszła . Tymczasem humory oscylowały od :eek: :oops::cry::(-.- - to przez tą sól -
    do :wuerg:>:(:mad: przez ten ,,drugi dodatek,, który wiadomo ... w nadmiarze szkodzi - nawet bardziej niż sól :p

    Szkoda, że tak to wyszło - i że akurat przy takim wydarzeniu jak Urodziny.

    No ale humor zaczyna mi się poprawiać , bo tortu skosztowałam , a tą niespodziankę/piccolo/ darowałam Mietce - należała się jej za te guziki i zachętę do ćwiczeń xD:cry:. Poleciała na Wyspę skarbów ją rozpakować i ... wróciła w takich :mad:skowronkach - no trochę z tą ,,radością,, przesadziła bo ,,wieczne poszukiwanie skarbów,, to jakby nie było 10 dodatkowych florenów :music:dobrze, że miałam w pogotowiu dodatkową skrzynkę / z misji/ i szczęście, że zeń ,,nieumarły,, wyskoczył , bo jakby co gorsze to by mi te ,,skowronki,, do wieczora po farmie roznosiła.:p

    A jeszcze chciałabym dodać kilka słów dla tych, którzy wstawiali tu fotki plansz jak i rozpiski do nich:)
    Dziękuję serdecznie za Waszą pomoc:) - Jesteście jak zawsze Niezawodni :inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.