Opinie Wspaniały pokaz bałwanów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 18 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sir_matin

    sir_matin Czeladnik forum

    Trochę pomyślmy, jak pisze poziom łatwy to sorry, średnio zdolny gracz nie myśli o czytaniu forów czy poradników, choć może to opis dla graczy od 200 lvl, to wtedy poziom łatwy można pisać dla każdego eventu ;)
    Choć ja też niestety się łapię, że nie doczytując, nie zauważam czasami, że, aby dostać prezencik to trzeba postawić zagrody i to tylko w jednym miejscu, no i do tego łączona jest plantacja z łąkami to już muszę przyznać robi się dosyć dziwnie, ja sobie poradzę, ale ktoś mniej doświadczony... cóż...
     
    nuka20 lubi to.
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie. Ten ,kto potrafi czytać ze zrozumieniem wątek eventowy powinien już dojść do tego jak ukończyć event, bez wydawania pieniędzy. Nie mam odruchów życzliwości dla tych ,którzy idą na łatwiznę.
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na tamtą chwilę miałam taki zamiar,bo zależało mi na punktach sezonowych i nie wiedziałam,jak prezenty będą leciały...Ale leciały dobrze,więc skończyłam całość-bez realnej kasy i SP8)
     
    olgs3, ***kacper*** oraz Sookie lubią to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie te odruchy tez już zanikły.

    kea275 napisał:
    Zamiast się użerać może pomożecie tym , którzy proszą o pomoc.
    Taki mały odruch życzliwości .
    A poza tym mam stałych i dostarczycieli i odbiorców darmowych prezentów eventowych.
    A ten event spokojnie do wykonania bez pozbywania się portfelowych zasobów.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2019
    GoskaK, Sookie, hlnrys i dalsza osoba lubią to.
  5. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event skończyłam 3 dni temu. Raz miałam bonus z koła na 6h "+1". W stodole zostało 521 kupek śniegu, 814 kiełkujących bałwanów i 128 prezentów świątecznych. Nie wydaję PLN-ów, więc kochani farmerzy /nie wszyscy/ nie piszcie bzdur, że eventu nie da się zrobić bez kasy.
    Pozdrawiam Wszystkich Świątecznie i życzę samych dobroci, na "Farmie" też. :)
     
  6. dosias

    dosias Generał forum

    ja niestety raczej nie skońce eventu braknie mi 10 prezentów, ale nie zbierałam regularnie wiec mówi się trudno, wszystkie zwierzaki mi pozbierałam wiec wiecej nie wyleci
     
    gosiagosia60 lubi to.
  7. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Uff.. rzutem na taśmę skończyłam i chmura wisi. Na 87 poziomie farmy i 193 Bahama to nie było wcale proste mimo, że event określony był jako łatwy :eek:
     
    Anhedrea i gosiagosia60 lubią to.
  8. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Nie udało się zdobyć ostatniego itemu na pnącze. No nic święta ważniejsze :)
     
  9. CaprisCornis

    CaprisCornis Zaawansowany

    szałwia: mam prośbę do tych, którzy mają jeszcze szałwię o wystawienie na sprzedaż na rynku o.o
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Podaj numer targu ;)
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Koniecznie :)
    Najlepiej TUTAJ.
     
  12. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Event skończyłam grubo przed czasem bez kasy czyli jak zwykle:p

    Forum nie przeczytałam, bo czasu nie było, znacie ten dylemat, czytać forum czy myć oknaxD

    Ale naprawdę nie był trudny, spokojnie dało się go zrobić bez stresu i bez żadnych forumowych podpowiedzi (zwykle najpierw czytam forum) i to z podwójnymi itemami:)
     
    olgs3 i jamarkus lubią to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Event dobiegł końca, więc posty "wypadajkowe" zostały usunięte.
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy wszystkim za opinie na temat eventu. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.