Opinie Wspaniały pokaz bałwanów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 18 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Lepienie bałwana to sporo frajdy! Przyszła zima, pora blasku! Zbierz swoje zwierzęta i wspólnymi siłami ulepcie trzy piękne bałwanki.
    Wesołych świąt!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek 19.12.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Czwartek 26.12.2019, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na chwilę obecną lepię tylko trzeciego bałwana...
     
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    przy bałwanie nr III potrzebna jest bombka w ilości 300 sztuk. a skąd ją wziąć?

    edit: 250 a nie 300. 300 przy bałwanie II
     
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    z choinki (owoce drzew)
     
  5. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ja chyba też przycupnę tylko przy trzecim, tyle pkt sezonowych piechotą nie chodzi.
     
  6. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    o_Ooo, widzę ogromne zainteresowanie eventem. Na pewno będę chciała zrobić trzeciego bałwanka a o ile czas pozwoli to drugiego i to by było na tyle w tym evencie. A teraz zabieram się do przygotowywania świąt, Życzę wszystkim Zdrowych, Wesołych Świąt w rodzinnym gronie, a walczącym z eventem powodzenia.
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    dzięki:)
    o kurczę - mam w stodole a nawet o tym nie wiedziałam xD
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dla zasobnych portfeli Bałwan III jest do wykonania migiem.:pxD
    [​IMG]

    Wyrzucili mnie z baobabami z Leśnej, teraz wyrzucają z Dzikiej.

    A jeżeli dobrze rozumiem, to zagrody i warsztaty trzeba postawić na Plantacji czyli na Baśce.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak postawię te zagrody, to będą stały aż do Sylwestra - w ostatniej misji tygodniowej też wypadajki lecą z zagród i też na Plantacji:) Trochę mi bruździ to sianie, ale pewnie jakoś ogarnę. W końcu od czasu do czasu trzeba usiąść i odpocząć od przedświątecznych przygotowań...
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    na dzikiej baobaby wiec nie ruszam :p, czy event bede robić...hmm nie wiem,moze własnie ten trzeci bałwan gdzie są pkt sezonowe ;)
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    przestawiłam baobaby na dziką teraz przestawię na główną do czasu jak wymyślą coś nowego
     
  12. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    A dzień dobry :) Robię bałwanka nr 3. Jak pisałam (gdzieś) siania na jednym polu mam dość, a i czas niezbyt sprzyjający, więc reszty nie robię. Zagrody zostawię już na całej wyspie, aż do końca tasiemca.
    Gdybym już się nie pojawiała to życzę Wam wszystkim pięknych Świąt, niech każdy spędzi je tak, jak chce :) Dla nieświętujących błogiego lenistwa :)
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Robię całość.
    [​IMG]
    Do wysiania nawet zbierając tylko x3/24h, więc tym razem bez szczegółowych wyliczeń.8)
     
  14. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Tak wygląda ciut lepiej...hmmm, ale nie :) 3 bałwanek :)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A itemy?
    Są mocniejsze od sezonowych.
    No i z pnącza codziennie (2 zbiory) ponad 200.000 PD/TPD.
    Ponad 6.000.000 PD/TPD miesięcznie.
    Wystarczy?8)
    A jak mało to dolicz dodatkowe 10% PD dla famy, że już nie wspomnę o imprezowych wejściówkach i skrzyniach z nagród cząstkowych.
    Skusiłem?
    xD:cry:xD
     
  16. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    A ić Ty :D
    3 zasiewy wystarczą mówisz.....
    Jak nie chcecie robić to nie czytajcie postów tego Pana ;)
    Dopsz, wygrałeś :)
     
  17. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    między bigosem a sernikiem machnę ewencik xDxDxDa co mi tam;)a wielkie drzewa też mam do przestawieniaxDxDxD
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja robię Ryś jak zwykle wielce pzrekonujący a ile towaru oszczędzi do sezonu ho,ho,ho klękajcie narodyxD

    Sernik sie zrobi ,gorzej z makowcem bo to siała baba mak:p
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Po długiej nieobecności na farmie czas zacząć siać , więc ewent zrobię , a co mi tam , akurat ta łąka już jest wolna . xD
     
  20. ruda_stw

    ruda_stw Czeladnik forum

    co to sa baobaby? z tego co wiem to sa na bahamie baobaby
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.