Opinie Wspaniałe kwiaty

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Wywar czarownicy bardziej mi się podobał, pewnie dlatego, że tam faktycznie chciało się szukać i testować różne kombinacje dla zdobycia ciekawszych nagród.
    Tu trochę nuda.
    Przychylam się do zdania,że najbardziej opłaca się trzymać układu dającego GT.
    Mi udało się go odnaleźć za 2 razem, mam też taki dający farmarki więc pewnie będę obu używać.
    Wypadalców trzeba sporo i nachodzi mnie refleksja,że w tym evencie o ile nie trzeba nic robić (nawet zadeklarować się, ze się go robi lub nie) on "robi się" sam
    O tyle by go skończyć konieczne (chyba) będą jakieś inwestycje - pośrednie lub bezpośrednie w "dopalacze", a to dwie cechy które ten event czynią nietypowym ;)
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Ja niestety nadal czekam na swoje talary. Gierek 6, groszek zaraz dorośnie - zobaczymy. W każdym razie wygląda na to że bez zielonych kropelek niedozrobienia. A z kropelkami nudny - natłuc, ukręcić, ten sam układ do oporu. Tak i zrobię pod koniec jak policzę ile mi braknie
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie z waleriany i kilku magazynów jak na zapotrzebowanie to nie za wiele tych nasion i worków wypadło a kombinacje też tak chyba nie za ciekawie:

    5.png

    Ale mam nadzieję, że te wypadajki takie nieśmiałe tylko na początku i później się rozkręcą ;)

    Powodzenia życzę wszystkim i trafnych kombinacji :)
     
  4. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    U mnie z trzech pól hortensji (22:45) wyleciały 262 nasiona i 112 worków, czyli odpowiednio 7,94% i 5,66% potrzebnych na pnącze.
    Zwykle wypada ok. 15% wypadajek.
    Ukręciłam 3 torebki. Nawet jeśli założyć, że 2 x dziennie uzbiera się na 3 torebki, to 13-14 zbiorów da nam 39 - 42 torebki.

    Stąd jeszcze daleko do pnącza.

    Jak nie odkręcą kurka, to marnie widzę. Bez morza zielonych łez mało się zdziała :(

    Ale powalczę :)
     
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    u mnie tu też talarki
    Wypadalców jakoś mało na 4 próby było
     
  6. iza_79

    iza_79 Książę forum

    20 talarków przy kombinacji biały czerwony niebieski żółty
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Robię ten event. Ale obiecałam sobie po raz kolejny- bez spiny i bez zielonych kropelek. Pewnie nie skończę biorąc pod uwagę,że głównie skupiam się na sianiu pomarańczowego paskudztwa(z którego wypadło mi wylotek na 2 gry). I dalej będę sobie siała do misji a kompozycje układać będę przy okazji.+ 1 do kwiatów oczywiście by się przydało ale jak nie będzie to też nic się nie stanie.
     
  8. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Dziękuję za podpowiedz :p Powodzenia w Evencie :p

    Ja narazie jestem po 1 grze a wypadajki zgarnęłam z oazy :p
    I 20 + 20 talarków. :p
     
    Ostatnie edytowanie: 27 marca 2019
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie za to z drzew 20 h starczyło na 2 gry. Jutro sieję dziką różę.. Albo postawię zagrody.. Zobaczę.
    SP nie mam zamiaru kupować a po ostatnich hodowlanych mam go dość mało.

    Zależy mi w sumie tylko na kuponach, PD, farmarkach i talarkach. Ale zastanawiam się, czy 20 talarów to maksymalna ilość bez tych bonusowych, czy próbować dalej... Na razie mam 20 + 20 bonusowych GT.
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    robilem test na bocznej farmie,,,stalo 128 zagrod motyli nasion wypadlo 128 sztuk a workow bylo 103....
    teoretycznie bylbym wstanie na tej farmie zrobic calutki event(pnacze) bez zadnych posrednich czy tez bezposrednich nakladow......
    dodam jeszcze ze nie mam tam zadnych jaskow a puchary nie sa ulepszone.....
    grafiki potwierdzajace moje slowa
    ilosc rozegranych gierek...
    [​IMG]
    zapas wypadajek po dwoch gierkach...
    [​IMG]
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No czyli maksymalna. Wpadły talarki w pierwszej czy drugiej grze, to teraz szukam reszty interesujących mnie rzeczy i może przy okazji wpadnie największy bonusik do GT.


    Skoro pojutrze są Nubloni, to jutro wystawię jakieś krótkie zwierza na próbę a potem posieję dziką różę.
     
    kybek93, robins71 oraz anna0089 lubią to.
  13. nuka20

    nuka20 Hrabia forum


    Wierzę na słowo i bez grafik ;)
    Ma to sens dwa rodzaje wypadajek w evencie "lubią się" z zagrodami (z jakiegoś powodu).
    Wystawiłam koty zobaczę jak z nich poleci, chociaż średnio uśmiecha mi się przestawianie farmy na hodowlaną eh...
    Jedna niezmienna by w takim razie została albo sianie do misji albo event :wuerg:
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    5 gierek zrobiłam,,85 talarków mam,,cieszę się,,,bo niezależnie ,czy zdobędę pnącze,,to na 100% zebry mam,,hurra
     
  15. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Nasion do worków jest 3:1 , jak to zmienić ?
     
    kybek93, .-Kamilka-. oraz kadriaaa lubią to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    koty to dobry material do testow,,,czas podstawy jest mniejszy od motyli o 2 h ale jakby trzymaly wysoka wypadalnosc( marzenie 100%) to byloby ekstra;)..na upartego da sie je zebrac 4 razy;)
     
  17. krzysiek400

    krzysiek400 Forumowy żółtodziób

    jaki uklad na gwiezdne talary ?????????????
     
    kybek93 lubi to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W zasadzie u każdego inny.
    W postach w tym wątku jest kilka wpisów graczy pokazujących, za jakie kombinacje otrzymali gwiezdne talary. Dużo postów jeszcze nie ma, więc znajdziesz bez trudu :)

    Ps. Twój zdublowany post usunęłam.
     
    kybek93 i robins71 lubią to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gdyby kogos interesowala talarowa kombinacja to u mnie wyglada ona tak....:)
    [​IMG]
     
  20. kadriaaa

    kadriaaa Młodszy ekspert

    184 ziarna i 18 torebek ,o co chodzi ?
    Jakieś pomysły co z tym zrobić ?
     
    rosingspark i kybek93 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.