Wsioki wszystkich farm - łączcie sie!!!

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika onkapinka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Bry Wsioki i Wsioczki...poswiateczne. Jechalam, jechalam i dojechalam. Nie bylo mnie troszke wiec musze nadrobic zaleglosci .
    Swieta udane, imprezka urodzinowa Mamy -wspaniala...ogolnie zadowolona i nieprzejedzona zajechalam do domu.
    Farme jako tako wlasnie ogarnele, zajrzalam za stodole :eek: -.--.-No pieknie, pieknie, kto to takie pragnienie mial, bo ani kropelki sie nie ostalo.Trzeba nowy zacier zrobic i produkcje wznowicxD:p
    Widze , ze GT mamy...cos komus podeslac, jak na pasku znajde to chetnie sie podziele, pisac mi tu ..
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie mogę :( Bo znowu się MOD czepi:p
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć :)
    Wróciłaś do gry?

    Zacier zrobiony, bimber nastawiony, tylko jakieś krasnoludki i inne chochliki znowu wypiły xD:cry:xD
     
    onkapinka lubi to.
  4. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Hej ZK do gry to wrocilam tak na pol gwizdka, raz gram , raz nie. czasami pare dni nie wchodze, drzewa z automatu odpalam...Pare eventow odpuscialm..juz nie tak ta gra nie kreci. Ale Farme posiadam i mam ja na oku:)
    Na forum zagladam, bo jakos od forum odwyknac nie moge:))
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja :D ??
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem, co jest grane, ale widzę, że cienko jest grane...

    Za stodołą cisza, bimber wyparował...
     
  7. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Zacier się wylał, ktoś brzeczkę zagotował...
     
  8. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Bry ..ja na chwilke chlapne bimberku iuciekam...pojawie sie w przyszlym tygodniu.Na nic czasu nie mam aktualnie.Errator czemu nie nosisz starego nika?
     
  9. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Bo się sprał, gdzieniegdzie za ciasny zrobił i uwiera. A przecież nie mogę w obcisłym uniformie po forumie latać. Co by to było za larum...

    A po farmie też wstyd tak ganiać, Króliki się dziwnie gapią...
     
    onkapinka lubi to.
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Samce czy samice?
     
  11. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    E tam, krolikami bedziesz sie przejmowal...a uniform jak przyciasny to ciekawie moglo by byc...ja bym chetnie oko na przyciasnych spodenkach zawiesila .
     
    gadek i Zła_Kobieta lubią to.
  12. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Samice się uśmiechają :D
    I co jeszcze byś na nich zawiesiła?
     
  13. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    '
    oczy...tylko oczy...jestem wzrokowcem hahahahahah
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jak przyciasne spodenki, to i ja przybiegłam sprawdzić jakość spodenek i bimberku przy okazji xDxDxD
     
    onkapinka lubi to.
  15. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Bimberku już nie ma. Ostatnio widziałem jak, jakimś cudem, znikał w kopczyku na łące :p

    [​IMG]
     
    onkapinka lubi to.
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Bimberku brak, winka brak, co tu począć panie, co tu począć...
    Chyba trezba będzie świeże gąsiorki napełnić xD
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wsioki, nasi wygrali z Irlandią a nie było łatwo!!! Jeeeeeee:music::music::music: A z kim gramy w czwartek? Chyba z Niemcami. Ich też ogramy :pxDxDxD I Niemcy się o_OxDxDxD
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wsioki TV nie mają, bo prądu brak xDxDxDxD
     
    onkapinka lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Portugalia - Islandia na razie 1-1
     
  20. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Tu mecz, tam mecz... Czy znajdę choć jeden watek na forum, gdzie nie będzie (od wyżej piszącego) informacji o wynikach. Jeszcze nie zacząłem oglądać tych mistrzostw a, słowo daję, mam już ich dość :p
     
    gadek i onkapinka lubią to.