Wsioki wszystkich farm - łączcie sie!!!

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika onkapinka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z indyka najlepiejxD

    PS. Informatyka będzie przez 3 lata ;) Szkoda, że to nie 4-letnie liceum... Dużo sławnych osób się tam uczyło :D:D:D
     
  2. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    W Berlinie tez plaga dzikow..ogladalam ostatnio reportarz. Ludziska ogrodzenia stawiaja, bo pelno ich wszedzie i nie boja sie ludzi..
    Spadam w gary dokonczyc obiad, bo dzieci za pol godzinki beda..pojawie sie wieczorkiem na kielicha za stodole wpadne.:D
     
  3. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Onka, mlody w przedszkolu juz od pazdziernika:D A ja jutro pierwszy dzien.... ciezko bedzie sie przyzwyczaic na nowo z wczesnym wstawaniem, ale szczerze mowiac, ciesze sie , ze moge sie juz wyrwac z tych 4 scian:) Nie musze, ale chce:) Dlugie siedzenie w domu nikomu nie sluzy:DxDxDxD:cry::cry::cry:
     
    onkapinka lubi to.
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja też powinnam coś upichcić.
    Mąż zaraz zjedzie z trasy i będzie chciał jeść, a tu kuchnia zimna...
    Ale jeszcze opowiem, skąd się wzięło u mnie określenie "pasztet samobieżny"

    Na ostatnim obozowaniu na Grunwaldzie siedziałam sobie grzecznie przy ognisku i obiad gotowałam. Aż nagle wchodzi nam do obozu grupa zuchów. Zwiedzają, oglądają i suną mi w stronę ogniska. Na co rozlega się donośny głos kolegi: "Zła, gulasz samobieżny do kotła Ci się ładuje" xD. Dzieciaczki zrobiły w tył zwrot i pomaszerowały dalej :)
    Przynajmniej porteczek sobie nie przypaliły :)

    I teraz lecą takie rózne dziwne określenia na zwierzątka.
    Owca jest nazywana u nas skórką, bo często na takich obozach na skórach baranich śpimy. Naturalne jest, ze dzieciom zwierze kojarzy się z jedzeniem, czy właśnie skórą.

    Chociaż teraz nie... Teraz dzieci myślą, że mięso jest z biedronki albo innego lidla...
     
    onkapinka i akinomrd lubią to.
  5. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Zetka poleglam xDxDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry: z Lidla hahahah Biedronki hahahaha
     
    onkapinka lubi to.
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    To wcale nie jest śmieszne.
    Taka sytuacja:
    Na turnieju w Bolkowie myję karkówkę, takie całe kawałki.
    Podchodzi dziesięciolatka z mamusią i obserwuje. Po chwili pyta, co to jest. Ja jej odpowiadam, że mięso na kolację. A ona do mnie, że na pewno nie, bo mama jak robi mięso to jest zupełnie inne. Że mięso jest takie jasne i sypie się z niego takie drobne jak piasek...
    Okazało się, że mamusia kupuje paczkowane panierowane/doprawione mięso na tackach w markecie, a jak jest bardzo zajęta, to garmażerką leci...
    I tak niestety jest w większości domów teraz.
     
    onkapinka lubi to.
  7. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Albo jest sie tak baaaaardzo zajetym, ze jedza na miescie.... a potem brzuszki bola, bo nie wiadomo co tam jest w srodku, ile lezalo itp:)
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    U Wsioków imprezy ciąg dalszy xD
    Koniny nie jadam,ale osła i owszem
    [​IMG]
    Zakąska jest ,popitkę daję niżej

    [​IMG]

    Mój DP ma dzisiaj urodziny więc okazja się znajdzie :D
    Zostawiam Was,ale nie wypijcie dzisiaj wszystkiego :D
     
    onkapinka lubi to.
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wiesz... mnie też się zdarza zjeśc na mieście.
    Ale jak zapewne zauważyłaś na spotkaniu owczarzy, to raczej wybieram dobre restauracje, a nie podejrzane budki z szybkim jedzeniem, czy garmażerkę :)

    Przekaż DP najlepsze życzenia od Złej Kobiety. :D
    Nieważne, czy pokojarzy od kogo, ale niech mu się szczęści :)
    Chociaż i tak z niego farciarz, bo ma Ciebie :)
     
    akinomrd lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    ... I dać podatek od jedzenia, który jest równy jego połowie:D:D:D

    EDIT: Dzisiaj w News News News News*
    [​IMG]
    *Nowości
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dziękuję,przekażę :)
    Jeszcze jest w pracy,ale wieczorem nadrobimy.
    Farciarz no nie :D szkoda,że tego już nie widzi i udaje,że nie wiexD:cry:
     
  12. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Monia, wszystkiego najlepszego dla twojego DP:)
     
    akinomrd lubi to.
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Nie widzi, bo ślepy już pewnie. Okulary mu kup na urodziny xD.
    Ale na niewiedzę lekarstwa nie znam. Może łopatą??
     
    akinomrd lubi to.
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dziękuję za życzenia i właśnie idę przekazać,bo wrocił do domu:)
    Zecia okulary ona ma i to bryle jak trzaxDxD:cry:
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    No dobrze, to treraz dostaniesz 5 minut intymności, a potem z prezentami wpadamy xD
     
  16. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Jestem..a tu widze imprezka za stodola i urodzinki Pana Meza Moniki. Zdrowka mu zycz!!
    Obiad ugotowalam, ciasto upieklam, szarancza przyszla, wszystko zjadla i opuscila lokal...
    a ja sobie po obiadku znow na Fitnes poszlam..godzinke pocwiczylam i juz mi lepiej.
    Wiecie co, chyba z jednego uzaleznienia(farma) sie wyleczylam a w drugie wpadlam.
    Nie moge usiedziec w domu ...MUSZE(sorry Modko ..no musze duzymi literami to napisac)isc na fitnes.
    chodze prawie codziennie poslizgiem co 2 dzien i coraz bardziej mi sie to podoba. Obserwuje poprawe kondycji , to niesamowite jak to szybko postepuje, z dnia na dzien jest lepiej.
    Jeszcze pare tygodni temu po przyjsciu z pracy padalam na twarz i kanape...a teraz mykam na fitnes i rozpiera mnie energia. Zmeczenie takie fajne pojawia sie wieczorem i spie jak male dziecko... Polecam kobietki, stwierdzam tylko plusy.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2016
  17. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    hahaha znam to Onka, jakis czas tez chodzilam na silke:D teraz, po przeprowadzce silke mam za daleko.... poza tym jak zaczne pracowac to se moge silke z glowy wybic.... brak czasu:)
     
  18. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Z malymi dziecmi , praca , dom to faktycznie nie ma sie czasu. Znam to...dzieciaki podrosna to i czas sie znajdzie.
     
  19. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    hahaha jak sie wkurze, to sobie silownie do domu przyniose:D a jak.... a czemu nie??
     
    onkapinka lubi to.
  20. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    A co ,bogatemu wszystko wolno ;) Jak masz takie kaprycocho,to i silownie w domu mozesz miec.
    Widze, ze inne Wsioczki dzis sie nie zjawily..chlapne kielicha za stodola i spadam do wyrka, jutro trzeba wczesnie wstac .
    SUN wszystkim.
    Edzia , milej pracy zycze !!