Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    U mnie od wczoraj cebula na SP rośnie- dwie korzyści za jednym zamachem- wolne od wszelkiego siania i zbierania, chociaż może na wyspę z itemami zajrzę, ale farmerskie siły zbieram na rozgrywki z Don Canalio Lasizzo
     
    kybek93 lubi to.
  2. Ciapciak1703

    Ciapciak1703 Ekspert forum

    A ja posadziłem u siebie wszędzie lasy, żeby tajemniczy Don (Pedro) Canalio Ladazzo vel Almodovar się zgubił i zaginął w jeszcze bardziej tajemniczych okolicznościach, do tego wynająłem Krzysztofa Jarzynę ze Szczecina, także mam nadzieję że Canalio się dwa razy zastanowi zanim zacznie "szkudzić".
    Czekamy na jutro na szał wypadajek i konfrontację. :p
     
  3. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Ty, a o której Krzysiek do ciebie przyjeżdża? Bo do mnie też ma przyjechać. Postanowiłam mu drogę goździkami wyścielić
     
    kybek93, edytka1978 oraz marmlada lubią to.
  4. -marta197-

    -marta197- Okazjonalny autor

    Ja zaprosilam detektywa Rutkowskiego z zespołem, Malanowskiego i partnerów, oraz Kryminalnych, tak dla pewności. Mnie tam żadna Kanalia niestraszna:)
     
  5. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Losowość wypadajek 1%?
     
    kybek93 lubi to.
  6. magros

    magros Nadzorca forum

    jak beda tak leciec wypadajki jak w ostatnim evencie to juz sie boje czy skoncze przecierz jest duzo rosliny eventowej koszmar
     
    kybek93 lubi to.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Więcej rośliny eventowej,ale też więcej miejsc, gdzie wypadajka będzie wypadać.
    Coś za coś:)
     
    kybek93 i Nutka lubią to.
  8. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    hahaha ja stawiam na znienawidzonego przeze mnie Chucka Norrisa czy jak mu tam, blech , mnie sama juz on wystraszyl ;)
    ewentualnie agenta 07 ;)
     
    kybek93 i -marta197- lubią to.
  9. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    U mnie zapowiedziało się CSI Miami i Horatio Caine, podobno tropią tego Kanalię już od dłuższego czasu;) Dostali cynk,że do nas prysnąłxDi maczał paluchy w jakichś brudnych interesach, amber coś tam...xD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2017
    kybek93 i -marta197- lubią to.
  10. kwasia1999

    kwasia1999 Młodszy ekspert

    Jeżeli chodzi o sianie skoro siać można na każdym polu to tak naprawdę w porównaniu do wcześniejszego eventu naprawdę szybko można się z tym uwinąć. U mnie jak zwykle leśna pozostanie w drzewach głównie xxl i różowych zagrodach nie będę tego zmieniać bo szkoda zachodu. Jeżeli w czasie każdego eventu miałabym robić "przemeblowanie", to równie dobrze na polach mogłabym nie mieć nic. Pamiętam czasy gdy zaczynałam grać. Event był wtedy rzadkością item na wagę złota. Teraz niestety twórcy gry kombinują byle tylko zbierać monetę, którą inwestują w dużych ilościach zazwyczaj początkowi gracze. Ten kto gra już jakiś czas bardzo dobrze wie dlaczego stosowane są takie triki a nie inne ze strony bp. Szkoda, że gra tak naprawdę nie zachęca nowych graczy, a raczej odpycha. Gracze z poziomem 90 mają chwilami nie lada problem z ukończeniem eventu. Właśnie z takiego powodu miałam kilka przerw z farmą. Polityka jest jaka jest i raczej wszystko będzie szło w stronę gromadzenia $. Jeżeli chodzi o nagrody eventowe , poziom eventu średni nagrody również :D, ale robię robię póki jeszcze jest zapał i chęci.
     
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Przejmowanie farmy... no ładnie... Jest tu jakiś MOD? Chciałam zapytać, czy PT będzie rozpatrywać zgłoszenia o włamaniu na konto 8)xD


    Aaaa Eeee Yyyy wy tak poważnie z tymi pretensjami? Przecież widać wyraźnie, że Czerwona gra rolę poważnego przedstawiciela prasowego tego żartu i jak dla mnie robi to przeuroczo (serio, bez złośliwości), ale przed pierwszym kwietnia nie może się do tego przyznać xD:cry: A tu oburzenie jej tonem? o_OxDxDxD No jeśli się mylę, to już całkiem mam zaburzony odbiór w kontaktach międzyludzkich.
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Przeanalizujemy zapisy OWH oraz zapisy konsoli systemowej dotyczącej wersji testowej gry w celu sprawdzenia czy działanie to jest zgodne z obowiązującymi regułami.
    Gorzej, jeśli Don Canalio Lasizzo zdobył również większościowy pakiet udziałów w Bigpoincie czy Youzu.
     
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dziękuję za zainteresowanie moim problemem i wyrażam wielką nadzieję, że chińczycy jednak nie przegrali firmy podczas gry w kubki na jakimś bazarku xD:cry:

    Event będę robić, aczkolwiek z trwogą w sercu...
     
  14. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    U mnie pól na pól cebulka i goździki + różowe zagrody i drzewka. W dżungli imbir bo melony jakoś słabiej działają. ;)
     
    kybek93 lubi to.
  15. 13malinka94

    13malinka94 Okazjonalny autor

    Strachy na LachyxD
    Na wstępie rozbiorą Cię do "rosołu" i sprawdzą czy słoma nie będzie czasem trawką na humorxD
    Później dostaniesz drelich i będziesz marzyć by wrócić na farmęxD
    Pozdrawiam już siedzącychxD
    na farmie hi...hi...hiiii.......xD
     
  16. zosia62

    zosia62 Okazjonalny autor

    Chleb czarny i kawa czarna,
    Ta przyszłość jest marna.
    Weź się rolniku do roboty,
    Nie rób żadnej psoty.
    Postaw ochronę "Security"
    A będziesz zawsze kryty.
    Don Canalio to marny typ,
    Pracą się wykupisz i będzie "Git".
     
  17. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Wciąż chodzi mi po głowie myśl, że oni podstępem chcą nas podejść...
    Potem nam powiedzą, że udostępniliśmy komuś dane logowania i co? Albo co gorsza, że przegraliśmy w muszelki :D

    6.2. Wspólne korzystanie z jednego konta w grze
    Jak podano w punkcie 6, każdy gracz jest zobowiązany do utrzymywania swoich danych (dane logowania, hasła, itd.) w tajemnicy. Ze względów bezpieczeństwa z danego konta nie może korzystać więcej niż jeden gracz. Bigpoint nie jest odpowiedzialny za szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z jednego i tego samego konta przez kilku graczy.
     
  18. -marta197-

    -marta197- Okazjonalny autor

    No własnie - tez się tak zastanawia, czy tu na pewno chodzi o event, czy może o podstępne przejęcie naszych kont przez BP pod pretekstem łamania zapisów OWH???;)
     
    kybek93, marmlada oraz TrissMerigold. lubią to.
  19. Wróblewo

    Wróblewo Okazjonalny autor

    witam, mam takie pytanko odnośnie wypadajek. Czy mając jednego Johna cytrynę przestawiacie go przed zbiorem na każda łakę? czy stojąc w jednym miejscu działa na wszystkie łaki?
     
    kybek93 lubi to.
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Działa tylko na łąkę, na której stoi, więc najkorzystniej go przestawiać przed zbiorem.
     
    kybek93 i Wróblewo lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.