Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Event zakończony pnącze działa. Z TS wszystko do paska, nawet 3 zagrody pomarańczowych niedźwiadków :sleepy:. Ale może kiedyś się przydadzą np. do jakiejś misji.:p
     
    agni33 lubi to.
  2. daga-18

    daga-18 Koneser forum

    A więc czary mary, i co są? :) jak będzie G&T to przypomnij się :)
     
    agni33 lubi to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    I ja skończyłam. Co prawda byłam na wyjeździe, ale wystawiłem sobie drzewka, zabrałam koło 15 czy 16, 2 zaisewy na dużych że wszystkim potem sialam na małych aż wysłałam eventowke, jak wracałam do Polski tozasialan dłużej rosnące, wszystkiego nazbietalam, jeszcze koło 200zostalo. Z tsow Bożeny i krety pomarańczowe najbardziej pamiętam. Mam gdzieś w domu zapisane co jeszcze ale już się chwalił wwatku i mini eventach :p
    Długu miałamkolo 4000 i nie przyjmowała się, korzystałam z czego trzeba było. Bardzo fajny event
     
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dziękujemy za Wasze opinie w temacie, wątek zamykam i archiwizuję ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.