Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Może je będę miała tak gdzieś za 2-3 lata, jak nasieję wystarczająco wszystkiego. Dopiero zaczęłam się tym bawić. Poza tym o jakich pucharach i drzewie mówisz?
     
    kybek93 lubi to.
  2. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór

    Wszystkie posty nie w temacie usunęłam jako spam .



    Potrzebujesz lśniące klejnoty czy też chcesz wysłać sąsiadom i znajomym w prezencie?

    Zamieść swoje ogłoszenie >> tutaj<<
     
  3. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Misje 'zawody rolnicze' i 'wystawa' - na samym dole w spoldzielni- potem umieszczasz na drzewie- potrzeba duzo gwiazdek, ale warto- na samej gorze po srodku, powodzenia :)

    Edit..nie potrzebujesz trzech lat, zeby uszlachetnic cebule- gora trzy tygodnie :)
     
    kybek93 i visa77 lubią to.
  4. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    już zaczaiłam, ale stan gwiazdek mi nie pozwala. mam na razie 87
     
    kybek93 lubi to.
  5. anika1k

    anika1k Młodszy ekspert

    I jeszcze 24 błyskotki i jutro zaś skończę z tą Canalią za kratki Waćpanie czas :). A jeszcze bahama do zebrania :)
     
    kybek93 lubi to.
  6. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    -junior1-

    Twoje dwa kolejne posty usunęłam.
    Potrzebujesz lśniące klejnoty czy też chcesz wysłać sąsiadom i znajomym w prezencie?

    Zamieść swoje ogłoszenie >> tutaj<<
     
  7. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Event skończony :p
    Tajemniczości poczekają do jutra by podnieść emocję :p
     
    gadek, kybek93 oraz dariodiablo lubią to.
  8. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    No to jak tylko dasz rade wstawic tam puchary to wypadajki w kolejnych eventach powinny byc formalnoscia :) o ile sie postarasz z siankiem :)
     
    kybek93 lubi to.
  9. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Ewent właśnie skończyłam i kanalia siedzi za kratkami :D
     
  10. -pablolandia-

    -pablolandia- Książę forum

    event ukonczony, kibelki wystawione może coś fajnego się z nich trafi :)

    powodzenia dla wszystkich którzy jeszcze walczą ! :)
     
    gadek, kybek93 oraz dariodiablo lubią to.
  11. anika1k

    anika1k Młodszy ekspert

    mam nadzieję że jutro wyleci mi 20 klejnotów i pnącze będzie moje :) posiany czosnek ;)
     
    kybek93 lubi to.
  12. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    ziutka128

    Twój post usunęłam


    Potrzebujesz lśniące klejnoty czy też chcesz wysłać sąsiadom i znajomym w prezencie?

    Zamieść swoje ogłoszenie >> tutaj<<


    agni33

    Post usunęłam jako spam.
     
  13. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    w moim przypadku eventu nie ukończę brakuje mi 60 kryształów do odblokowania pnącza
     
    kybek93 lubi to.
  14. Oponcja

    Oponcja Okazjonalny autor

    Specjalnie zwiększyłam dług. Nie wiem czy to ma znaczenie, czy BP nieco odkęciło kurek, ale dziś wypadajki jakby lepiej wypadają. Brakuje mi już "tylko" 81. Widzę malutkie światełko w tunelu. Oby to był wyjazd, a nie światła lokomotywy...
     
    kybek93 lubi to.
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    grasz od początku i naprawde nie masz pucharów na drzewie?nigdy nie wpadłoby mi do głowy pytać kilkuletniego gracza o zdeponowanie pucharów :eek:bo to oczywista oczywistość i elementarz powtarzany co event przez doświadczonych graczy.
    Jak nie masz drzew nawozowych to uszlachetniaj rośliny pod kątem wody i nawozu, to też dużo daje + alchemik
    Piszesz o czekaniu 2-3 lata na uszlachetnienie, tego nie rozumiem, przecież dużo roślin długorosnących jest i zawsze jakieś uszlachetnienie wpadnie, a rośliny na targu są dostepne. Popatrz na Jagódke dopiero zaczeła grać, jak dobrze doczytałam to w grudniu i już ma uszlachetnienia, popatrz na Ciapciaka też zaczął gre a kończy eventy. Wyciągają z gry co najlepsze, a nie mogli uczyć sie na radach Estorki, z których Ty mogłaś korzystać przy każdym evencie przez około 4-5 lati od innych doświadczonych graczy, który zamilkli :oops:
    Wiec do roboty i zobaczysz kolejne eventy łatwiej pójdą przy tylko tych udogodnieniach.

    Event skończony bez kasztanka i bez spinki na spokojnie.Pnącze rewelacyjne dużo PD/TPD i SG daje i ma tą zalete,że rośnie z każdym poziomem xDxD
     
  16. anja66677

    anja66677 Czeladnik forum

    ...ufff...pnącze odpalone, kanalia w [ciach] przegnana...pfff:D...


    Edytowałam niestosowne słowo usunęłam.

    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 kwietnia 2017
    kybek93 lubi to.
  17. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    72 wypadajki na spojojnie ogarne za 14h :)
     
    kybek93 lubi to.
  18. babcia-ula

    babcia-ula Forum Pro

    64 wypadajki do końca,ale myślę ,że jutro mi wypadną
     
    kybek93 lubi to.
  19. Karo*

    Karo* Forum Pro

    No mnie brakuje 120 długu mam -100 czyli jak mam robić dług co by leciały wypadajki lepiej?? bo nie kumam :)
     
    kybek93 lubi to.
  20. duringd

    duringd Zaawansowany

    89 wypadajek do końca. Wczoraj o tej godzinie było prawie 300. Plus prawie 3 tys. badyla do wysiania. Zrobię ten event w całości.
    :)

    Ponieważ czytając wątki eventowe wiele skorzystałem (np. zacząłem doceniać alchemika), więc zdradzę wam mój sposób na wylatywajki (uprzedzam, opracowany wczoraj i słabo przetestowany).

    Karczoch + uszlachetnienie "Wczesne dojrzewanie" + woda + kupa + runa od kupy na drzewie (każdy ją chyba ma) + eliksir przeznaczenia od alchemika rośnie 11h 10 min. Można zbierać 2 razy na dobę.
    Podobny czas dadzą maliny z tym samym uszlachetnieniem i proszkiem z mandragory. Ale uszlachetnienia malin jeszcze nie mam.
    Lepsze niż cebulka 12h, prawda? Myślę, że wszystkie przyszłe eventy siewne skończę przed czasem! :D

    Kto zamierza wykorzystać mój sposób w przyszłych eventach, poproszę o lajka. Lśniącym klejnocikiem też nie wzgardzę (tak na wszelki wypadek, gdyby karczoch zastrajkował :p).

    [EDIT]
    Synchronizacja między wyspą a kontynentem musi być.
    Pieprz na sp + woda - 11h 12 min
    Chili na sp + woda + kupa - 11h 30 min
    Tropikalną alchemią się jszcze nie bawiłem. Na razie to musi starczyć.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.