Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    jak myślicie? wypadajki, tak jak ostatnio czy normalnie? Bo coś mi się zdaje, że ten event będzie bardzo wkurzający. A jak będzie tak jak poprzedni, to ludzie się wściekną. Każda cierpliwość się kiedyś kończy. I teraz pytanie. Siać goździki czy nie siać...Robić, czy urlop od eventów...Ale pnącze jest...Ale 4 liter nie urywa...Ehh chyba za dużo myslę
     
    kybek93, gosiunia007 oraz tereska1108 lubią to.
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Teraz masz 2 łąki więcej do siania i zbierania wypadajek , więc powinno być dobrze , ale ja się nie znam , tylko sobie tak myślę .
     
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja tam nie martwię się na zapas, szkoda nerwów. Ostatnie dwa (ciężkie eventy) udało się skończyć. Chociaż myślałam że nie dam rady.
    Podejrzewam, że będą kiepsko leciały skoro jest ich tylko 1tys, a lecą i z bahy i z farmy. Ale obieram podobny plan. Praca systematyczna i powinno się udać. Jakoś na razie dzięki temu udaje się kończyć. Choć łatwo nie jest.
    Ale jak będzie inaczej to będę miło zaskoczona :inlove: lepiej się miło zaskoczyć, niż gorzko rozczarować xD
    I druga sprawa: przed eventem zawsze dogaduje się z sąsiadami co do prezentów. I wtedy mam wypadajki w komplecie od pierwszego dnia. Zawsze tak robię.
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jakos nie widze tlumow nieletnich na forum o_Oo_O
    No i w dzisiejszych czasach ciezko znalezc 8 czy 9- latka, ktory nie umie sie kalkulatorem poslugiwac...
     
  5. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    oczywiście, że na poważnie.... tylko zastanawiam się, bo w trzy karty wygrać się raczej nie da, więc trzeba będzie czekać do końca ewentu aby utracone rzeczy odzyskać?
     
    kybek93 i Azile lubią to.
  6. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Ja to w ogóle nie widzę tłumów na forum... ciągle te same nicki (ile ich jest? kilkanaście? kilkadziesiąt? może...)
     
  7. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Nawiasem ciężko znaleźć 4-latka, który nie potrafi obsłużyć smartfona lub tabletu, o laptopie nie wspomnę. Ale Mi się ten Canalio nie podoba. On ma coś za uszami. A po oczach widać, że lichwiarz i nie można facetowi ufać. Gdzie farmiana policja, ja się pytam. Ja bym go zamknęła tak profilaktycznie
     
  8. Azile

    Azile Komandor forum

    Doberek, ja evenck oczywiście robię, mam nadzieję że wypadajki dopiszą bo ostatnio słabo leciały, a co do nieproszonych gości na farmie , a........ już na nich czekam :D
    [​IMG]
    Każda niewinna ofiara mile widziana , złodzieje i łasice jak najbardziej xD Nowe futro na zimę będzie :p
     
  9. ziutek7770

    ziutek7770 Aktywny autor

    Ja tam tego nie biorę na poważnie.
    W końcu to prima aprilis - jak uwierzysz, to się omylisz!!!
    A może nie ???
    Ale zabawa będzie przednia, bo w muszelki wygrać się nie da.
     
    kybek93, agni33 oraz Azile lubią to.
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    wydaje mi się, że "przejęcie farmy" to tak dla piciu. Nikt ci przejmować nie będą rzeczy. Rozumiem to bardziej jako grę słowną. Tak mi się tylko wydaje. To przecież event na pryma aprilis.
    To tak samo jakbym wam napisała, że jestem hakerem i obłupię wam jutro o 14:00 konta ze wszystkich oszczędności. :p a taki ze mnie haker, że hej xD dobrze, że wiem chociaż jak kompa odpalić xD
     
    kybek93 i Azile lubią to.
  11. Azile

    Azile Komandor forum

    Przecież nikt nie bierze tego na poważnie xD A wydaje mi się że ktoś po prostu się starał o "oprawę" eventu bo ludzie narzekają że wkoło tylko sianie i zbieranie :)
     
    kybek93 i Anetta41 lubią to.
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    a ile tego kwiatu pulapki trzeba
     
    kybek93 lubi to.
  13. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Ja już co cenniejsze rzeczy przekazałem rodzince i w zasadzie nie mam nic panie komorniku.
     
  14. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Dobry wieczór wszystkim :) Event niby zwykły ale oprawa śmieszna :D Życzę wszystkim powodzenia! Oby było jak najmniej narzekań :D Ja odpuszczam, nadrabiam pustki, ale trzymam kciuki! :)


    25*750=?
     
    kybek93, Anhedrea oraz Azile lubią to.
  15. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Idę o zakład że pod koniec eventu każdy bez wyjątku będzie chwalić się długiem. To, co, zawody?
     
    kybek93, .savante. oraz marmlada lubią to.
  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    tak czytam te Wasze wypowiedzi super, zwlaszcza ta lista " najwiekszych dluznikow":D, moze BP zwroci na to uwage i na koniec ewentu dostaniemy po bananiexD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2017
  17. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    I w tym momencie wkraczam ja :D
    Ja jestem i nawet czytam trochę, ale zazwyczaj nic nie piszę, bo czytam i ewenty w większości robię na telefonie i tablecie i nawet teraz widzę jak ciężko mi na forum pisać.
    Ja jestem nieletnia xD jeszcze tylko trochę :p a kalkulator i lepkie rączki to pierwszy zestaw małego kanciarza. ;)

    I na koniec coś o czym warto wspomnieć [ogłoszenie] chyba nikt tego dosadnie nie powiedział. Jeśli ktoś twierdzi, że nie robi ewentu i nic w ewencie, a zależy mu na itemie na słodkie pnącze to jednak wypada zrobić te dwa kroki, żeby potem nie było żali o czekoladowa monetę, której nie mają. A pewnie kiedyś będzie dostępna w ,, atrakcyjnej cenie "8)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2017
  18. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Co do przygotowań to posiałam włośnicę ber na 2-ch polach. Niech sobie bidulka rośnie te 19 godzin z ogonkiem, chociaż jak podleję wodą to będzie krócej. Może wypadajki zrobią miłą niespodziankę i będą wypadały w większych ilościach??? Ech....dobrze że za marzenia "nie karają". Pomarzyć dobra rzecz.
     
    kybek93, gosiunia007 oraz Nutka lubią to.
  19. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Nie tykam nawet malym palcem tego eventu. Trzeci juz,kolejny event z sianiem terror badyla i nieszczesnymi wypadajkami,trwajacy prawie caly tydzien :( Ilez mozna. .jestem juz wystarczajaca odmozdzonaxDZycze powodzenia Wszystkim eventowiczom,coby wam wypadajki lecialy jak pszczoly do miodu,a ja sobie luzik na farmie daje:)
     
    kybek93 i niki1990 lubią to.
  20. poletko51

    poletko51 Czeladnik forum

    Witam wszystkich graczy... pamiętam jak kiedyś był ewent na bahama i wszystkie banany złote zostały wymiksowane na minus i pamiętam że bardzo długo po zakończeniu gry ,banany trzeba było zbierać mozolnie, żebyśmy znowu tak nie skończyli.
    życzę udanej zabawy, [ żeby tylko się nie okazało 1 kwietnia, że to pryla aprylis xD :cry: :D
     
    kybek93 i agni33 lubią to.
  21. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    melody28 Przypominam, że w punkcie 2.3 Regulaminu forum czytamy "Niedozwolone jest również pisanie np. DUŻYMI oraz naprzemiennie DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi."
     
    kybek93 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.