Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Marchewka to akurat tania jest, można bez problemu kupić na targu i nie trzeba siać :D
     
    kybek93 lubi to.
  2. youdan

    youdan Forumowy żółtodziób

    zbrobili by jakąś przerwe
     
    duringd lubi to.
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Może i nie ma, ale bez przesady... Jak jest hodowlany, to zapasy można uzupełniać, kiedy była pełnia to też łąki wszystkie wolne były, zejście do świątyni- tylko wypadajki trzeba było zbierac na baha, więc stały sobie drzewa i event zrobił się sam :p

    Czyli jak są dwa siewne w miesiącu... Jeden odpuszczasz i wychodzi, ze jest tylko jeden do zrobienia ;)
     
    kybek93, aleksandra oraz Azile lubią to.
  4. duringd

    duringd Zaawansowany

    Podczas każdej pełni nie nie mam wolnych łąk. Kurczaki hoduję. Nie dla jaj, tylko dla stolca. Podczas ostatniej moje kokosze pobiły rekord zarabiając dla mnie majątek. :p
    Może i masz rację, ale ta ilość eventów zaczyna przekładać się na ich jakość. Słabo przetestowane (podwojenie wypadajek od nietoperzy), przekombinowane (ta mini-gra i dług w obecnym), zaczynają się z błędami... Litości, Bigpoincie.
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Event skończony w całości.
    Ts odkryte. Same pomarańczowe zagrody i starsze drzewka XXL.
    Pereł brak - kolczyków nie będzie.
    Długu zostało 200.
     
  6. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    To akurat prawda, też mi się ilość nie podoba, kiedyś eventy naprawdę były eventami, czyli wydarzeniami, z okazji walentynek, dnia matki czy BN, a teraz... każda okazja jest dobra ;)

    O Ts nie wspomnę, bo szkoda słów... Za dużo BP, za dużo :p Już mi w ogóle nie zalezy na nowościach, bo błyskawicznie przestają być nowościami :D:D:D

    Ilość odbija sie na jakości? Być może, ale niekoniecznie... Czy jakby było mniej to mniej błędów by było? Nie jestem pewna ;)

    Ach, zajmijmy się obecnym ;)
    Iryski na noc posiane, pewnie koło 20 jutro pozbieram, bo zalatany mnie dzień czeka, niepotrzebnie wodą podlałam, ale trudno ;)
    Mam piękne uszlachetnienie młotkowe, więc kilka na pewno wypadnie :)
     
    kybek93, amber♥ oraz duringd lubią to.
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    u mnie jeszcze 5 kroków,,zaczynam się martwić,,to przecież 200 kamyków,,ojj:cry:
     
    kybek93 i Frytka2012 lubią to.
  8. Harcerz72

    Harcerz72 Czeladnik forum

    gram,gram,gram i nic

    muszelkami miesza i nic nie można wygrać

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 kwietnia 2017
    kybek93 i bogusiania lubią to.
  9. Rajski_ogród

    Rajski_ogród Okazjonalny autor

    Jeszcze tylko 2 sakiewki i będzie koniec:)
    Jeśli tylko będzie można wysyłać w najbliższym Gift&Trade, napisz do mnie to dostaniesz ode mnie basen dla aksolotli.
    No i skończyłam!xD Pnącze odpalone, farma "moja"- a dlaczego cudzysłów?, bo kanalia wziął mi 100, gdy weszłam do piekarni. A już myślałam, że jestem taka sprytna i uda mi się skończyć bez długu:D
    Gratulacje dla tych, co skończyli i powodzenia jeszcze walczącym:)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2017
    asia1106, kybek93 oraz dariodiablo lubią to.
  10. halinkakp

    halinkakp Młodszy ekspert

    Witam serdecznie...
    Ponieważ chyba nikt tu nie napisał, czy wygrał w mini-grze z muszelkami, więc ja Wam drodzy farmerzy napiszę ciekawostkę. Wśród wielu moich bliskich i znajomych nikt na początku nie mógł wygrać w mini-grę z trafnym wyborem odpowiedniej muszelki (jednej z trzech). Postanowiliśmy więc, że spróbujemy coś wygrać i podzieliliśmy się, że każdy z nas będzie wybierał cały czas tylko jedną i tą samą muszelkę. I wyobraźcie sobie, że jak dotąd nikt z moich znajomych nie wygrał z muszelkami, a może z oszustami... Część już ukończyła grę, a ja jeszcze mam 2 x wybór muszelki, oczywiście nie podaję, którą wciąż wskazuję, ale jak dotąd 23 x wybieram tą samą i nic tylko - przegrana...
    Gram już od kilku lat i po raz pierwszy spotykam się z tak "durnowatym" eventem...
    Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia i oczywiście o wiele szczęścia w trafionym wyborze tej jednej muszelki. Jeśli się komuś z Was udało, to napiszcie, co to za nagroda pod nią była...
    Miłych i kolorowych snów...
    - Halinka...
     
  11. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    W poradniku pisze, że spłata długu. Chyba, że coś jeszcze :)
     
    kybek93 lubi to.
  12. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Diamencik daje? daje
    A poważniej to trochę nie rozumiem - jak event to mam siać tylko i wyłacznie eventówkę ewentualnie do niczego mi nie potrzebną np cebulę czy inne goździki? toto sieję na noc by mi nie przeszkadzało, jak coś potrzebne lub po prostu mi się podoba to stoi - event i tak się uzbierał jakoś (marchewka dołożyła a i z owsa wypadło :D) event nie zabierze mi wszak całej z gry radochy a tych siewnych generalnie mam dość to przynajmniej wykorzystam i dosiewam braki bo pozaeventowo to u mnie tylko zagrody
    Ciekawe ile by wypadło z marchwi na superpolu podlanej chemią..... ;)
     
    kybek93 i dariodiablo lubią to.
  13. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Siedemnaście łasić nakarmionych :) Perły nie dane mi było znaleźć xD Dług nadal tylko minus sto.
     
    kybek93 lubi to.
  14. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Czy po zdobyciu pnącza i "odzyskaniu" farmy, Kanalia - mimo że za kratkami - nadal każe sobie płacić za korzystanie z młyna itd.? Skończyłam z zerowym długiem i chciałabym go zachować do końca trwania eventu. Tak na złość oszustowi - on mi perły nie dał, to ja mu nie dam zarobić :p
     
    kybek93 lubi to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chytry jest i niestety każe sobie płacić.
    Widocznie ma ludzi od tego ;)
     
  16. rysio

    rysio Ambasador forum

    event skonczony, perly nie znaleziono, dlug 5.500.
     
  17. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Ufffff skończyłam. Dług 3000 xD
     
    kybek93, dariodiablo oraz jagódka133 lubią to.
  18. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Te muszelki to tylko żart primaaprilisowy
     
    kybek93, bogusiania oraz jagódka133 lubią to.
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Evencik skończyłam ,dług zero,perły nie ma.
    Dziękuję wszystkim darczyńcom za dropy
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Hejka zapracowanym farmerom ..:)
    Rano skończyłam event bez kasztanka i główkowania . Wysiałam roślinę eventową w 1 kolejności (oszczędzam kupony z kombajnu) a potem siałam w dzień margerytki a na noc włośnicę .
    Przy okazji dziękuję sąsiadom za wypadajki :)
    Z TS sadzonek marnie wyszło - może godna uwagi tylko plumeria XXL ale.......z tojtoja dostałam bizony i łasice , w szoku jestem jeszcze teraz :p..Wczoraj miałam fatalny dzień w realu a wieczorem taka niespodzianka , trochę mi to wynagrodziło ten paskudny poniedziałek ...chyba już wiem dlaczego nie lubię poniedziałku ;):pxDxD
    Powodzenia "walczącym" a kto skończył ,fajnych drzewek i zagród życzę ..:)

    PS dług mam tylko nie pamiętam ile a jestem wylogowana z farmy ...chyba ok 2 tys..
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.