Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Po zbiorach margerytki już tylko 99 kamyków brak,włośnica posiana,ale Bahama jeszcze otwarta;)
    Na głównej 21 klejnotów,bo z dzikiej zakosiło,tam tylko 15,jak na 2 łąki margerytki to chyba dobrze:)
     
  2. Gwiazdka67

    Gwiazdka67 Baron forum

    Nie odejmuje diamentow,czyli wypadajek.Ta liczba na czerwono obok diamentu u gory to dlug,jaki masz u Don Canalio za kazde otwarcie stodoly,zbiornika z woda itd...,jak sie myle,niech mnie ktos poprawi;)
     
    kybek93, Nutka, agni33 i dalsza osoba lubią to.
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mnie już nuży to sianie , ale jak się powiedziało a to trzeba i b powiedzieć i skończyć . Może jutro się uda .
     
  4. visa77

    visa77 Komandor forum

    A u mnie jest 8/25 i jakoś w ogóle nie ubolewam nad tym że nie skończę bo mimo iż mam wypadajki to nie mam czasu na sianie badyla xD
     
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    mi do końca brakuje czterech kroków kasztanka nie używałam perły nie odkryłam z tajemniczości nic nie zdobyłam ciekawego,ale to nic ivencik prawie skończony i na tym kończę i życzę wam dużo wypadajek
     
  6. -marta197-

    -marta197- Okazjonalny autor

    Po wysianiu eventówki staram się korzystać z farmy tak, jakby już było po evencie, sieję to, czego aktualnie potrzebuję, z reguły wypadajek mi pod koniec nie brakuje (problem miałam tylko przy dwóch ostatnich enentach - zbieralam do ostatniego dnia).
     
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Nic jeszcze nie oddałam.
    Roślina jest, wypadalców brak.
    Nic w młynie nie ukręciłam.
    Podsumowanie - nie mam jeszcze nic z tego eventu.
     
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    To tak jak ja,jeszcze nic nie oddałam i nic nie ukręciłam:D
    Bahama obskoczona,wanilia dała całe 7 sztuk kamyków,juz tylko 92:music:
    I zrobiłam mój pierwszy dług:cry: całe 100 na minusie,zapomniałam się i wlazłam do młyna na Bahamce:cry:
    A miało być zeroxD
     
  9. Kaasia86

    Kaasia86 Aktywny autor

    U mnie wyjątkowo żółwie tempo - raptem 8/25 ... Zbyt mało diamentów mi wyleciało, a pozatym pogoda nie sprzyja sianiu badyla :)
     
    kybek93, kacper_07 oraz visa77 lubią to.
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    pozbierałam drzewka nawozowe i brakuje 38 kamyczków do końca, jak margaretki się za 1,5 h postaraja to bedzie koniec ;)
    w międzyczasie siałam i róże i goryczkę, stoją cały czas nawozowe na leśnej, menażerie i manufaktury, jakos poszło, a SN się zbiera :)
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przypomniałaś mi, że event mam do skończenia. Ostatnią sakiewkę w młynie nastawiłam godzinę temu.:oops:xD
     
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    nie mna drzew nawozowych to nic nie nadgonie kamyczkow a jeszcze troche brakuje
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jedni skończa inni nie i po cóż ta nerwówka? Wyluzujcie choć trochę albo po cichu dajcie sobie spokój z farmą.Tak tu było jest i będzie:pxD

    szkoda,że tak myślisz,walczę zawsze do końca,też narzekam,,ale zaraz ,,kończyć z farmą",,nie ma powodu,to gra ,,chcę wygraćxD:p;)

    długu 1400,hi hi
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Z tego co pisze Ala i u mnie wypadło, to powinnaś tyle zebrać z margerytki.
    Mnie jeszcze brakuje 29 diamentów i dzisiaj już mi nic nie wyleci, bo wszystko zebrane.
    Do końca eventu jeszcze 67 godzin, to pewnie mi wyskoczy ich tyle ile dostukałam :) tak miałam przy poprzednim evencie.
    A w ogóle to ładna pogoda, wczoraj spędziłam kilka godzin na ogrodzie i coś się podziębiłam.
     
  15. anja66677

    anja66677 Czeladnik forum

    ...ja również jeszcze nic nie ukręciłam :p...701 diamentowego dziadostwa i 15217 badyla :oops:...człowiek zdechnie a robota zostanie :cry:
     
  16. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent


    witam sasiadke :)
    mi wlasnie brakuje widokow ,,normalnych,, roslinek , nie moge patrzec na te pulapki :p chociaz nawet ladny kolor maja.
    jutro mam troche zabiegany dzien, ale mam nadzieje event ukonczyc 8) zawzielam sie :p
     
  17. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    nie demolowałam farmy, siałam długo rosnące na dzień - całą sobotę
    i niedziele byłam na działce, eventówkę po powrocie i na noc
    brak mi ok.80 wypadajek i ok 2tys rośliny
    sakwy kręcę jak mam komplet na 10 lub 5 szt, brakuje mi jeszcze 6 szt
    dorobiłam się 500 długu - gapowe się płaci:p
    na zbira staram się nie zwracać uwagi tylko mi przeszkadza
     
  18. Wąsy71

    Wąsy71 Czeladnik forum

    Gwiazdko67
    To wiem, co to jest do młyna wchodzę przez zagrodę, po wodę przez zasiane pola, żeby dodać chutney wchodzę przez przetwórnię, więc wiem jak ominąć "karne setki" a i tak rano jak się loguję to mam o 100 dług większy:mad:8)
     
  19. -Podczaszy===

    -Podczaszy=== Czeladnik forum

    jeszcze 104 wpadajki i koniec eventu ps z pola selera (200 małych po ) 7 wpadajek
     
    kybek93, aleksandra oraz kacper_07 lubią to.
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Koniec xD wróciłam na swoją farmę a łasic został wysłany na drzewo:p
    w perłach oczywiście przegrałeam xD i dobrze mi z tym:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.