Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ekotech18

    ekotech18 Czeladnik forum

    ja dopiero 12 wypadajek mało chyba się nie skończy
     
    kybek93 i agucha31 lubią to.
  2. Ciapciak1703

    Ciapciak1703 Ekspert forum

    Witam słonecznie, połowa za mną, 13 dowodów zebranych, ostatni wysiew eventówki na bahamie właśnie dojrzewa, potem już tylko wypadajki (470) i wsadzam Canalię na 25 lat ciężkich robót przy prostowaniu bananów na drzewach, bez możliwości wcześniejszego zwolnienia, dług zbliża się do 8000. :p Perły oczywiście me oczęta nie widziały jeszcze. :p
     
  3. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    są widokixD
    20/25 i za 35 minut goryczka, więc się ruszy, zawzięłam się że bez kasztana zrobię i zrobięxD
    ziele od wczoraj w komplecie, na Baśkę wrócił stały krajobraz, czyli drzewa;)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Można sprawdzić z obejściem opłaty dla tego złodzieja :)
     
    kybek93 lubi to.
  5. vedi963

    vedi963 Zaawansowany

    Czy ktos wygral perelke??
     
  6. alina0101

    alina0101 Okazjonalny autor

    Witam słonecznie :)

    Jak nie masz wyprodukowanych worów, wejdź przez lidzika na dole. Sprawdzisz w młynie bez opłaty :D
    Pozdrawiam zapracowanych :) i mniej zapracowanych też ;)
    Perły nie zobaczyłam ani razu, Kanalia na razie sprytniejszy ode mnie.
    Dług 2800, nie wiem jak to robię ale jestem widocznie "zdolna" :oops:
     
    kybek93 i elwira17 lubią to.
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jako,że event sie robi powolutku i czasem nuda dopada i głupawka z okazji świeta:)
    uroczyście oświadczam,tym, którzy uwierzyli :pw to co wczoraj wypisywałam, a o dziwo tacy byli o_Oznaczy,że przekonywująca byłam,że marudą nie jestem i grą sie nie przejmuje xDxDxDxD:cry::cry:

    Co nie znaczy,że Magdzie wygranej z Don Canalioo_O nie zazdroszcze xDxDxD

    dziś mam nadzieje na ukończenie eventu bez użycia kasztanka z towarzystwem potrzebnym do jego cudownego działania :)
     
  8. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Witam wszystkich. U mnie 16/25. Brakuje jeszcze 327 diamencików i 6 tys. ziela. Myślę, że z zielskiem dzisiaj skończę, a diamencików się uzbiera, bez kasztanka tym razem:D:D:D:D:D
     
  9. elżbietka48

    elżbietka48 Okazjonalny autor

    witam, żeby nie naliczył długu do młyna wchodzę przez budkę policyjną nastepnie naciskam na + sakwa z klejnotami i jestem w młynie.MIłego dnia
     
    kybek93 lubi to.
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Goryczka pozbierana i sypnęła zacnie, 3 wory do końca, a dokładnie 109 świecidełek, myslę dzisiaj skonczyć ;)
    w perłe oczywiście nie trafiłam, niech łasic spada na palmę:p
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie stan 16/25 czyli jeszcze 9 do końca ,pereł nie widziałam ,ale stan długu - 0 :D na razie 8)
     
  12. Tess1604

    Tess1604 Czeladnik forum

    To już kpina,z baha z rośliny eventowej wypadają z jednego pola aż 2-3 wypadajki.....Zebrałam właśnie z wysp eventówkę i 5 wypadajek.A do młyna na wór jednorazowo żadaja 40 szt.Tak słabo już dawno nie było.Mam 100 lvl i trochę już siedze na tej farmie.Pozdrawiam wiosenno-letnio.Pogoda przecudna i trzeba gdzieś się wybrać.
     
    kybek93, agni33 oraz aleksandra lubią to.
  13. elżbietka48

    elżbietka48 Okazjonalny autor

    czy z małych pól jest więcej wypadajek ? Z 22 drzew dostałam 5 wypadajek. I jak tu mozna skończyć/
     
    kybek93 i aleksandra lubią to.
  14. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    ja proponuję zbiór kokosów bez użycia drabiny. tylko za pomocą badyla. Zawsze jest opcja, że kanalia dostanie kokosem w łeb

    Aha, wiadomość do admina. Może by tak górę podgonić o podwojenie wypadajek?
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    u każdego inaczej bo to losowość jest ale z pól ja mam zawsze więcej niż z drzew
    z samej eventówki było średnio 7-10 wypadajki

    można skończyć tylko trzeba obserwować własną farmę i siać na przemian długorosnące z eventówką wedle własnego czasu i chęci

    ja siałam najpierw eventówkę non stop na noc też
    teraz na spokojnie poczekam aż reszta potrzebnych wypadajek wyleci
    mogę spokojnie przywrócić farmę do stanu sprzed eventu bo jednak trochę trzeba było zrzucić :(

    długu nadal nie mam - magiczne czerwone 0 wisi - Kanalia się myli - farma jest moja :D
     
  16. tajemniczydonpedro

    tajemniczydonpedro Młodszy ekspert

    Ja chyba nie skończę całego, a żal, bo chciałam bananki, taka fajna nagroda i aż 5 sztuk. Mam badyla i wypadajek na 10 "kroków", sieję dalej, zobaczymy gdzie doczłapię. Powodzenia wszystkim.
     
    kybek93, Azile oraz aleksandra lubią to.
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Pomału idę do przodu i 17 zadań zrobiłam
    dzisiaj z melona i cebuli sypło 96 klejnotów , więc jest dobrze . Może doczłapię do pnącza .
    Perły nie wygrałam , ale ciągle mam nadzieję . Dług stoi i wynosi -1700 .
     
  18. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    14/25...Jestem cienka jak sik pająka:cry::cry:xD
    Dług na teraz wynosi -1600 xDxDxD Z torbami pójdę jak nic :cry: Ogłosze upadłość i mi farmę zlicytuje łasic jedenxD:cry:
     
  19. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Mam do oddania 1 sakiewkę,ale się wstrzymuje bo później nie będę miała jak wejść do młyna :wuerg: według mnie powinno być tak,że jak kończę event to już nie powinno naliczać minusów,a minusów u mnie 700 i żadnej perły z pod muszelki nie znalazłam:p
     
  20. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Czym Ty się przejmujesz? U mnie 5400 na minusie i nie martwię się. Bo i czym? A ta perła to chyba w snach, chociaż wczoraj ktoś się pochwalił, że wylosował.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.