Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ramona45

    ramona45 Książę forum

    A jak wygrac perłę ? BabciaEwa?
     
    kybek93, draculik34 oraz Mariolka7214 lubią to.
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ja to o gumie słyszałam xD:cry:

    czekam na kamyczki, nie lecą skubane, jeszcze jeden siew kwiotków i bedę mogła cos normalnego na wypadajki posiać;)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ja jeszcze nie wygrałam niestety , a 14 prób miałam . Oddajesz woreczek ludkowi i grasz , wybierając , którą muszlę chcesz odkryć .
     
    kybek93, draculik34 oraz gadek lubią to.
  4. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Mariolka brylanty chcesz zamienić np na cebulę albo gwożdziki ? I zamiast perły wygrasz zwykłego bambulca a w nagrodę od BP miast florkowego dostaniesz drzewo dachówkowe :) Ja bym nie ryzykowała az tak;)
     
  5. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    brylanty zamienię na goryczkę ;)
    a drzewko chetnie przyjmę, ale deskowe xD florkowe mam 2, styknie:p
    brylanty, brylanty, gdzie moje brylanty ( wreszcie moge ponarzekać na brak wypadajek xD)
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Tak dużo, że w BP zdecydowali dać mi w ramach rekompensaty trochę drzewek ;)
    Nie wiecie przypadkiem co to za drzewka ? Pierwszy raz takie na oczy widzę 8)

    [​IMG]
     
  7. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    to chyba bedzie drzewko paczkowe......;), widac wyraznie dziurke w srodku paczka.......:p;)
    a w temacie to zbior badyla za 40 minut
     
  8. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Odałam woreczki /kanalia/18 muszelek odkryłam a perełki jak nie było tak nie ma.Ale ..za to mam długu 3900 i nic sobie z tego nie robie bom farme na teściową wczoraj przepisała:pxD
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzięki za odpowiedź :D nigdy bym nie wpadła, że takie drzewko jest :D pączki lubię a teraz będę mieć swoje :)
    Don Canalia w celi siedzi i na faremce nikt mnie już nie kantuje :D
     
  10. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Jesteś mistrzem dnia dzisiejszegoxD Przebiłas NorbiegoxDxDxD
     
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie ma w poradniku odp na moje pyt,,o ile zmniejsza się dług jak wylosuję perełkę
     
    kybek93 i agni33 lubią to.
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    już bym sie bala ;)to drzewka zwane czarna dziura, całą farme wciągną, a tyle to w tempie przyspieszonym Twoja farma zniknie, chyba duży dług zrobiłaś u Canali i jeszcze dodatkowo mu podpadłaś :p
     
  13. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    event skończony :) pnącze działa :)ani razu nie trafiłam perły w mini gierce
    po skończonym evencie pokazało mi tylko, że powrót na moją farmę , a nie jegoxD
    dług jest nadal
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ja zrozumiałam , że jak trafisz perłę , to długu już nie masz ,
     
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Powiem Ci, że też mam wielkie obawy :D Niby dziurka, tylko marmolady brak ;) O już mi coś tam zassało ;)
     
  16. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum


    ja to wkladam na palce takie paczki z dziurka w srodku.......;) paluchow mam 10 , to policz ile mozna paczkow wyniesc ze sklepu i zjesc w domku ........:D - czyste miodzio ......................................:D:D:D sam mam na mojej farmie 2 takie drzewka paczkowe...........................:D:D

    zbior za 0k. 26 minut
     
  17. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    To teraz czekaj na komornika, który zajumie ci traktor i będziesz musiała ręcznie w polu robić ;)
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    Dziękuję ;)))
    To stare dzieje te moje wierszowanki i decu ;)))teraz szydełkuję zabawki dla wnusia :)
    Mam dopiero 15 odfajkowanych gierek i marnie to widzę bo został mi tylko 1 kupon na 12h i koniec :(
     
    kybek93, gosiunia007 oraz Renia1920 lubią to.
  19. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    łooo matko , ręcznie ?? nie ma mowy:cry::cry:
    po zakończeniu eventu dług również rośnie xD:p
     
  20. ramona45

    ramona45 Książę forum

    o_Oo to juz nie jest śmieszne.BP w zmowie z polskimi komornikami8):cry:
     
    dorota444 i Owieczka311 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.