Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Koteczka

    Koteczka Czeladnik forum

    ile można czekać ? u mnie nadal nic
     
    kybek93 i agni33 lubią to.
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dobra... zdradzę wam sekret... tylko obiecajcie, że nikomu nie powiecie, bo to wiedza tajemna...

    Event na farmie nie jest wart targania sobie realnych nerwów
     
  3. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Wszystkie pola obsadzone zwykłymi drzewami- dwa zbiory w 15 minut;) a co za tym idzie, to podwójna ilość diamentów na początek
     
  4. bbeaaa

    bbeaaa Forumowy żółtodziób

    Uwielbiam rady programistów: odświeżcie to zadziała ;) no ale jak programista zrobił bug, to przecież nawet odświeżenie nie pomoże ;) nie ma to jak nie podgrać czegoś na wszystkie bazy :D

    Gorzej, że tym razem od rana czekam na zbiór z nocy i się doczekać nie mogę ;)
     
  5. Kaasia86

    Kaasia86 Aktywny autor

    U mnie też Event wskoczył normalnie ... Tylko gafę palnęłam i na noc siałam dynię, bo była mi niezbędna ehhhh ... No cóż - może nadgonię, choć tyyyyysiąc wypadajek to brzmi groźnie .... Młyna póki co nie ruszam - po co robić sobie długi - nawet te wirtualne :)
    Powodzenia Wszystkim!
     
    kybek93 i =kalina= lubią to.
  6. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dawaj... A jest limit tych pól? Bo jak ich nie widać to może nielimitowana ilość?
     
    kybek93 i Mariolka7214 lubią to.
  7. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    spoko niech sie i za godzinkę zacznie event i tak sie go maxx do niedzieli zrobi phi :)
     
    kybek93 i malgosia355 lubią to.
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie mam ikonki eventu ,ale zebrałam i poleciały wypadajki . Sprawdziłam najpierw na jednym drzewku magicznym ,jak z niego wyleciało to juz zebrałam całą resztę :)
     
    kybek93, =kalina= oraz Mariolka7214 lubią to.
  9. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    nadal czekam na event zegara nie ma ,inni zbierają już za chwile zbiory eventowki a ja zacząć nie mogę
     
    kybek93, =kalina= oraz dzeniu_ck lubią to.
  10. Jaśminiak

    Jaśminiak Naśladowca mistrzów

    halo witam zapracowanych farmerów.
    Melduję 84 wypaajki z pucharami na 28 poziomie i johnem cytryną, czy stosujecie jakieś produkty z rzemiosła na wypajki? Wydaje mi się żee to coś mało...
    Aaa mam sposób na wchodzenie do młyna i niepłacenie tej cwanej łasicy.. jak wchodzę przez zagrodę gdzie nie ma paszy to mnie przenosi do młyna bez opłat :D
     
  11. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    nic sie nie martw, ostatni beda pierwszymi :) event i tak sie zrobi
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zmniejsz proszę rozmiar swojej sygnatury na zgodny z Regulaminem forum:

    2.1. Nick, sygnatura, awatar

    (.....)
    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

    Język podpisu jest dowolny (pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia).

    *Sygnatury i podpisy ekipy mają prawo być większe.

    Kara:
    Sygnatura, awatar - 11 pkt
    Obraźliwy, wulgarny nick - 51 pkt
     
  13. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Chciałam przetestować, bo myślałam, ze skoro na baha cwaniak nie siedzi to może nie zauważy, ze do stodoły wlazłam, ale i tam ma swoich szpiegów- stówka długu doszła :D:D:D
    O, mamy sprytniejszą niż cwaniaczek :D
     
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Nie wiem, ale paczaj: udało mi się pozbierać: http://screenshot.sh/mFuQGFaejjvjr

    xDxD
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ewentu nie mam , prezenty rozesłałam i czekam spokojnie , może zacznę dzisiaj .
     
  16. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    z 4 pól z najdłuższymi roślinami plus drzewa, zagrody itp. wyleciało aż 102 diamentów... marnie widzę kolejny event...
     
    kybek93, agni33 oraz FarmerskiJoke lubią to.
  17. kiciak21

    kiciak21 Czeladnik forum

    98 sztuk :/ trochę mało jak tak czytam inne posty :/
     
  18. Koteczka

    Koteczka Czeladnik forum

    szczęśliwi ci co już zaczęli....u mnie nadal nie ma eventu
     
    kybek93 i agni33 lubią to.
  19. EWEXXX

    EWEXXX Młodszy ekspert

  20. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.