Opinie Wrogie przejęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ariadna12

    ariadna12 Aktywny autor

    ja też nie mam eventu już mnie to tak wkurza non stop takie niespodzianki no fakt premium nie kupiłam nie płacisz to masz buble na farmie:cry:xDxDxD
     
  2. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    mnie również wylogowali, ale ja ewent miałam...
    zalogowałam się ponownie, wszystko działa
     
    kybek93 i Megan lubią to.
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Mam nadzieję,że TYM RAZEM przedłużą event dokładnie o taki czas,jaki jest spóźnienie.
     
  4. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Motyla noga! setka brylantów z 5 pól 2 w tm dwóch pełnych z goździkami? Skandal jakiś
     
    kybek93 lubi to.
  5. fietole

    fietole Koneser forum

    mi też , zebrałam jedną łąkę i mnie wywaliło
     
    kybek93 i kufynka lubią to.
  6. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    A u mnie zegar eventowy był więc pewna,że wszystko ok zebrałam.Zdziwiłam się jak zobaczyłam brak roślin do siania i wypadajek.
     
    kybek93 lubi to.
  7. monika_m

    monika_m Okazjonalny autor

    Odświeżanie niestety nie pomaga, wylogowuje mnie zaraz po zalogowaniu
     
    kybek93 lubi to.
  8. RaffEmm

    RaffEmm Czeladnik forum

    ja nic nie zbieram dopóty, dopóki gra nie zostanie przywrócona do normalnego stanu
     
    kybek93 i EWEXXX lubią to.
  9. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum



    No pewnie tak tylko czemu u mnie ??? hahhahahaa
    Dalej nic się nie dzieje
     
    kybek93 i AnnDżelina lubią to.
  10. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    no pięknie>:(.....zaczęłam zbierać......a tu buch,wywaliło mnie z farmy,gra strasznie się muli,będę próbować dalej wejść na farmę i zbierać zbiory,może wreszcie będzie normalnie....
     
    kybek93 lubi to.
  11. Oponcja

    Oponcja Okazjonalny autor

    Należę do grupy bez eventu. Trochę przykre, że event nie startuje u wszystkich jednakowo. Jest mi po prostu przykro.
    Dla czepiaczy: tak, odświeżyłam stronę, tak, przelogowałam się, tak, usunęłam ciasteczka. Nie, to nie wina przeglądarki (jestem informatykiem).
     
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Nie denerwujcie sie tak, to tylko gra....
    U mnie nadal nic.....mogliby jakiś komunikat wysmażyć
     
    kybek93, EWEXXX oraz adikamila lubią to.
  13. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    nie no masakra :/ eventu nie mam w zegarze, roslin pokazalo 10 po 3wysianych napisalo ze juz nie ma , wszystkie ikonki jak puzzle nie od pary , ech .......... ponad pol godz minelo :(
     
    kybek93 lubi to.
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie są roślinki do wysiania,pnącze i oczywiście koszyczki.Czekam co dalej.
     
    kybek93 i adikamila lubią to.
  15. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    u mnie misz masz biała niewinność to krowa, w stodole rozperducha na całego: chmiel to kura, proso to zagadkowa zagroda połączona z koparką xD
     
    kybek93 i adikamila lubią to.
  16. tigre

    tigre Fanatyk forum

    u mnie też eventu niet :(
     
    kybek93 lubi to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [ciach]
    :)Odświeżanie jest ok. Zawsze warto odświeżyć. Jak nie farmę to siebie,albo wiedzę.Ja tam lubię odświeżanie:p.:)

    Cytat usuniętego posta usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 marca 2017
  18. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    proponuje tym, którzy już zebrali i zasiali, aby wylogowali się z farmy (zostając na forum), może to jakoś przyspieszy dla innych ?
     
    kybek93 lubi to.
  19. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    U mnie coś dziwnego się dzieje. Roślinka jest, już ją posadziłam, prezent eventowy mogę wysyłam i tyle odnośnie eventu. Nie mam żadnego odniesienia żeby go zacząć a oprócz tego cała grafika gry mi fiksuje, jakieś dziwne rzeczy pokazują mi się w miejscu roślin, zwierząt itd. Oczywiscie pośpieszyłam się i zebrałam rosliny na farmie i teraz nawet nie wiem czy mi jakies wypadajki doszły :( -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2017
    kybek93 i agni33 lubią to.
  20. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Mnie teraz wylogowało , chyba coś się dzieje , może naprawiają ;)
     
    kybek93 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.